Pro Evolution Soccer

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część jest wg Ciebie najlepsza?

PES
0
Brak głosów
PES 2
2
10%
PES 3
5
24%
PES 4
9
43%
WE 6
1
5%
WE 7
1
5%
WE 8
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Thompson pisze:W Fifę nie grałem od czasu 02 WC i nie zamierzam grać.
Bląd ^^ Fifa 2004 to byl taki przelom, zmienili caly styl gry, wszystko wygladalo inaczej, caly interfejs zmieniony, tryb kariery , pucharow o wiele lepszy niz w PES'ie... ale i tak byla troche za malo grywalna...
Thompson pisze:Na PC wyszło sporo ciekawych modyfikacji (bandy i lepsze tekstury głównie no i takie tam pierdołki).
Tak, mozna nawet kluby bez licencji, poprawic na normalne itd.
ramalash pisze:Fifa - zrecznowsciowka (arcade)
Nie rozumiem? W czym Fifa przypomina zrecznosciowke?
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Kimahri pisze:W czym Fifa przypomina zrecznosciowke?
Jest zbyt dynamiczna? W sumie mnie Fifa denerwuje m.in. za to jak szybko się wszystko dzieje. W PESie nie ma takiej dynamiki - jest atak pozycyjny głównie ;)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Thompson pisze:m.in. za to jak szybko się wszystko dzieje
Tak 95% racji ;) Z gry na gre poprawiaja to, fakt w Fifie 2003 kolesie przebierali nogami z nierealistyczna predkoscia , w sumie dalej tak jest ale w o wieele mniejszym stopniu, PES i tak ma wieksza grywalnosc od Fify i puki co nie zanosi sie na zmiany, poczekamy na F2007, ale nie wierze ,ze Fifa 07 przyniesie jakies super zmiany- tak jak to bylo w wypadku 2004....
Awatar użytkownika
filip2671
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007 13:43
Lokalizacja: z ulicy

Post autor: filip2671 »

Ja tam mam Wining Eleven 11 i bardzo mi sie podoba tylko jest jeden blad jak robisz ostry wslizg od tylu to tylko zulta kartka


I: Interpunkcja >_>
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2007 12:29 przez filip2671, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Mors?
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

PES, PES, PES...
Grałem w PES5 i PES6 i obie mi się podobały. O wiele bardziej cenię sobie grywalność niż oryginalne nazwiska, ligi, licencje na wszystko co się da. Po prostu nie ma porównania z Fifą. Gram do teraz i wogóle mi się nie nudzi, nie to co fifa, którą mam ochotę wyłączyć po pierwszym dniu.
Już sama możliwość dokładnego ustalenia taktyk, ustawień i różnych szczególików zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Jedyne zasterzenia mam do poziomu trudności, bo jest niezbyt dobrze rozłożony. Trochę minęło zanim zacząłem grać dobrze, ale no cóż --> warto było poświęcić czas na treningi.

Osobiście gram kilkoma drużynami, ale nie lubie tych które już mają kompletny skład, ławkę tak silną jak podstawowy skład. Lubię grać w ML i budować drużynę. Najczęściej gram Ajaxem Amsterdam, Sportingiem Lisbona lub Valencią.
Taktyka 4-3-3 lub 4-4-2, wszystko zależy od drużyny którą gram.
simian raticus

Post autor: simian raticus »

Ja tam zawiodłem się na PES 2008 - szczególnie na trybie online gdzie są lagi straszne i brak grania po sieci 2 vs 2 ;)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”