Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Go Go ja bym nie nazwał go fanatykiem, PRO gracze nie nazwali by go pewnie nawet graczem (mnie zresztą pewnie też nie) a nawet o PRO graczach nie zawsze można powiedzieć "fanatyk" i mimo że będziesz wciskać teksty "przecież to żart bo puściłam oko" to wg mnie starasz się napisać coś mądrego w temacie a jednak ci nie wychodzi :] nie czarujmy się :] (psst ! teraz napisz ri/posta koniecznie z oburzeniem :D).
Za co mam się oburzać? Za to, ze wyrażasz swoje zdanie? Oczko zwykle dodaję, co nie znaczy, ze nie pisze czegoś poważnie. Napisałam swoją opinię, a jak ty to odbierasz to już Twoja sprawa. 8)
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Tak szczerze mówiąć nie przepadam za Tekkenem, jedynie Tag sprawiał mi przyjemność gdyż można było se z kimś w drużynie pograć, mimo wszystko wolę Soul Calibura gdyż jest szybszy i daje więcej swobody w rozgrywce, wogóle 8-way run nie ma sobie równych, a system Tekkenowy poprostu nuży i jestem pewien że T5 będzie taki sam, więc nawet się nie spodziewam żadnych fajer(b)erków. :?
TO jedna z niewielu gier, w którą ejstem pewien swoich umiejętności
Ja tam nigdy nie byłem siebie tak pewien, wszyscy którzy ze mną grali w SC z mojego zaOtwockiego zadupia w sęsie umiejętności nie mieli szans, lecz jest coś takiego jak "trafiło się ślepej kurze" i wszyskie moje treningi szły na marne. Ja tam nie umiem siedzieć latami przed jakimś tytułem, niektórzy walą w Survivala 645 Wins, gdzie ja grając robie 192, to aż mi się qpe chce i ide grać w jakiegoś eRPeGa. Może narazie nie ale jak nadejdzie dzień gdy granie okrzykną spotrem, to przyznam wszystkim że są lepsi.
stare, dobre DoA2
racja :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

a system Tekkenowy poprostu nuży i jestem pewien że T5 będzie taki sam
Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat.
Ja tam nie umiem siedzieć latami przed jakimś tytułem
Bo ile się można ograniczać? Poza tym przez jeden rok ile się potrafi zmienić na rynku. Można być fanem jakiegoś tytułu, ale trzeba dostrzegać także inne. To tak jak (w wielu przypadkach) z fanami Dragon Ball. Poza tym tytułem świata nie widzą, klną na każdego kto się nie zgadza z ich przekonaniem o boskości tego tytułu. Erm. Mam jednego Tekkena i starczy mi. Za to SC i DoA nigdy dosyć. ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Zeby nie robic duzego offa...
Liquid Snake-na tym forum aroganckie i chamskie wypowiedzi nie sa tolerowane-to tak, zebys nie byl zdziwiony na przyszlosc, a jak naparwde masz problemy z tym, ze nie podobaja Ci sie wypowiedzi uzytkownikow(czy tez stricte Moje), to po prostu ich nie czytaj/nie wchodz na forum...A jesli te problemy sa naparwde takie powazne, ze az piszesz sobie odpowiedzi do swoich postow...to chyba w Szczecinie sa panowie, ktorzy moga pomoc
kobiet najsilniejsza jest Xiaoru
oj czy najsilniejsza to nie wiem..moze lepiej najsprytniejsza? ;)
Cytat:
a system Tekkenowy poprostu nuży i jestem pewien że T5 będzie taki sam


Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat.
no przeciez nie beda calego systemu walki zmieniac...wtedy dopiero by wdepneli na nierowny grunt...a czy nuzy czy nie...zalezy od gustu jak jest dobra grywalnosc,to sie lubie siegac od czasu do czasu
Bo ile się można ograniczać? Poza tym przez jeden rok ile się potrafi zmienić na rynku. Można być fanem jakiegoś tytułu, ale trzeba dostrzegać także inne.
otoz to..to samo mozna powiedziec o rpg,warto siegac po inne niz tylko...wiadomo co :/
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

to samo mozna powiedziec o rpg,warto siegac po inne niz tylko...wiadomo co
Dokładnie. Klapki na oczach to tylko perszerony powinny mieć. ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Nie przesadzajcie z tym. Tekken i klapki na oczy. :roll:
Co do Xiaoy- najsilniejsza w znaczeniu najbardziej destruktywna, tak czy siak :)
P.S. w sobote było u mnie 6-7 osobników dziwnego pokroju i zorganizowałem se turnamenta. Dedy na miejscu. Spoczełem na laurach czterech liter.
glamorous vamp
Kamil

Post autor: Kamil »

ja grałem w Tekena u kumpla (w 3 grałem) hehe te kombole te przekleństwa które leciały na postacie (ja napisałem przekleństwa?? :) ) ahh..te wspomnienia :) najlepiej grało mi sie Jushimitsu zwłaszcza jak sie wbijało miecz w przeciwnika
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eeee, Yoshi dobry, ale na krótką metę. Ja nim zawsze sepuku robie :roll:
glamorous vamp
Darios

Post autor: Darios »

Harakiri ;) (a z resztą to samo.... prawie :D )
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A czym się różni?
glamorous vamp
Vincent

Post autor: Vincent »

HARAKIRI, przyjęta w Europie nazwa jap. obyczaju zw. seppuku, który polega na rytualnym rozcięciu brzucha krótkim mieczem w celach samobójczych; rozpowszechnione wśród samurajów; są 2 rodzaje h.: dobrowolne, uznawane za bohaterstwo (np. aby uniknąć niewoli) oraz karne — jako przywilej pozwalający uniknąć haniebnej śmierci z ręki kata; 1873 zniesiono h. jako karę; jako dobrowolne samobójstwo utrzymało się do dziś, gł. w sferach wojsk. (liczne po kapitulacji Japonii 1945).

:evil:
Darios

Post autor: Darios »

Wydawało mi się że harakiri to podczas bitwy samuraj wbija sobie miecz i ciągnie w stronę klatki piersiowej, a seppuku to daymiyo sobie robili wbijając nóż i ciągnąc w bok. Jednak to jest to samo :|
Song

Post autor: Song »

Najlepsza postać wudług mnie i która naparzam w wolnych chwilach to Ling choć ostatnio czytałem wpsx extreme ze 5 ten Bladowaty koleś jest ponoc tak dopasiony ze praktycznie nie ma na niego mocnych ... wiec ciekawe jak to bedzie :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://www.the-magicbox.com/0501/game050121g.shtml nowe screeny z 5

<o nie bedzie roger jr :roll: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Jowy

Post autor: Jowy »

Jedyna część Tekkena w jaką grałem na playa to 4. Od tej pory jestem do niej przyzwyczajony, ale nie pogardzę innymi częściami ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”