Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

White SeeD

Post autor: White SeeD »

No prob.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Moją ulubioną częścią jest 3- najpierwejsiejsza gra, w jaką grałam na PSX i od razu, już po samym intrze ją pokochałam. A potem były nieprzespane noce i szlabany na konsolę... Heh, to były czasy 8)
Potem na liście jest TTT, która co prawda jest tylko takim bonusikiem, ale i tak... ;)
A 4... szkoda gadać... Żal mi sie zrobiło ludzi z Namco- chcieli dobrze, a wyszedł im... no cóż... gniot :(
A ja czekam sobie na T5... I chociaż mam złe przeczucia (za dużo kombinują z ta fabuła... Xiao ma szukać wehikułu czasu... Jinpachi... Devil Jin... i pewnie jeszcze dowalą jako bonus Devil Kaza... no ja chyba przez okno wyskocze... :evil: ), to żywię małą nadzieję że nie będzie tak źle...

A z tym T1 to na poważnie?? :shock: Czy to będzie tak,że tylko nasi skośnoocy przyjaciele sobie pograją...?
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Lady Luck pisze:pewnie jeszcze dowalą jako bonus Devil Kaza
Hmm postaciami które napewno ukażą się w T5 są: Brayan, Yoshimitsu, Julia, Kazuya, Lee, Xiaoyu, Jin, Nina, Marduk, Lei, Steve, Law, Hwoarang, King, Asuka, Raven, Feng, Christie, Pual, Bruce, Eddy, Jack 5, Kuma/Panda, Wang, Ganryu, "Devil Jin", Baek, Anna, Roger, Mukojin, Jr. Sporo :P heh nieżle.
Lady Luck pisze:Xiao ma szukać wehikułu czasu
Ciekawe po co go szuka :? A i nie wymieniłem jeszcze Hejhacziego, podobno stary dziadu ma być :D Może nie umarł (bo to wiadomo już) tylko przeniósł się w czasie do czasów Soul Calibura (i tu mamy odpowiedz skąd się tam wziął) a Xiaoyu szuka wehikułu by go sprowadzić spowrotem.... tylko po co komu taki stary dziad :D
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Vaan pisze:Hmm postaciami które napewno ukażą się w T5 są: Brayan, Yoshimitsu, Julia, Kazuya, Lee, Xiaoyu, Jin, Nina, Marduk, Lei, Steve, Law, Hwoarang, King, Asuka, Raven, Feng, Christie, Pual, Bruce, Eddy, Jack 5, Kuma/Panda, Wang, Ganryu, "Devil Jin", Baek, Anna, Roger, Mukojin, Jr. Sporo heh nieżle.
Wiem, często bywam na Tekken Official

Vaan pisze:Ciekawe po co go szuka
Żeby spróbować jakoś naprawić bałagan u Mishimów (nie wiem tylko po jakiego grzyba ona sie tam pcha...)
Vaan pisze:A i nie wymieniłem jeszcze Hejhacziego, podobno stary dziadu ma być Może nie umarł (bo to wiadomo już) tylko przeniósł się w czasie do czasów Soul Calibura (i tu mamy odpowiedz skąd się tam wziął)
O, Jezu... Może lepiej nie...
Widziałeś historię Rogera Jr.? Luuuuuuuuuudzie!! I z Eddym też się nie popisali...
Cieszę się tylko z powrotu Baeka i Wanga.

Czy ktoś już wie, na czym ma w końcu polegać dodatkowy tryb w T5, gdzie podono "odkrywamy" historię Jina podczas Piątego Turnieju??
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Lady Luck pisze:Wiem, często bywam na Tekken Official
A ja wogóle :D
Lady Luck pisze:Czy ktoś już wie, na czym ma w końcu polegać dodatkowy tryb w T5
Oby znowu nie jakaś kasznka tak jak TF w T4 :?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan pisze:A i nie wymieniłem jeszcze Hejhacziego, podobno stary dziadu ma być Może nie umarł (bo to wiadomo już) tylko przeniósł się w czasie do czasów Soul Calibura (i tu mamy odpowiedz skąd się tam wziął)
Wolałabym, żeby umarł. Najgorsza postać w SC2 jaka chyba istnieje. Co do Tekkena, to możecie mnie rozjechać walcem, ale nie wydam na to "coś" kasy. Grywalność jak dla mnie - zerowa. No, ale ponoć o gustach się nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Go-Go-Yubari pisze: nie wydam na to "coś" kasy
Ja też nie, poczekam se jak stanieje i pujdę do MadGejmsa i se wymienie za jakieś stare gierki :D
Go-Go-Yubari pisze:Najgorsza postać w SC2 jaka chyba istnieje
Co chcesz, Dziadu w SC2 jest spoko, nawet szybciej zasuwa łapskami jak w Tekkenie he he :P Hmm Mukojin powrócił jak widać "Kompot" się nie sprawdził w roli zastępczej więc back to korzenie :D
Go-Go-Yubari pisze:Wolałabym, żeby umarł
Miał wybór mógł pujść na emeryture :D sam tego chciał muahahaha
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

No nie...
Świat zwariował...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

"Release: March 31, 2005 (Japan), February 25, 2005 (US)" <jak to się stało że w US jest szybciej jak w Japonii coś mnie omineło :?: hmm a gdzie Europa :?: i ten StarBlade ughh

Niezła memorka ciekawe za ile 200? 300? kolekcjonerzy do portfeli :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:< jak to się stało że w US jest szybciej jak w Japonii
normalnie? ^_^ SH3 wyszedl pierwszy w Europie,to bylo cos ;]

Vaan pisze:hmm a gdzie Europa
na szarym koncu? :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Garnet pisze:na szarym koncu?
Dosadniej bym to określiła...

MAM!! Załóżmy własną firmę i stwórzmy własne mordobicie!! I wszystcy będą zadowoleni :D
Hehe, teraz jeszcze tylko sprzęt, sponsorów, wykonanie, wydawca, reklama... e... to może trochę poczekajmy... ;)
No i kolejność nieco inna...
Kamil

Post autor: Kamil »

Lady Luck pisze:... e... to może trochę poczekajmy...
najpewniej będziemy tak długo czekać aż do premiery Tekken 5... :) a po nowym Tekenie oczekuje więcej postaci do odblokowania :) grałem z kolegą w Tekena 3 w zeszłym roku w wakacje i przez wakacje wszystkie postacie odblokowaliśmy :) w te mamy zamiar odblokować wszystkie z 4
Bartolus

Post autor: Bartolus »

Ulubiona część - Tekken Tag Tournament
Ulubone postacie- Kunimitsu, Xiaoyu, Nina i Hwoarang


Mam takie małe pytanko odnośnie fabuły Tekkena- Za co właściwie Nina tak bardzo kocha Annę?
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Ulubiona część- Tekken 3
Ulubione postacie- Eddy, Law, Bryan
Mam takie małe pytanko odnośnie fabuły Tekkena- Za co właściwie Nina tak bardzo kocha Annę?
To chyba siostry są :razz:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”