Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Jestem po maturach* :( Daj porobić błędy... anglisto cholerny :>
To nie zwalnia od używania poprawnego języka :> Z resztą jak jest wedle Ciernia Reinless RushMan, a Jaco to Sinister Anglicist :>
King VERMIN! pisze:Zabrali mi moje najbardziej ulubione sceny... to boli, do tego jako fanboy Franka, nie mogę im tego wybaczyć trochę :/

Swoją drogą, pamiętasz co zrobili w walce z Matisem na PSX? Musieli dać coś oryginalnego na PSP... i zajebiście się postarali XD Ale to na prawdę trzeba samemu zobaczyć XD
Oj Frank'a też lubiłem, oj lubiłem, nie ma co, świetna postać, jedna z najlepszych w całej serii, do tego odpowiednio tragiczna... Jakże można by nie pamiętać walki z czytaniem umysłu :] Jeżeli odpowiednio to przedstawili w komiksie w 2D, to jestem pod wielkim wrażeniem :]
King VERMIN! pisze:Przyrównanie do jajka było na prawdę zabójcze... ale bardzo pasuję do postaci Fox'a. Muszę przyznać, że ta scena by się zajebiście sprawdziła w grze, ALE, w MGS1 to Snake jest narratorem, więc widzimy tylko to co on. W DGN są jeszcze rozmowy Ocelota i Liquida na temat Snake'a, oraz ich kłótnie. Pokazuje to Shadow Moses z wielu stron :)
Oj, na końcu Naomi też troszkę narracji wprowadza :P A co do reszty, to tak jak mówiłem, wprowadzili inne spojrzenie, nieco szersze na całą sprawę dla tych, którzy grę już znają, żeby mogli spojrzeć nieco z innej perspektywy, a i dla nowych w temacie, żeby mogli się nieco łatwiej połapać, plus dostosowanie wszystkiego do poetyki komiksu ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Happy Birthday Snejk;p

A wydanie urodzinowego cacka tuż, tuż..:]

Intro Metal Gear Saga -> http://www.gametrailers.com/player/21333.html
<Old Snake rlz xD> ...ciekawe, jaka to postać mówi o Snejku...

pierwsze 2 minuty dokumentu -> http://www.gametrailers.com/player/9067.html

...a poniżej zdjęcie całego zestawu^^
http://img168.imageshack.us/img168/7417/mgspackss8.jpg

btw. E3->nowy trailer MGS4..nie wiem, jak Wy, Panowie, ale ja juz licze sekundy :wink: <trailer bedzie z ang. głosami>
Ponadto w dniu wyjścia urodzinowego packa, na konferencji ma zostac zaprezentowany trailer z gameplay ^.^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:..a poniżej zdjęcie całego zestawu^^
http://img168.imageshack..../mgspackss8.jpg
*_____* ja to chce! ciekawe czy wystarczy sprzedać nerkę czy jeszcze będzie trza dorzucić np. płuco... TAKI mega-pack! czekałem na coś takiego :]
Garnet pisze:konferencji ma zostac zaprezentowany trailer z gameplay
Garnet pisze:Intro Metal Gear Saga
w sumie całkiem sprawnie to poskładali :] mnie tam sie podoba ^^
Garnet pisze:pierwsze 2 minuty dokumentu
w sumie niczego nowego się nie dowiedziałem, ale warto było odświeżyć nieco info. OOO!! OOO!! już sobie wyobrażam jak to będzie wyglądało... pewnie tak, że szczeny nie będę mógł poskładać przez 3 dni... :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:Intro Metal Gear Saga -> http://www.gametrailers.com/player/21333.html
<Old Snake rlz xD> ...ciekawe, jaka to postać mówi o Snejku...
Hmm... to Snake na pewno sam nie mówi... Bo głos osobnika, który głos pod Batou podkłada poznam nawet na biegunie ;] Może Campbell?
Garnet pisze:pierwsze 2 minuty dokumentu -> http://www.gametrailers.com/player/9067.html
Znane, ale tak czy tak bym obejrzał ^^
Garnet pisze:...a poniżej zdjęcie całego zestawu^^
http://img168.imageshack..../mgspackss8.jpg
Niech to u nas wydadzą! Ale szansa jest jak jeden na milion po prostu :/ A nabyłbym od razu...
Garnet pisze:btw. E3->nowy trailer MGS4..nie wiem, jak Wy, Panowie, ale ja juz licze sekundy :wink: <trailer bedzie z ang. głosami>
Ponadto w dniu wyjścia urodzinowego packa, na konferencji ma zostac zaprezentowany trailer z gameplay ^.^
Nie wiem co zrobię, ale chyba nerkę sprzedam, żeby dnia kiedy się ukaże MGS4 u nas nabędę wraz z PS3 i zamykam się na miesiąc w domu :D
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Nie wiem co zrobię, ale chyba nerkę sprzedam, żeby dnia kiedy się ukaże MGS4 u nas nabędę wraz z PS3 i zamykam się na miesiąc w domu :D
Ja tylko czekam aż wyjdzie MGS4 i kupuję PS3 ^^
Niech to u nas wydadzą! Ale szansa jest jak jeden na milion po prostu :/ A nabyłbym od razu...
Czemu jeden na milion? Przecież Documentary Of MGS2 wyszedł w Polsce. Czemu by nie mieli więc dać całego? Ja na pewno bym nabył ^^
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Jest już... jest... MGS4 E3 2007 Trailer... OMG Raiden *___*
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Ja tylko czekam aż wyjdzie MGS4 i kupuję PS3 ^^
Mam ten sam plan, ale wiesz... nie chciałbym się wkopać w wersję wcześniejszą konsoli...
King VERMIN! pisze:Czemu jeden na milion? Przecież Documentary Of MGS2 wyszedł w Polsce. Czemu by nie mieli więc dać całego? Ja na pewno bym nabył ^^
Ba, nabyć to by nabył chyba każdy chętnie, ale wiesz, nie zawsze wszystko wychodzi, chociaż gdyby wyszło... To hej! :D Mimo że wszystkie części w kolekcji mam ;]
soniq pisze:Jest już... jest... MGS4 E3 2007 Trailer... OMG Raiden *___*
O W MORDĘ! To jest piękne po prostu. Gdyby nie włosy i nieco nieruchome twarze - to wyglądałoby jak film całkowicie. A co do fabuły - 9 lat po Shadow Moses... W końcu wiadomo ile lat minęło. Do tego Vamp z blizną na czole w walce z "tym-który-nie-boi-się-śmierci"... Niesamowite wrażenie. Naomi jednak się pojawia, chociaż tylko w rozmowie na razie. I Meryl - jak ładnie jednak wygląda ^^ To naprawdę może być gra wszech czasów...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

powiem jedno - trailer jest boski^^
...a walka *_* jeszcze moje dwie ulubione postacie:)

nio i jednoczesna premiera na całym świecie...yeah:]
King VERMIN! pisze:Czemu jeden na milion? Przecież Documentary Of MGS2 wyszedł w Polsce. Czemu by nie mieli więc dać całego? Ja na pewno bym nabył ^^
tak, tylko, że skład Anniversary wchodzi trochę więcej płytek...mi osobiście, takie cacko nie widzi sie poza Japonia (ale niczego nie neguje xd)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

tak, tylko, że skład Anniversary wchodzi trochę więcej płytek...mi osobiście, takie cacko nie widzi sie poza Japonia
Poza Japonią? Przecież MGS w Japonii sprzedaje się najmniej na całym świecie ;)

Co do trailera. Mnie zniszczył. Wszystko idealne, do tego solidny dowód, że to nie Quinton Flynn jest zniewieściały, tylko, że Raiden taki był. Toż teraz od niego bije mrok i emo :) Gra na prawdę ma ogromne szanse na to, aby być najlepszym MGSem i chyba jedną z najlepszych w ogóle...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Co do trailera. Mnie zniszczył. Wszystko idealne, do tego solidny dowód, że to nie Quinton Flynn jest zniewieściały, tylko, że Raiden taki był. Toż teraz od niego bije mrok i emo :) Gra na prawdę ma ogromne szanse na to, aby być najlepszym MGSem i chyba jedną z najlepszych w ogóle...
"I just don't fear death." To mnie powaliło. Jak tak dalej pójdzie, Raiden okaże się równie dobrą postacią będącą Cyborg Ninją jak Grey Fox *_* A to oznacza tylko tyle, że dobra postać będzie jeszcze lepsza ^^ King... oby MGS4 okazał się najlepszą grą w historii. Na co się zapowiada. To zapewni serii (która i tak to ma w kieszeni) poczesne miejsce wśród wszystkich jakie kiedykolwiek stworzone. I na to czekam :]
King VERMIN! pisze:Poza Japonią? Przecież MGS w Japonii sprzedaje się najmniej na całym świecie ;)
Grr... i to mnie zawsze dziwiło...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

"Could you be the one to finally finish me?" - MIODZIO... Można poczuć ten klimacik z jedynki podczas walki Grey vs Snake...

Metal Gear Solid PO Plus O_O... PSP chyba dostanie nowego MGSa. Old Snake w PO+, kurcze chyba na poważne zacznę rozważać kupno małej konsolki. Power Rangers na końcu trailera zwala z nóg _^_
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

"Could you be the one to finally finish me?" - MIODZIO... Można poczuć ten klimacik z jedynki podczas walki Grey vs Snake...
i widać, że kto kogo wykończy na koniec. Do tego te porównanie Raidena i Vampa, do Sneak'a i Fox'a nie jest takie głupie. Czuć, że oni... hmm... mają się ku sobie.
Grr... i to mnie zawsze dziwiło...
W Japonii najlepiej idzie FF. Zaś różnica między MGS, a FF w warstwie przesłaniowej, czy fabularnej to przepaść. Co oznacza tyle, ze Japonia lubi masówki... to mnie akurat nie dziwi.
Raiden okaże się równie dobrą postacią będącą Cyborg Ninją jak Grey Fox *_*
Kto by pomyślał XD Jakby ktoś Ci coś takiego powiedział rok temu, dajmy na to, to byś go zabił śmiechem ^^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:i widać, że kto kogo wykończy na koniec.
Średnio widać - w ostatniej scenie obaj się dziabnęli ostrzami w tym samym momencie ;] Btw. najlepszy moment walki - kiedy Raiden niesamowicie szybko wymachuje mieczem, żeby rozgrzać go tarciem atmosferycznym... I mu się udaje! O_O Powalające.
King VERMIN! pisze:W Japonii najlepiej idzie FF.
Raczej Dragon Quest. A to już jak sam wiesz zapewne, warstwa przesłaniowa... no cóż... Is there any? :roll:
King VERMIN! pisze:Kto by pomyślał XD Jakby ktoś Ci coś takiego powiedział rok temu, dajmy na to, to byś go zabił śmiechem ^^
Wiem XD W końcu nie bez powodu Grey Fox'a tak lubisz ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King VERMIN! pisze:Poza Japonią? Przecież MGS w Japonii sprzedaje się najmniej na całym świecie
i moze dlatego właśnie tam wydają ten pack, aby więcej ludzi spróbowało:)

..i nagle Raiden cieszy sie takim powodzeniem :lol:
btw. o ile wszystkie figurki, uważam za niepotrzebne popierdółki, to muszę przyznać, że Raiden wygląda tu świetnie^^ http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... iate=CD988

co do PO+
- Konami announced Metal Gear Solid Portable Ops Plus for PSP, an extension to Portable Ops with a number of new features, including online battles, AP Scout System for multiplayer mode, additional levels and characters, such as Raiden, Roy Cambell, Johnny and Snake from MGS4. The game will be released in Japan on September 20, 2007.
(w sumie to też zastanawiam się nad kupnem PSP..MGS, SHOrigins..z drugiej str. już chce się zbierać na PS3 *sigh*)

poza tym^^
Famitsu.com reports that following a short demo play session of MGS4 at the event, Kojima announced that Kojima Productions is currently preparing a PlayStation 3 version of Metal Gear Online, the online battle game that appeared in MGS3 Subsistence.
(widać, ze dodatek online staje się powoli opcją obowiązkową)

http://www.gamespot.com/ps3/adventure/m ... ot;title;1 demo MGS4...narazie(?) tylko do poczytania
aha, potwierdzono, że na 100% MGS4 nie wyjdzie na X-a:]

[ Dodano: Wto 24 Lip, 2007 20:16 ]
już jest! 15 min gameplay ^.^

http://www.gametrailers.com/player/22703.html

powiem jedno - O.M.G. *_*

scena ze statuą xD...i po akcji w beczce:D...Hideo to jest jednak swój gość:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Ja.... O_O Ja..... O_O
JA CHCE PS3 9_9
Omg, to jest śliczne, to jest przepiękne :shock:

Wszystko wygląda tak realnie. Genialne. Jedynie co wygląda dziwnie to to jak Snake robi straszny hałas zamykając się w śmietniku, albo tocząc się w beczce a przeciwnicy tego nie słyszą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”