Resident Evil i inne horrory

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Your favourite RE?

RE 0
1
1%
RE 1
11
16%
RE Remake
1
1%
RE 2
13
19%
RE 3
15
22%
RE CV
2
3%
RE 4
20
29%
RE Outbreak
5
7%
RE Gun Survivor 1-2/Dead Aim
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 68

Orion

Post autor: Orion »

Kumpel brata kupił GC i jak go zgwałce to może pożyczy i wreszcie pogram w RE4 :].
Garnet pisze:intro w re1..jest takie...prawdziwe
Intro swoją drogą,ale gdzieś czytałem że to jedna z najgorzej zdubingowanych gier na psx.Rozmowy też nieraz były ambitne.Do dzisiaj pamiętam inteligentne dialogi w stylu:

Jill patrzy na plamę krwi:What is it?!
Barry:BLOOD!

No LOL poprostu :lol: .

Ale gra świetna :smile: .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...gra tzn dialogi na miare tamtych czasow ;)

taa..pamietna scena pojawienia sie pierwsza zombiak ^_^ it's a monster :D

..zreszta grajac w niejednego rpg dzisiaj tez sie chce smiac -tak chodmzy pokonac tego super truper evila,musimy uchronic nasza planete ...blabla...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Orion pisze:Jill patrzy na plamę krwi:What is it?!
Barry:BLOOD!
:shock:
LOL!!

W RE zawsze podobały mi się pieski... :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

tak... cerberusy ^_^ jesli mialam wybierac potowrki z re to na nie glosowalam ;)
blyo nie bylo zombiaki takie powolne itp a jak psy zaczna skakac i poznoiej celowac itp :] ...chocaz szkoda ze nie bylo innych ras ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
targaroth

Post autor: targaroth »

boze .. ktos wreszcie napisal o tej swietnej grze.. (film tez calkiem calkiem).. wlasnie wczoraj ponownie wrzucilem do playaka Resident evil Last Escape".. zajebista gra.. przechodze juz piaty raz... tylko ze wstyd sie przyznac ze jeszcze nie przeszedlem na hardzie.. moj mlodszy brat podjal sie tego wyzwania.. ja na razie nie mam czasu.. egzaminy i inne pierdoly.. a szkoda bo chcialbym posiedziec samemu w domu w nocy.. przed Residentem....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0505/game050516b.shtml screny z wersji usa

qrna neich robia ta wersje na ps2 szybciej :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Garnet zawsze zakłada najlepsze tematy :D

Przeszedłem RE:1,2,3,CV i teraz czekam na 4 na PS2 na GC grałem troszke u kumpla i było całkiem całkiem :) śmiesznie się celuje do przeciwników :D ale tak ogólnie to gra jest miła i przyjemna :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

HWDPIS pisze:Garnet zawsze zakłada najlepsze tematy
alez dziekuje :*

oprocz 4 czekam takze na tego outbreak 2..aby poprawili szybkosc loadingow :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:oprocz 4 czekam takze na tego outbreak 2
Outbreak był świetny jeśli o mnie chodzi,ale również dał mi masę śmiechu.Podczas ostatniej misji w uniwerku biega po jakimś czasie za nami Thanatos(o ile dobrze pamietam).Jak mnie raz dorwał,to moi "przyjaciele" chcieli mnie ratować.Ależ byli oddani :!: Takiego bydlaka atakowali połamaną rurką waląc teksty "dżizys" (David) :D.Albo sprayem krzycząc "son of a..." (Mark) :D.Jak bardzo bardzo bardzo bym w to chciał zagrać po sieci graaah :!:
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Dzisiaj zdobyłem Assault Rifle na Hardzie w RE 3 Nemesis. Zaraz opowiem jak to zrobiłem. Zabijałem Nemesisa za każdym razem ( najtrudniejsza walka w komisariace gdy ma rakietnice ). Gdy grałem Carlosem oszczędzałem amunicje do karabinu ( co najmniej 65% ) i gdy zobaczyłem Nemesisa zaczełem w niego strzelać zauważyłem że zbliża sie do pokoju Jill ale ja w niego dalej nawalałem aż zginął ( na jakiś czas ). Biegniemy Carlosem do drzwi i rozmawiamy z Jill. Carlos mówi kilka nowych słów że pokonał potwora. Potem gdy wychodzimy Jill Nemesis rozwala drzwi i walczymy z nim ja na niego użyłem i wziełem tak:
-3 Pack FAS
-2 brązowe roślinki ( mix czerwonej, niebieskiej, zielonej )
-12 Ammo Magnum plus Magnum z 6 pociskami
-6 Ammo do granatnika ( amunicja wybuchająca i paląca )
-Granatnik 6 pocisków
Szczerze wam powiem że aż sie zdziwiłem jaki Nemesis w 2 formie jest słabiutki ( wcześniej mnie rozwalał ) Aż za dużo na niego rzeczy wziełem. Owszem zmarnowałem 16 naboi Magnuma i kilka z granatniku ki jedna brązowa roślinka ale opłacało sie za Assault Rifle.
Informacja dla Garnet i ogólna 8)
Gdzieś jest chyba temat na Resitez o Assault Rifle. Nie pamiętam dokładnie ale mówili jeszcze coś o nieskończonej amunicji i teori nie używania FAS i walczenia z Nemesisem w każdej okazji ( w elektrowni trzeba wyjść drzwiami awaryjnymi ).
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Dyzio pisze:wziełem tak
"Wzięłam" to za przejezyczenie :)
Dyzio pisze:rzeczy wziełem
Nie, ty tak na poważnie...

Jak kilka lat temu przechodziłam trójkę, to się cieszyłam, jak mi się przed sukinsynem uciec udało :) Pokonałam go raz, a później już mi się nie chciało próbować-powinnam dla przyzwoitości przejść jeszcze raz i za Nemesisa się w końcu zabrać, jak trzeba..
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Pograł bym sobie jeszcze w jakiegoś Rezidenta, pokroju tych pierwszych łącznie z CV, gdyż to co ma przedstawiać i prezentować RE4 wogóle mnie nie jara, zmiana klimatu i wogóle, nie lubie takich niespodzianek. Tak samo jak Outbreak, lubie raczej samotne wędrówki w horroro grach takiego pokroju. Pokładam nadzieje raczej w RE5 iż powrócą do Roccon City.... ale co tam można dalej wymyślać. :roll:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

zarowno re jak i sh poszly w 4 w inna droge..czy dobra,nam pozostaje odpowiedziec...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:zarowno re jak i sh poszly w 4 w inna droge..czy dobra,nam pozostaje odpowiedziec...
Ostatnio większość kontynuacji idzie w bliżej nieokreśloną "stronę"- efekciarstwo, więcej akcji niż rozumowania...
Ja się na zabój zakochałam w RE2- przeszłam sporo razy, ale niestety, odkąd przepadła płytka ze scenariuszem Claire, jestem uziemiona :(
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ja w ogole jestem ciekawa 4..re bez zombie?....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”