Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

mamy parę:
1-kwadrat
2-trójkąt
3- x
4- 0
ws z wstawania
ch-konter hit

WS+2,p+4,3,4 DS p+3+4 (66 dmg)
CH t+1,2,1,p+4,3,4 DS p+3+4 (85dmg)
CH P+1+2 p,p,1,p,p,4,3,4 DS p+3+4 (74dmg)

mam nadzieję, że jest jasno :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bandai Namco will release Tekken Dark Resurrection Online for PS3 later this year, an e-Distribution title based on Tekken 5 Dark Resurrection, which full online battle support.
^^
http://threespeech.com/blog/?p=434
Potwierdzono, iz wersja online będzie także dostępna w Europie ^^

i nowe screeny z 6 http://www.the-magicbox.com/0706/game070612a.shtml
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

O, widać że jeszcze nieco pracy muszą w niego włożyć, bo np. nowe rozbłyski po uderzeniach Leo wyglądają lipnie, tak jak model nowych postaci nie przystają do starych jeszcze. Ale kiedy wyszedł trailer było chyba 16% complete, więc nie ma co się bać, Tekken zawsze był bardzo ładny... Wszystko ładnie piękne, ale do diabła, kto to jest ten piękniś na ostatnich stronach? O_o Ogólnie - tak dziwnych i IMO całkowicie nie pasujących nowych nie było w serii nigdy -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Wszystko ładnie piękne, ale do diabła, kto to jest ten piękniś na ostatnich stronach? O_o
ehhmm..dawałam tu info o tym gościu :roll: ktoś musiał moją wiadomość uznać za spam :roll: ...whatever
To Miguel..nasz nowy macho xD i jest torreadorem^^"
Gveir pisze:Ogólnie - tak dziwnych i IMO całkowicie nie pasujących nowych nie było w serii nigdy -_-"
coś w tym jest...nawet zwierzaki jako tako pasowały...a ta Leo..ehmmm^^...I want Gon back o.O
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:ehhmm..dawałam tu info o tym gościu :roll: ktoś musiał moją wiadomość uznać za spam :roll: ...whatever
To Miguel..nasz nowy macho xD i jest torreadorem^^"
Wybacz ^^" Nie doczytalem widać w tym upale ^^" A to wszystko wina Gagsa i jego zaraźliwej sklerozy, dzisiaj połowy rzeczy zapomniałem od ran :>
O boziczku... jeszcze kogo brakuje? Poganiacza bydła z wielkim batonem w ręce? O_o
Garnet pisze:coś w tym jest...nawet zwierzaki jako tako pasowały...a ta Leo..ehmmm^^...I want Gon back o.O
To już wolę Gon'a, znacznie bardziej, fajniutki był :] Leo jeszcze zniosę, ale styl Zafiry czy jak jej tam... :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Wybacz ^^" Nie doczytalem widać w tym upale ^^" A to wszystko wina Gagsa i jego zaraźliwej sklerozy, dzisiaj połowy rzeczy zapomniałem od ran
nie tak^^ któs usunął moją wcześniejszą wiadomość o Miguelu...więc 'wybacz' zostaw na inną okazję xD
Gveir pisze:To już wolę Gon'a, znacznie bardziej, fajniutki był :]
jego filmik na zakończenie xD ...w ogóle te filmiki niektóre są b. fajne - filmik jak Kuma stoi pod szkoła i czeka na Pandę, to już klasyka :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:nie tak^^ któs usunął moją wcześniejszą wiadomość o Miguelu...więc 'wybacz' zostaw na inną okazję xD
Aha, czyli... wybacz ^^" /ale się zamotałem -_-" /
Garnet pisze:jego filmik na zakończenie xD ...w ogóle te filmiki niektóre są b. fajne - filmik jak Kuma stoi pod szkoła i czeka na Pandę, to już klasyka :D
O tak, na dodatek zapętlony w nieskończoność - fajnie się na niego patrzyło XD W 5 były też fajne z Kumą i Pandą - zwłaszcza jak Henio leciał w dół :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm.. rzeczywiście te nowe postacią są jakoś tak nie bardzo...
Gveir pisze:O tak, na dodatek zapętlony w nieskończoność - fajnie się na niego patrzyło
Weź mi nie przypominaj, mój brat to przez 2 godziny oglądał :roll:
Gveir pisze:W 5 były też fajne z Kumą i Pandą - zwłaszcza jak Henio leciał w dół
Henio jest twardy, Henio się nie daje! :lol:
Gveir pisze:Poganiacza bydła z wielkim batonem w ręce?
Ja bym proponował księdza. Z kropidłem, kadzidłem i krucyfiksem. I stylem walki a'la True Ogre.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Swoją drogą, Asuka wygląda jakoś mniej dziewczęco, a bardziej dojrzalej. Albo nowy design, albo to się dzieję już trochę czasu od ostatniego Tekkena. Dalej się zastanawiam które zakończenie będzie "tym dobrym". Może z Devil Jinem?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King, w nowym PSX Extreme znajduje się ładnie opisana fabuła nowego Tekken'a :]

Kod: Zaznacz cały

Turniej wygrał Jin, przejął Mishima Zaibatsu i zaczął rozszerzać swoje wpływy na świat, co spowodowało wielki sprzeciwy wielu krajów. W tym samym czasie Kazuy'a przejął G Corporation i po wymordowaniu wszystkich którzy mu poprzednio dokuczyli tam zaczął reklamować się jako zbawca przez Mishima Zaibatsu. Henio w międzyczasie T5 zaginął, a kiedy już powrócił, pod drzwiami Zaibatsu zobaczył tylko legion żołnierzy Tekken Force i zamknięte drzwi. A że Henio to Henio, to nie odpuści :] Konflikt w końcu doprowadził do wojny na skalę światową, gdzie Mishima Zaibatsu stało się potężnym narodem walczącym o suwerenność i supremację. W tym czasie Kazuya ustanawia wielką nagrodę za głowę Jin'a, co z kolei staje się de facto kolejnym turniejem Tekken. I ot ;] Na szczęście nie widać tu nigdzie żadnego Jinpachi'ego czy Ogre'a ^^"
Leo okazuje się być córką pracownicy G Corporation, która zginęła kiedy Kaz czyścił dział firmy, który mu zalazł za skórę. Zafina z kolei jest strażniczką mistycznych tajemnic, potrafiącą czytać w gwiazdach, a wyczytane 'nadchodzące zderzenie dwóch gwiazd' może doprowadzić do jeszcze niejasnej zagłady, więc wkracza do akcji. O Miguel'u nie wiada na razie chyba jeszcze nic, oprócz tego, że nie posługuje się żadnym prawdziwym stylem, tylko swoim własnym (bardzo kiepska wiadomość). A i z pewnych źródeł wiadomo, że ruchy takie jak strzał z shotgun'a wykonany przez Bryan'a będą możliwe dopiero po zdobyciu i wyekwipowaniu przedmiotów w Customize. Czyli nie tak źle...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm.. Brzmi bardzo obiecująco... A czy brak Ogrojinpachich oznacza, że ostatni przeciwnik będzie różny dla poszczególnych postaci?

EDIT:
A z nowymi postaciami trudno, i tak jest od groma fajnych.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Hm.. Brzmi bardzo obiecująco... A czy brak Ogrojinpachich oznacza, że ostatni przeciwnik będzie różny dla poszczególnych postaci?
Może to oznaczać tyle, że będzie coś ala Tekken 1 i 4, czyli ostatnim Bossem będzie "normalny" zawodnik (tam był nim Henio), tutaj tym "bossem" może być Jin, albo Kazuya, bo Heniek teraz jest zerem, jakby nie patrzeć ;)

Nowe postaci mi się nie podobają. Leo to w końcu on czy ona?! A ta Zafira, czy jak jej tam, ma STRASZNIE dziwaczny styl. Zaś ten macho to raczej dla pań, bo mnie banderasy nie kręcą ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:tutaj tym "bossem" może być Jin, albo Kazuya, bo Heniek teraz jest zerem, jakby nie patrzeć ;)
Oj, nie zdziwiłbym się gdyby tak było, to byłoby najsensowniejsze. Ale nie doceniasz Henia - on nigdy nie był nikim, więc równie dobrze może być na końcu. Jak w T3 - Henio i Ogre, tyle że kto inny na końcu będzie.
King VERMIN! pisze:Leo to w końcu on czy ona?!
Ona, przeca napisałem ;>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Sry, myślałem, że Leo jest niezwykle ładnym bishem XD

Nie chodzi mi o to, że Heniak jest nikim w sensie postaci, ale tym, że teraz nie ma własnego "biznesu" bo rodzinka zupełnie go przegoniła. Inna sprawa, że prędzej Kazuya byłby bossem, Jin jest trochę za dobry na to... :> Chyba, że się zmieni, bo na razie ma on wręcz rycerską cnotliwość i dobroć.

Pytanie za 100 PLN. Kim jest Asuka dla Jin'a? Siostrą? Podczas gry w ogóle tego nie widać, że to rodzinka... wybacz, ale nie mam pojęcie :(
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

King VERMIN! pisze:Nie chodzi mi o to, że Heniak jest nikim w sensie postaci, ale tym, że teraz nie ma własnego "biznesu" bo rodzinka zupełnie go przegoniła. Inna sprawa, że prędzej Kazuya byłby bossem, Jin jest trochę za dobry na to... :> Chyba, że się zmieni, bo na razie ma on wręcz rycerską cnotliwość i dobroć.
Myślę, że końcowym bossem może być Kazuya lub też Jin, zależnie od postaci. Mogą powstać jakieś dwa wrogie obozy, albo coś w ten deseń.
King VERMIN! pisze:Pytanie za 100 PLN. Kim jest Asuka dla Jin'a?
Nie kuzynką czasem?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”