Pro Evolution Soccer

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część jest wg Ciebie najlepsza?

PES
0
Brak głosów
PES 2
2
10%
PES 3
5
24%
PES 4
9
43%
WE 6
1
5%
WE 7
1
5%
WE 8
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Pro Evolution Soccer

Post autor: Jaco »

Chyba nie muszę nikomu mówić co to za gra ;) PES jest niewątpliwie najlepszym symulatorem piłki nożnej jaki kiedykolwiek powstał. Ja zacząłem swoją zabawe z PES3 (przedtem tylko biedna Fifa....no ale nie miałem wtedy konsoli :P ). W tej chwili Konami przygotowywuje PESa5 (w Japonii Winning Eleven 9).

W PESa gram dosyć często, ale tylko z kimś. Nie lubie sie bawić w zdobywanie pucharów , etc. Często z kumplem organizujemy turnieje w moim mieście (na które chętnie wszystkich zapraszam :D Jest planowany jeden pod koniec wakacji ale to jeszcze nie jest pewne). Najczęściej gram Anglią, Rumunią i Norwegią. Ustawienie 4-4-2 które wygląda jakoś tak:

Obrazek

(może nie jest jakieś rewelacyjne ale mi się dobrze gra ;) )

Najlepszą częścia dla mnie był WE 7. No ale teraz już gram tylko w PESa 4 (bo trzeba iść z postępem :P ).
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

grałem troche w te peesiksowe... Słabo mi szło, a teraz na ps2 mam jakąś fifę, ot miło się gra, a pesa raczej wątpie czy kupie :lol: Anyway można się pośmiać czasem z gestów graczy ich animacji etc. :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Boni pisze:grałem troche w te peesiksowe...
Tjaaaaaa....genialne błędy miały te gry :D Najlepsze było jak piła przechodziła przez bramkarza..... Jak grałem w ISS Pro po raz pierwszy u kumpla to też mi się nie podobało....
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Ja grałem w niejedną psx'ową footballówkę i jakoś mi się podobało.
Jaco pisze:jaaaaaa....genialne błędy miały te gry
Grałem w 4 fify i jakoś większych błędów nie zauważyłem... no może oprócz tego, że można było strzelić gola z połowy boiska (działało tylko przy rozpoczynaniu, jak zawodnicy jeszcze nie zmienili miejsca).
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

pho3n1x pisze:Grałem w 4 fify i jakoś większych błędów nie zauważyłem...
Chodzi mi o PESy z PSXa ;) Fify to inna sprawa, ale to nie miejsce zeby o nich pisać :P
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Jaco pisze:Chodzi mi o PESy z PSXa
heh :)
Miałem kiedyś PES ale jakoś mi się nie spodobało. Zawsze wolałem fife :P
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Wakizashi pisze:Piłka nożna!? Nie dobijajcie, przed chwilą miałem 2 godziny W-F...
I co już padniety? Pobiegaj 2x 45 minut na boisku i nie zrób wyniku hokejowego. Wtedy pogadamy o zmęczeniu.

Obecnie gram w PES4. Tyle, że zamontowałem sobie update Wolfa. Mam orginalne nazwiska i w miarę normalnie wyglądających graczy. Nowsze modele butów i piłek. Ogólnie cool.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Krzysiek2099 pisze:Obecnie gram w PES4. Tyle, że zamontowałem sobie update Wolfa. Mam orginalne nazwiska i w miarę normalnie wyglądających graczy. Nowsze modele butów i piłek. Ogólnie cool.
Ano widziałem już pare patchy do PESa 4. Zarąbiste są śpierwy kibiców! Miodzio :]

Za tydzień, czyli 17 września organizuje kolejny turniej w PESa 4 w Kluczborku! Gorąco zapraszam (więcej info na GyGy jak co ;) )
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ja tam zawsze byłem za serią ISS i PES i pojeżdzałem fifki za mały realizm i słaby feeling, ale ostatnio coś we mnie pękło i zamiast na pes5 napaliłęm sięna fife06, to chyba przez polską lige, polski komentarz, licencje i nawet nieźle rozbudowany tryb manadzerski w karierze. Mam dosć minimalnych zmian w coraz nowym peesie, to już nie to co na psx....
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ktoś mnie wołał?

W PESa już dawno nie grałem (z własnej woli :] ) PES5 mi wogóle nie podszedł. Ale nadal robimy turnieje, co mi już zresztą bokiem wychodzi, ale w końcu robie to dla ludzi ;) Żeby tak wzyscy zaczęli grać w Soula :]

BTW. Narazie robie stronkę internetową o owych turniejach. Dam znać jak skończe, pośmiejecie się :D
tetra master81

Post autor: tetra master81 »

Boni,
ja nie zauwazylem aby pes pilka przelatywala przez bramkarza ale w jednym sie zgadzam bledy zdarzaja sie najlepszym
LoveMetal

Post autor: LoveMetal »

Aktualnie szpilam sobie czasami w Pesa 4 i powiem że fifa się przy tym kryje :wink:
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Grałem w PES5 ale po 3 sezonach jak wreszcie miałem całkiem niezły statsowo skład miałem problemy z Panathinaikosem to wywaliłem grę. Inteligencja ustawiania się "moich" obrońców kierowanych przez komputer jest niższa od tych z drużyny przeciwnej. Napadziorzy też nie potrafią się ustawić. Zanim mój gracz przyjmie piłkę mijają wieki. Komputer robi to "normalnie". Niema wyjścia do podania. Podania to już paranoja.

Gra jest ogólnie biedna. Nie instaluję znów PES4, gdyż chciałbym mieć w miarę aktualne składy a o to ciężko. Popykam sobie w NBA'06.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

do mnie w tygodniu ma przyjść PES5, była niezwykła promocja, tylko 34 zł bez kosztów wysyłki :D A cena niska bo produkt był wadliwej konstrukcji ale działa 100% sprawnie. Więc teraz będzie jatka niezła XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

nie ma lepszej piły na konsole i kompy niż PES5. Nierealistyczna fifa przy tej grze wygląda jak by była tworzona przez kosmitów:) Choć trzeba przyznać, że jej nowe odsłony są już ''całkiem całkiem''. seria powoli idzie do przodu jednak na razie wolnym krokiem
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”