Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Tekken

Post autor: Garnet »

..kiedys byl tu taki temacik ale niestety zniknal sobie ;/
<teraz jzu chyba nie powienen>
wiec zakladam jeszcze raz jako ze T5 coraz blizej,a milo widziec temat o swojej ulubionej bijatyce :)
ankiete dalam podobna co poprzednio-ktora czesc najbardziej lubisz
<u mnie T3>

ulubione postacie to bezapelacyjnie Nina i Hwoa

ok co do 5...do wersji na PS2 ma bcy dolaczony remake czesci 1!!!!!

czesc 5 ma wyjsc w japonii 31.3

..licze na cos porzadnego po 4..bez pand i innych nieoczeiwanych gosci ;]

http://www.famitsu.com/sp/050112_movie_tekken5.wmv intro do t5
Ostatnio zmieniony ndz 27 lut, 2005 13:27 przez Garnet, łącznie zmieniany 4 razy.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Hehehe.. pamiętam jak zagrywałem nocami w trójkę... czwórka to już nie to samo - jakoś grywalności brakuje... ale jestem dobrej myśli co do 5...]
Gamertag: Szalony Szkot
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Tekken 3- moja pierwsza gra na PlayStation... ale i tak wolę Soul Calibur/ Street Fighter. Jedyne co zapamiętałem to "nożne" popisy Hwoaranga i niepowtarzalny charakter Heihachi'ego. O taak... Heniek wymiatał...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

o tak...wlasnie z ata 'kocham' Hwoe wiec co zorbci z nogami jhak nikt inny :D <nawet mialam ochote na taekwondo sie zapisac ;>

a tak pzoa tym to bonckonovich rlz :lol: <nie pamietam jak dokladnie sie pisalo jego dzwieczne imie:]>

ale kregle w 4 tez dawaly rade :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja chociaż na początku lubiłem Steva Foxa to potem pograłem Hwoarangiem i został moją ulubioną postacią z Tekkena .
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Ogladałam anime Tekken.... natomiast z tekkenowatych gier to tylko w Soul Calibura miałam okazję grać
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

O jaki milutki temacik i to od Garnet :]
Głos na T3, 6 lat z tą grą przeleciało, turnieje, sparingi, zjazdy, zloty i wszystko co można jeszcze wymyślić do tej gry, wspaniałe czasu które nie wrócą z żadną inną bijatyką.
W TTT grałem tylko w PALu a PAL to czysta anemia, nie da się grać, T4 to pakiet bugów, najbardziej niedopracowana część którą szybko zostawiłem i obecnie czekam na T5 który ma szanse wrócić na dobre tory.
Jeżeli chodzi o moje postacie to kiedyś głównie Jin ale od T5 przesiadam się na Kinga, nie ma to jak wcisnąć komuś multipartsa :]

Anime Tekken to chyba najgorsze anime jakie widziałem, daleko do np. Street Fightera ale nie ma co się napalać na anime skoro same Namco od dawna pogubiło sie z fabułą :/
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jeśli o Tekkena chodzi to grałem we wszystkie części ale tylko 3 została mi w pamięci. I to mocno :) Ulubiona postać: Eddie- szybkie zwroty, możliwość szybkiej kontry, efektowność i też efektywność. Lin Xiayou- lubię za jej szybkość, zwroty, możliwość szybkiego przedostania się za wroga, podczas gdy on wykonuje cios (wtedy kombos tylny i leżysz na macie) do tego mała i szybko robi uniki, łatwość w sterowaniu, jedyny mankament to to, że ma mało HP i niewiele DMG zadaje. Kolejny to Hwoarang: Głównie za styl walki, kiedy to mógł takiego kombosa z nogi zrobić, że nie ma zmiłuj się. Kolejna postać: Doktor Bronkowich (czy jak tam jemu)- trudno trafić, no i w sumie niezły jest. Lei- za style (żuraw Leia i Xiayou-czas na gody))... Ot to wszystko.

Panda- giń, przepadnij siło nieczysta.
Gon- pierdnięcie rulezz...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Anime Tekken to chyba najgorsze anime jakie widziałem
No tu się zgodzę..... to anime było tragiczne..... a szczególnie ta końcówka (ech co tu dużo mówić)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ja chociaż na początku lubiłem Steva Foxa
heh probowalam sie do niego przekonac..ale nie jednak nogi to jest to ;) <dlatego tez nine lubie,wlasciwie to nai najwicej gram...i tutaj np nie mam nci do strojow niny-jakby co;] ten rozowy z t4 owszme nei podszedl ale kostiumik fioeltowy jest ladny>..wogole sie zastanawialam jak anna w tek kiecce moze walczyc :D
O jaki milutki temacik i to od Garnet :]
<czuje sie niedowartosciowana:]>
Panda- giń, przepadnij siło nieczysta.
Gon- pierdnięcie rulezz...
:lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

I znowu przyszedł temat ciuchów w grach, Boże czy wy widzicie w tych grach cokolwiek innego niz stroje postaci ? nie kompromitujcie się...

Dobrze ci szło jak chciałaś się brać za Foxa, to wg wielu dobrych graczy w polsce i na świecie najlepsza postać w T4, albo raczej najbardziej przepakowana/przesadzona, warto się nim uczyć grać bo nawet w T5 ma być nadal silny a brak nóg ? można się przyzwyczaić, zamiast nad kopaniem można skoncentrować się tylko na konkretnie rozbudowanych ręcach.

Z tematem mnie zaskoczyłaś bo nie spodziewałem się że w Tekkena gra inna kobieta niż Tenshi znana na całą polske przez swojego Yoshka, może o niej słyszeliście, ostatnio w PE wspomnieli o jej 3cim miejscu w turnieju T4, to miłe że kobiety zaczynają dostrzegać uroki takich gier :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

I znowu przyszedł temat ciuchów w grach, Boże czy wy widzicie w tych grach cokolwiek innego niz stroje postaci ? nie kompromitujcie się...
kto tu niby sie kompromituje? wlasnie w takich bijatykach jak w zadnych innych grach zwraca sie uwage na stroje bohaterow-niekotrzy na tej podtsawie wybieraja zawdonikow<poczatkujacy> i tak zwrcam na INNE rzeczy uwage bo nie kupuje tekkena czy innej bijatyki zeby popatrzec na stroje
Z tematem mnie zaskoczyłaś bo nie spodziewałem się że w Tekkena gra inna kobieta niż Tenshi znana na całą polske przez swojego Yoshka, może o niej słyszeliście, ostatnio w PE wspomnieli o jej 3cim miejscu w turnieju T4, to miłe że kobiety zaczynają dostrzegać uroki takich gier :]
a myslalam ze to jest jzu powszechne i 'normalne' :roll:..coz widac nei wszedzie:] <dawniej na automatach tez grywalam>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Takie popularne że wybiła się tylko Tenshi :] no faktycznie polki tylko grają w Tekkena.
Co ci po ciuchach jak postać nie nadaje się do skutecznej gry ? stroje na początku coś znaczą a później myślisz tylko o tym jakiego juggle'a zrobisz :] znasz jakieś Garnet ? :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Takie popularne że wybiła się tylko Tenshi :]
czyli jak sie czyms interesuje to musi mnie znac cala polska?
znasz jakieś Garnet ?
nie,umiem tlyko zrobic kopniaka lewa noga Obrazek
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Darios

Post autor: Darios »

U mnie Bryan i Xiaoyu (czy jak sie to pisze) rulują
Bryan miał tego comba (jeszcze go pamiętam) <-- Triangle, Triangle- to była moc 8)
Xaju za szybkość i za te skoki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”