Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

acid_sliver

Metal Gear Solid

Post autor: acid_sliver »

nio :]
tutaj mozemy sie orgazmowac nad potega nowego mgs-a:)

czekam na wasze opinie (i na kumpla, aby w koncu oddal plytke :D ).
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Na razie widziałem tylko trailery :P W tym tygodniu dostanę płytkę to się wypowiem jaka ta gra cudna :P głupia poczta polska ;P za MGS nie przepadam ale czuje, że ten będzie świetny.... Podobno świetni bossowie ;) może ty coś więcej tu napiszesz żebym się dodatkowo podjarał zanim zacznę grać?? TYLKO SPOILERY ZAZNACZAJ :P

Edit... : godzina 18.09... przychodzi listonosz.... a z razem z nim kilka rachunków... ale oczywiście wyróżniała się paczuszka z grą :P Dzisiaj i jutro testuje to coś więcej napisze :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

ekhmm czyżby mistrzostwo swiata? fabuła jest poprostu skromnie mówiąc genijalna, na koniec maxymalny wyciskacz łez co jest nowością w mgsach. Dżungla jest wypasiście klimatyczna i można wczuć się w skradanke 8) Niepodobało mi się jednak kilka nieistotnych jakby na siłe wkręconych wątków nawiązujących do poprzednich części (np Hind). Czuć ciężki, brudny klimat rosji :D gra na 10 zaraz po SA
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Ok, przeszedłem niecałe trzy lokacje dżungli ale się wypowiem :P Jak na razie podoba mi się grafika... camo też niezłe :) dżungla ładnie wygląda i dużo się w niej dzieje :) Sam Snake i walka też bardzo fajne... na razie więcej nie mam co mówić ale mam pytanie... czy ja mam coś skopane czy w MGS są takie savy głupie... Savuje sobie gdzieś w dżungli a jak zginę i dam np. exit by potem zaloadować z menu (tak samo z continue chyba jest) znajduje się na początku lokacji, wszyscy przeciwnicy ożywają a ja tracę cały ekwipunek jaki zdobyłem w tej lokacji.. to normalne?
Gamertag: Szalony Szkot
White SeeD

Post autor: White SeeD »

W MGS2 było tak samo, to naturalna przypadłość tej serii :]
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Rany ale głupota... teraz znowu trzeba zabijać tych strażników, znaleźć wszystkie rzeczy i postrzelić żabkę... uch...
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przeciez taki temat juz jeeees..... ...


.... no tak zniknal... jak inne w niewyjasnionych okolicznosciach :/ ...sama nie rozumiem-gra wyszla na rynek to mozna sie bylo spodziewac ze teraz tam beda jakies dyskusje..wiec naparwde nei rozumiem czemu temten temat skasowano :// ..porzakdi sa dobre..ale co za duzo to nei zdrowo ;]

mgs3 chetnei bym sobie zagrala..chocaz jestem troche sceptycznie nastawiona do tego jako obronca zwierzat :P sesese :]]

btw w ramach naparwde malego spojlera-jest ktos z poprzednich czesci?

raiden?? :D :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

SPOJLERY ZAJEBISTE
Jest Raidenovich, swoisty joke z Raidena pedziuszka :D
Możliwe że jedna z postaci z Codeka to Donald Anderson z MGS1
No i Ocelot, ale to wiadomo :P, innych chyba niem a, przynajmniej osobiście :]
KONIEC TYCH ZAJEBISTYCH SPOJLERÓW

Savy w MGSach zawsze były od początku lokacji, dzięki temu są leciutkie nerwy i zaangażowanie w gre "żeby nie musieć zaczynać wszystkiego od początku". Savy "na szybko" są tandetne, wyobraża sobie ktoś np Residenta z takim savowaniem? :D
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

hyehye, wczoraj gadalem z kumplem. meczy od tygodnia, ale jak sie spotkamy, to podrzuci. juz sie nie moge doczekac.

chociaz...
...szkoda, ze nie ma takiego nastawienie na cybernetystyczny klimat, jak w poprzednich czesciach...

ale...
...to wszakze mgs3! i snake od poczatku do konca;D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..narobiliscie mi smaka :]]

heh dzisiaj sobei zaczelam znowu grac w 2 aby byc przygotowana na 3..ktora zaniedlugo sobei zakupie ;) < heh patrze ostatni save na 2 z maja 03 r>
acid_sliver pisze:snake od poczatku do konca;D
aa tam..raiden tez byl niezly 8) :wink:
..ale i tak Vamp rooxuje 8) ;]]
Ci terrorysci zawsze tacy uroczy ;]

Olek pisze:wyobraża sobie ktoś np Residenta z takim savowaniem?
heh,save na kazdym rogu bo nei wiaodmo co wyskoczy :D zreszta pamietam pierwszego TR gdzie mozna bylo saveowac tlyko przy krysztalach pozniej poszli na latwizne dla graczy


swoja droga pamietacie jak kojima sie zapieral ze napewno nie bedzie 3 czesci..taaa...tak samo jak capcom ze re4 bedzie tylko na gc..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Garnet pisze:ze napewno nie bedzie 3 czesci
um.. NA PEWNO

Po co kończyć coś co niezłe zyski i jest świetną gra? :)
Gamertag: Szalony Szkot
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

hehe. czekam na podobne oswiadczenie ze strony s-e w sprawie ff :]

anyway, ja tez jestem w trakcie przechodzenia 2, aby sie wprawic przed 3, i tez jakos moje save'y byly z podobnego okresu, co twoje, garnet :] heh, staram sie wymasterowac dog tagi, ale przy holdach to zaczynaja sie schody :D
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Zapierał się że nie będzie 3 ale już mają w planach 4 :D tylko już bez niego więc może to być zupełnie inny produkt :| a Resident jużma być 5 XD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Thompson pisze:um.. NA PEWNO
Jezus Maria..ile razy jeszcze bedziecie poprawiac bledy innych????????????????????????????

niom dzisiaj caly dzien praktycznie przesiedzialam z 2 < nalog powraca ;)> i od razu ja przeszlam :) < slodka ta papuga Emmy :D:D>
heh kumpel akurat zadzownil jak lecialy scenki przed walka z solidusem to ja mu tylko- nei moge teraz mowic bo gram i sie wylaczylam :lol: :lol: :)
OneWingedAngel pisze:Słyszeliście o Metal Gear Acid?
to na psp? coz...
na gc tez tam niezle wojuja..

qrcze jestem ciekawa jak rozwiazali sprawe the Partiots w 3 :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Inni poprawiają - ja nie mogę ^^ ??
Jestem po walce z spoiler &%%&%&%&&%&% ocelotem &%&#&%#&%$#&#$ spoiler, a właściwie dwie lokacje przed - przeszedłem je na chama ;) .. ale jestem pod wrażeniem tej gry ... camo, potrzeba leczenia ran... jedzenie węży.... itp... martwi mnie tylko z kim Snake się zadaje ^^ The Boss strasznie brzydka.. ale EVA to jest coś... :)
Gamertag: Szalony Szkot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”