Pro Evolution Soccer

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część jest wg Ciebie najlepsza?

PES
0
Brak głosów
PES 2
2
10%
PES 3
5
24%
PES 4
9
43%
WE 6
1
5%
WE 7
1
5%
WE 8
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

PES5 w porównaniu do PES4 to krok do tyłu. Tylko grafa lepsza. I to wszystko. Komputer nie rozdał IQ drużynom po równo. Jeżeli drużyna jest prowadzona przez gracza to już ma o 30% niższe. Statystyki to bzdura. Ja najszybszym graczem mam problemy z dogonieniem gracza z szybkością 80. Ale to nic. Taki gracz niema problemów z dogonieniem mnie, gdzie powinienem go odstawić w tyle na kilku pierwszych metrach. A odbiór piłki to totalne nieporozumienie. 90% starć z przeciwnikiem to faul. Jak przeciwnik będzie miał starcie ze mną to faule to pozostałe 10%. Ogólnie gówniana piłka i tyle. Ale i tak lepsza od FIFA'06.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Bolo

Post autor: Bolo »

Mnie najbardziej sie podobal PES 3. Gralem na kompie i konsoli...Gameplay spoko
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Krzysztofie, przynajmniej w piątce replaye nie są zdupione jak w PES4 :lol:
glamorous vamp
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Boni pisze:Krzysztofie, przynajmniej w piątce replaye nie są zdupione jak w PES4 :lol:
Ripleje może i nie ale to dziwne, że podczas meczu niema kibiców a na riplejach są... także w sumie też są zdupione. Poza tym replaye zazwyczaj wyłączam.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Co do PES'a chyba jednak wole fife -polska liga i jak pierwszy raz wlaczylem PES'a to ta gra wydawala mi sie jakas cholernie szybka system gry fajny ogolnie gra nie zla ale wole fife :)
Trips

Post autor: Trips »

Grałem w oba ISS na PSX (w 2 gram nadal), natomiast na P2 grałem tylko w 1 i 5(aktualnie). Jak dla mnie gameplay ciut bardziej skomplikowana od poprzednich części ale idzie się przyzwyczaić. O fifie słowa nie powiem (bo fanem ISS toże jestem a bluzgać to nie wypada). Z drużyn najczęściej losują mi się arabusy i chiny :). ISS&PES FOREVER!!!!!!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Rusze twoj Topic Jaco bo nie moge ^^


http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4052&SI ... 5affa1f91e


Buahahaha " Polski komentarz Mateusza Borka i Romana Kołtonia!" Buahaha Roman Kołtoj ROX, sorry ale wole Szpakowskiego, Kołtonia nie trawie, PES poszedl w slady Fify XD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kimahri pisze:Rusze twoj Topic Jaco bo nie moge ^^
Oooo, you shouldn't have ^^
Kimahri pisze:Buahahaha " Polski komentarz Mateusza Borka i Romana Kołtonia!" Buahaha Roman Kołtoj ROX, sorry ale wole Szpakowskiego,
Zawsze możesz sobie zmienić komentarz :] Szkoda, że w PESie nie mamy do wyboru japońskiego komentarza ("offusajdu" itp. XD), który jest prześwietny! Kołtoń sux, ale Borek jest najlepszym komentatorem w Polsce imo.
Kimahri pisze:PES poszedl w slady Fify XD
No, Konami powinno też dodać jakiś polski klub. Wtedy podniosło by to pewnie sprzedarz tej gry w naszym kraju. Co jak co, ale Konami bardzo dobrze zrobiło :]
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:Zawsze możesz sobie zmienić komentarz :]
I jak kupie to zmienie z miejsca, albo chociaz zeby dalo sie Kołtonia zmienic ^^Borek... ujdzie , ani mnie ziebi ani grzeje ;) chociaz dobze ze Bożydara Ivanowa nie dali X_x.
Jaco pisze:No, Konami powinno też dodać jakiś polski klub.
Eee tam , cala polska lige ;) co mi tam z legi ktorej nie lubie :wink:
Jaco pisze:Wtedy podniosło by to pewnie sprzedarz tej gry w naszym kraju.
U nas to sie dzieli na fanow Fify ktorzy nie rusza PES'a i odwrotnie, wydaje mi sie ,ze nieznacznie by wzrosla sprzedarz.
Heh ale PES dalej pewnie bedzie mial kiepski tryb kariery, nic nie pisali to tym.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kimahri pisze:chociaz dobze ze Bożydara Ivanowa nie dali X_x.
Oj Bożydar też jest świetny! Serio.
Kimahri pisze:Eee tam , cala polska lige
Nie tak prędko _^_
Kimahri pisze:co mi tam z legi ktorej nie lubie
Oj bluźnisz!! CWKS mistrzem jest!! ;)
Kimahri pisze:U nas to sie dzieli na fanow Fify ktorzy nie rusza PES'a i odwrotnie, wydaje mi sie ,ze nieznacznie by wzrosla sprzedarz.
Wielu w tamtym roku zapalonych PESowców kupowało FIFE, ze względu na komentatorów, a przede wszystkim polską ligę. Polakom wiele do szczęscia nie trzeba ;) Zresztą z tego co widzę, to w PESa robi się pełno turnieji (sam też zresztą robiłem... ostatni tydzień temu _^_ - ale ja już w to nie gram ;]..... ), wszędzie słyszę, jaki to PES świetny, że nikt w FIFE nie gra... a i tak sprzedarz FIFY jest większa od PESa. Głównie za sprawą tego, że posiadaczy konsol jest mniej niż tych, co mają konsole, a tak się przyjęło, że PC - FIFA, konsola - PES.
Kimahri pisze:Heh ale PES dalej pewnie bedzie mial kiepski tryb kariery, nic nie pisali to tym.
Ponoć w którymś Winningu był tryb, że byłeś jednym z piłkrzy (Japonii oczywiście) i musiałeś chodzić na treningi, rać mecze, chodzić na randki _^_ To się nazywa tryb kariery! Szkoda, ze z PES tego nie dostanie nigdy....
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

lol, właśnie pykam w PESa5 i cóż, nie znam się na tym zbytnio ^^' ale dojo tak przemodelował postaci z polskieg drużyny że ubaw po pachy mam :lol: no ale ubaw to w piłce rzecz drugorzędna a warsztatu gry mi brak... ehm, ale trening czyni mistrza... ps. grafa w pesie na kompa wydaje mi się jakaś lepsza ale to szczegól
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:Oj bluźnisz!! CWKS mistrzem jest!!
No dobra puki co to im kibicuje w LM ^^
Jaco pisze:Oj Bożydar też jest świetny! Serio.
Nieee sorry ale ja kolesia jako kometatora nienawidze ^^
Jaco pisze:że nikt w FIFE nie gra... a i tak sprzedarz FIFY jest większa od PESa. Głównie za sprawą tego, że posiadaczy konsol jest mniej niż tych, co mają konsole, a tak się przyjęło, że PC - FIFA, konsola - PES.
Przez to sprzedarz Fifi powinna byc jeszcez mniejsza bo kto teraz kupuje gry na PC -_-' teraz gry sie sciaga i przegrywa.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

sorki ale nie moglem sie powstrzymac C C CWKS K#@&%! w gore serca niech zwycieza Lech! kolejorz! A co do dyskusji co lepsze PES czy Fifa to chyba nie ma watpliwosci ze PES deklasuje konkurencje. gameplay, animacje, fizyka, zachowanie sie zawodnikow. ostatnio polska (w PES5) pokonalem anglikow 6:0 na 6 gwiazdkach. po FF jest to chyba najlepsza seria na konsole (jesli chodzi o gry sportowe )
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
ramalash

Post autor: ramalash »

prawda jest taka

Pes (WE) - Symulator
Fifa - zrecznowsciowka (arcade)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Jak dla mnie to faule w PESie są przesadą :) Żeby po udanym wślizgu wstawać i faulować, przecież to bzdura!
Co do PESa to teraz gram na PS2 ale chyba się przerzucę na PC. Na PC wyszło sporo ciekawych modyfikacji (bandy i lepsze tekstury głównie no i takie tam pierdołki).
W Fifę nie grałem od czasu 02 WC i nie zamierzam grać.
Gamertag: Szalony Szkot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”