In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Syreny jednak zawsze dawały klimat SH :D to chyba było najlepsze-idziesz spokojnie i... :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

o ile zrobią :]]]]]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Już długo są jakieśtam ploty o SH5. Pewne jest że wyjdzie na PS3[co do X360 nie słyszałem] ale może nie zapomną też o "czarnuchu"[PS2 jak coś ;)] :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ale może nie zapomną też o "czarnuchu"[PS2 jak coś n] n
czarnulce,jak co;P <albo to ja stykalam sie tylko z określeniem 'czarnulka' o.O>

na PS2 na pewno nie będzie SH5
chodzą własnie plotki o SH5 na PS3....pozostaje czekać
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Garnet pisze:
ale może nie zapomną też o "czarnuchu"[PS2 jak coś n] n
czarnulce,jak co;P <albo to ja stykalam sie tylko z określeniem 'czarnulka' o.O>

na PS2 na pewno nie będzie SH5
chodzą własnie plotki o SH5 na PS3....pozostaje czekać
A już myślałem że nikt nie zauważy mojego błędu :D

Podobno ma to być historia gościa który w jakiśtam sposób trafił do SH i uciekł a teraz siedzi w psychiatryku i o tym opowiada...ciekawe ciekawe...
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

http://www.creature-corner.com/?type=news&id=1181
Piramidogłowy - podobno oficjalny :D:D - swoją drogą to wygląda naprawdę fajnie
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

dziwne,ze dopiero teraz potwierdzaja,skoro już na tym wczesniejszym teaserze byla migawka piramidoglowego


ten art jest ŚWIETNY ^_^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
pico

Post autor: pico »

Pozwolę sobie ocenić każdą część z osobna 8) :

SH1 - cóż tu dużo mówić... przeszedłem tą część około 20 razy, tak więc ten wyczyn sam mówi za siebie :D Po prostu do dziś kocham to uczucie strachu, przygnębienia i maxymalnie schizowatego klimatu :twisted: Przechodząc to kolejny raz z rzędu czułem ten sam strach, ten sam lęk... Wg Mnie najlepsza gra na konsole, jaka kiedykolwiek powstała :) (A muzyka która tam jest... i te wszystkie psychodeliczne dźwięki... :twisted: Autor muzyki Akira Yamaoka powinien na powagę dostać jakąś na nagrodę :grin: )

SH2 - fabuła bardzo dobra, świetnie opowiedziana historia, klimat, momenty i motywy, i ten piramidogłowy... :twisted: Jednakże podchodząc do tej gry po raz pierwszy w roku '05 naczytałem się tyle, jaka Ona świetna i że przebija SH1 i w ogóle :roll: ... Tak więc został pewien niedosyt, bo chyba zbyt dużo oczekiwałem :? Ale gra także należy do wybitnych, to trzeba jej przyznać :)

SH3 - także przebyłem przez historię Heather pod koniec '05, po przejściu SH2. Oczywiście najpierw przed odpaleniem gry przebrnąłem przez wiele opinii na jej temat, głownie niegatywnych :| ... No i właśnie nie wiem dlaczego, bo momentami ta gra przebijała część 2-gą. Miała świetny klimat, momentami próbujący nawet dorównać kultowej części pierwszej( :twisted: ), no i świetne nawiązania do najstarszej części sagi Chichego Wzgórza :grin: Ogólnie stawiam ją ex-equeo na drugim miejscu z SH2 :lol:

SH4 - plusy: grafika, fabułka (jak na razie, bo jestem w trakcie grania), muzyka jak zwykle, ale... są minusy :neutral: (no jak dla Mnie): na siłę wciśniete są tu niekiedy nagminnie występujące duchy, zbyt jasne miejscówki, ograniczona ilość w Itemów, które można ze sobą nosić i no i klimat jakoś uleciał, choć w pewnych momentach daję radę...
No i nawiększym minusem jest to, że

Kod: Zaznacz cały

w połowie gry powtarzają się miejscówki i &#40;gania Cię koleś z mojego av'ka -_-"&#41;
Na razie po przejściu ponad połowy gry mogę uznać ją, za najsłabszą część wg Mnie, choć może wszsytko się zmieni ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Pico-zmniejsz podpis,zwykła czcionka wystarczy
<spojlery zaznaczaj za pomoca komendy - code>
pico pisze:Oczywiście najpierw przed odpaleniem gry przebrnąłem przez wiele opinii na jej temat, głownie niegatywnych n ... No i właśnie nie wiem dlaczego, bo momentami ta gra przebijała część 2-gą. Miała świetny klimat, momentami próbujący nawet dorównać kultowej części pierwszej( Twisted Evil ), no i świetne nawiązania do najstarszej części sagi Chichego Wzgórza Very Happy Ogólnie stawiam ją ex-equeo na drugim miejscu z SH2 Laughing
oho,to dla mnie jestes pierwsza osoba,ktora tak wysoko stawia sh3 z sh2 :) nie mowie,że źle ...nawet dobrze..bo ktoś ma inne zdanie XD

co do Waltera z SH4..

Kod: Zaznacz cały

na poczatku bardzo mnie wkurzal XD ale jak dla mnie mila odmiana Nemesisa &#58;D czulo sie jego oddech &#58;lol&#58;
edit

jest oficjalne info XD

Konami's Silent Hill team mentioned that they are working on a new PS3 project, which may be Silent Hill 5, the latest installment of the survival horror series.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Właśnie przeczytałem że robią jeszcze SH na PSP.... Tekst i kilka fotek zapraszam do czytania :) swoją drogą ciekaw jestem jak to wyjdzie :)
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Może nie świetny ale całkiem niezły :) o tym czy mi się podoba czy nie porozmawiamy po premierze i oglądnięciu filmu :)
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przeszukujac sobie zagraniczne fora;P znalazlam cos takiego...

From Fangoria about the female lead character in the Silent Hill The Movie.

"Konami team didn't resist this alteration, and in fact are planning to modify the original game with a female lead when they re-release it in the near future"

remake-tak!^^
zmiana postaci-NIE!

ale to pewno narazie tylko plota
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Garnet pisze:"Konami team didn't resist this alteration, and in fact are planning to modify the original game with a female lead when they re-release it in the near future"
Podobne zdanie jest w artykule o filmie, do którego linbki dałaś w dziale o filmie.
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Mischi pisze:Podobne zdanie jest w artykule o filmie, do którego linbki dałaś w dziale o filmie.
nie czytalam go calego,aby nie nabawiac sie jakis spojlerow przypadkiem...np.juz te zdjecie Cybil^^

tu ewentualny remake..a tu

Konami will release Silent Hill Collection for PS2 in Europe on April 24, the collection will include Silent Hill 2: Restless Dreams, Silent Hill 3 and Silent Hill 4: The Room.

dobra rzecz,dla tych,ktorzy jeszcze nie maja :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Dobra ściema. O ile dobrze looknąłem w Ultimie już mają ten pack -_-
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”