Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Sry, myślałem, że Leo jest niezwykle ładnym bishem XD
Do tej pory też tak uważałem XD
King VERMIN! pisze:Inna sprawa, że prędzej Kazuya byłby bossem, Jin jest trochę za dobry na to... :> Chyba, że się zmieni, bo na razie ma on wręcz rycerską cnotliwość i dobroć.
No właśnie... ale zauważ że z powodu ekspansji Zaibatsu pod rządami Jin'a wywołało wojnę światową teraz. Coś mu się chyba poprzestawiało, albo miał jakiś bardzo ważny powód. Ale o tym dowiemy się dopiero zapewne w momencie kiedy gra wyjdzie...
King VERMIN! pisze:Pytanie za 100 PLN. Kim jest Asuka dla Jin'a? Siostrą? Podczas gry w ogóle tego nie widać, że to rodzinka... wybacz, ale nie mam pojęcie :(
Według najróżniejszych źródeł jest jego odległą kuzynką, ale oboje o tym wcale nie wiedzą, że są jakkolwiek spokrewnieni, chociaż jest to odległe pokrewieństwo. Spoko, sam tą wiadomość ledwo wyszperałem ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Myślę, że końcowym bossem może być Kazuya lub też Jin, zależnie od postaci. Mogą powstać jakieś dwa wrogie obozy, albo coś w ten deseń.
Też o tym pomyślałem. Przykładowo Yoshi by się lał na końcu z Kazuyą, a taki Bryan z Jinem...?
Według najróżniejszych źródeł jest jego odległą kuzynką, ale oboje o tym wcale nie wiedzą, że są jakkolwiek spokrewnieni, chociaż jest to odległe pokrewieństwo. Spoko, sam tą wiadomość ledwo wyszperałem
Czyli "Kazama" w nazwisku to lekka podpucha, bo postaci nie mają ze sobą nic wspólnego za bardzo imo. Szkoda, może w szóstce to poprawią ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Też o tym pomyślałem. Przykładowo Yoshi by się lał na końcu z Kazuyą, a taki Bryan z Jinem...?
Raczej Yoshi z Bryan'em a Bryan z Yoshi'm XD Byłoby jak w T2, gdzie każdy miał swojego sub-bossa, którego odblokowywał po przejściu turnieju tą postacią... Powrót do znanego i sensownego patentu byłby niezły.
King VERMIN! pisze:Czyli "Kazama" w nazwisku to lekka podpucha, bo postaci nie mają ze sobą nic wspólnego za bardzo imo. Szkoda, może w szóstce to poprawią ;)
No, nic o sobie nie wiedzieli itp... Ale jak mieli, jak w końcówce Jin zrobił pięknego glomp'a w klatkę piersiową Asuki? XD IMO chyba chodziło o podkreślenie tego, że Asuka walczy stylem Jun, a wręcz dokładnie jak ona, tylko jest nieco podrasowana na wymagania nowej części.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Raczej Yoshi z Bryan'em a Bryan z Yoshi'm XD Byłoby jak w T2, gdzie każdy miał swojego sub-bossa, którego odblokowywał po przejściu turnieju tą postacią... Powrót do znanego i sensownego patentu byłby niezły.
Nie o to chodzi. Chodzi mi o patent zła postać walczy z Jinem na końcu, dobra z Kazuyą.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Nie o to chodzi. Chodzi mi o patent zła postać walczy z Jinem na końcu, dobra z Kazuyą.
Jedno nie wyklucza drugiego, a sub-bossem byłby ktoś z przeciwnej strony barykady, lub wróg postaci, co na jedno by wychodziło.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Nie na jedno ;) Bo teraz mieliśmy tak, że postać walczy ze swoim wrogiem/przyjecielem coś tam, a na koniec z bossem w postaci Henia, Devila, Jipanchiego itp. Teraz walczyłby ze swoim wrogiem/przyjacielem/whateva a na koniec by walczył ALBO z Jinem, ALBO Kazuyą, w zależności od karmy postaci ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oj, o to mi w ostatnim poście chodziło :P Coś dzisiaj mam problemy z precyzacją wypowiedzi XD A to byłby najlepszy pomysł chyba jak by nie patrzył, gdyby nie było w grze jakichś wymyślnych bossów końcowych - a tych mam już powyżej uszu w Tekken...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm... A co w przypadku Henia? Walczyłby i z Jinem, i z Kazuyą? A jeśli tak, to z którym na końcu?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Myślę, że Henio by walczył i z Jinem i Kazuyą, z czego pewnie zostawiłby swojego synka na deser ^^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie... chyba walczyłby z wnukiem na końcu, o odzyskanie swojej korporacji, bo to byłoby dla niego najważniejsze, jako zemsta ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...a tymczasem jest nowe video T6 z "Private Show" Namco
http://www.youtube.com/watch?v=7260AnEiMe4
oho, wreszcie będziemy...spadać w dół, fajny motyw ze zmiana strojów (omg...strój Kazuyi-prawie jak Elvis xD)
Jin na FMV *_*

[ Dodano: Sro 20 Cze, 2007 11:39 ]
heh, pisalicie o 'normalnym' zawodniku na koniec...chyba jednak tak nie będzie - 3,25 min. na trailerze^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

O, nawet ciekawie, nawet ciekawie :] Widać że customizacja postaci jest coraz bardziej rozbudowywana na wzór VF, ale np. jak mówiłaś, strój Kaz'a jest masakryczny :lol: Poziomowe areny - w końcu. Bardzo dobry pomysł, chociaż nie liczyłbym, żeby tego było dużo, ew. tak efektowne jak w DoA. Ale grunt że jest. Za to widać że Leo ma cycki - w atrofii, ale ma :wink: Nawet fajny ma styl, szybkie i nawet efektowne uderzenia na korpus - w końcu to styl Akiry z VF. Areny - bardzo fajne, oj bardzo fajne, zwłaszcza ta na krzywej wierzy. Za to nie podoba mi się ilość item'ów jakie można używać w walce - rewolwery, nunchaku, itp... Ale na szczęście na 99.9% w turniejach będą zabronione, a i samemu nie trzeba będzie korzystać.
Garnet pisze:heh, pisalicie o 'normalnym' zawodniku na koniec...chyba jednak tak nie będzie - 3,25 min. na trailerze^^

*i zapłakał...* A już myślałem, że nam czegoś takiego oszczędzą... Btw. to wyglądało jakby wyrosło z Jin'a...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

a takie pytanie poza konkursem sony znowu ma wyłączność na tekkena? czy namco bnadai wyda to cudo(tzn Tekkena 6) na inne konsole?
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Znowu ma wyłączność, na to wygląda - a przynajmniej czasową. Ale co z tego? X ma Dead Or Alive i inne, wszyscy mają Soul Calibur, takie życie ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ja tymczasem postanowiłem uzupełnić nieco kolekcję (na razie mam T3 i T5) i zamówiłem T4 i TTT. Poradzicie, od którego lepiej zacząć?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”