Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Mati-San

Post autor: Mati-San »

Stevem dobrze się walczy i to ze względu na te uniki. Jak się trochę poćwiczy to można nieźle wymiatać.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Darios2 pisze:Xaju za szybkość i za te skoki
Lol, witaj w klubie, tych skoków nie da się przechytrzyć 8)


...prawie
glamorous vamp
Darios

Post autor: Darios »

Chyba że Yoshumitsu z chopperem wyskoczy :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Właśnie dlatego napisałem prawie :D

Ahh, Yoshi... kiedyś mój ulubiony zawodnik...
...
za wolny.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mam Tag'a. Przyznam, że może to i klasyka, ale nie ma to jak stare, dobre DoA2 czy SC2. Cóż może nie umiem docenić tych sztywnych ruchów i grafiki.
Co do ubrań, to racja. W grach tego typu, na co masz zwracać uwagę? Na fabułę? ;)
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Garnet pisze:czyli jak sie czyms interesuje to musi mnie znac cala polska?
To było do tego że wg ciebie kobiety to już grają od lat w polsce tylko ja ślepy jestem (a to pewnie też żle odbierzesz pisząc standardem "a czy ja mówie że jesteś ślepy?" LOL).
Garnet pisze:nie,umiem tlyko zrobic kopniaka lewa noga
Dlatego byłem zdziwiony tym tematem :] nawet gdyby to była ironia to w nic więcej niż lewa noga nie uwierze :] (teraz napisz "a czy ja każe ci coś pisać ?" heheheheh).

Bonifacy_i_zdun: da się :]
Vincent

Post autor: Vincent »

Grałem w Tekkena 2 i 3, Utkwiła mi w pamięci tylko 3 :). Ponieważ bardzo podobał mi się system walki różnica ciosów itp.
Moją ulubioną postacią z Tekkena był i jest 8) Yoshimitsu
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Liquid Snake pisze:Bonifacy_i_zdun: da się :]
Dlatego napisałem wcześniej prawie :lol:
glamorous vamp
Browar

Post autor: Browar »

Przed wami Panie i Panowie Mistrz Tekkena! Bez kitu.... TO jedna z niewielu gier, w którą ejstem pewien swoich umiejętności i zdolności. We wszystkich osiedlowych turniejach zazwyczja miałem 1 lub ewentualnie czasem 2. Gram w tą gre wiele lat...Mówie oóglnie o trójce. Bo w dwójke i jeydnke ejstem słabsyz, a w czwórke i taga mało grałem. Trójka kopie tyłki równo! świetna gra....Jeśli chodzi o bijatyki to zdecydowanie najlepsza. moje ulubione postacie? każdą po roche lubie...każda jets lepsza na inną okazje i każda ma swoje plusy i minus. Ale jedną z abrdziej lubianych napewno jest Jin. Podoba mi się jego image...Fajnie się nim gra chociaż jets paru większych killerów ale bardoz go lubie. Ling X. moja ukochana pani.....Chyba nią najlepiej gram. Poprostu nie daje pzreciwnikowi dojśc dor uchu bo nim popylam po całej planszy no i jej juggle, zwykłe combosy, pzrechwyty, chwyty....wszystko to czyni z nią KILLERA!.... Tekken 3 rox!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

To sie nazywa fanatyk ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Co to Xiayou to prawda, że jest killerem, a co to "juggle"?
glamorous vamp
Darios

Post autor: Darios »

Z Tekkenem może się równać tylko MK, Soul Calibur i bloody roar :)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Przed wami Panie i Panowie Mistrz Tekkena!
Uh... A jakieś sukcesy poza "mistrzostwem osiedlowym" są?
Dyzio

Post autor: Dyzio »

jak dla mnie najlepszą postacią jest Bryan Fury wspaniałe jest to jego karate wojskowe albo Lei ten to wymiata no tak zgodze sie z Browarem z kobiet najsilniejsza jest Xiaoru i jeszcze jej Panda :) :grin: no ale tak z silnych postaci to może jeszcze Yoshimatsu, King za rzuty i w ogule fajna postać z fabułą itd., Armor King z T2 nawet lepszy niż King :D i Gon z T3 ten mały dinozaur jest świetny :) lubie nim grać
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Go Go ja bym nie nazwał go fanatykiem, PRO gracze nie nazwali by go pewnie nawet graczem (mnie zresztą pewnie też nie) a nawet o PRO graczach nie zawsze można powiedzieć "fanatyk" i mimo że będziesz wciskać teksty "przecież to żart bo puściłam oko" to wg mnie starasz się napisać coś mądrego w temacie a jednak ci nie wychodzi :] nie czarujmy się :] (psst ! teraz napisz ri/posta koniecznie z oburzeniem :D).

Bonifacy_i_zdun: wybijasz przeciwnika jakimś ciosem (juggle starter) w powietrze i w momencie gdy przeciwnik "leci" ty możesz go dalej okładać ciosami do momentu gdy spadnie, jest to dobre dlatego że momencie gdy leci nie może nic zrobić (są wyjątki w postaciach z air recovery co jest kontrolą lecącej/wybitej postaci w powietrzu).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”