Resident Evil i inne horrory

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Your favourite RE?

RE 0
1
1%
RE 1
11
16%
RE Remake
1
1%
RE 2
13
19%
RE 3
15
22%
RE CV
2
3%
RE 4
20
29%
RE Outbreak
5
7%
RE Gun Survivor 1-2/Dead Aim
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Yay, proste, że resident będzie w mojej kolekcji :D To samo z SH, drugim SH (Heart) no i innymi takimi. ;]

A swoją drogą czy te nowe części są zachowane w konwencji poprzedników, czy jakieś innowacje wprowadzono?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Boni pisze:A swoją drogą czy te nowe części są zachowane w konwencji poprzedników, czy jakieś innowacje wprowadzono?
Outbreak to generalnie stworzony jest do łupania po sieci.Ma kilka misji normalnych,znikomą fabułę.O Veronice niech Garnet powie :wink: .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

what do U mean,nowe? :]
jelsi chodiz o veronice,to jest to tradycjonalny re :] okraszony ladna graficzka :] nio i mamy alexie :P
powraca claire z bratem chrisem ; zaczyna sie od tego ze cliare wyrusza na poszukiwania brata...

a outbreaki to calkiem ina bajka...za oceanem moga w nia grac za posrednictwem neta,w europie wylaczyli ta opcje ale w 2 juz bedzie mozna...jestesmy tutaj zwyklymi cywilami-wybieramy postac- i musimy wydostac sie z miasta,gra jest podzielona na misje,jej przejscie zalezy glownie od tego jak wspolpracujesz z innymi bohaterami-u ans beda one sterowane przez komp,gdzie maja online tam steruja inni gracze...i tam tez jesli virus nie zostanie wyleczony po dziobneciu, kierujemy zombim :D...calkiem inne menu,nowe ruchy,chowanie do szafy,pod lozko itp...i dobijajacy loading :roll:

wole tradycjonalizm dlatego bardziej lubie veronice :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:wole tradycjonalizm dlatego bardziej lubie veronice
Ale przyznasz chyba,że gdyby u nas RE:O byłby normalnie po scieci z innymi graczami,to niejedną noc byś załamała :D.Czyż to nie piękne :?: . Leżysz sobie bez amunicji i zombie do Ciebie się ciągnie,wołasz o pomoc a tu wpada ktoś i Cie podnosi :D.Czujesz wtedy,że to nie pusta inteligencja,która zamiast Ciebie czasami podnieść woli próbować dać Ci amunicję ( >_< ) tylko jakaś prawdziwa osoba po drugiej stronie kabli XD.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

zacznijmy od tego ze 0 widzialam zaledwie przez pare godzin

napisalam ze wole tradycjonalizm,majac na uwadze naszego palowskeigo outbreaka...wiaodmo ze inaczej jak gra sie z inna osoba
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Wracając jeszcze do moich najlepszych przyjaciół Hunterów,to w RE3 w Merceneries jak biegliśmy sobie to były dwa takie miejsca gdzie chłopaki naprawdę mogli utrudnić życie.Mając na uwadze to,że polowało się na Gatlinga albo Infinite ammo i trochę trzeba było tej kasy nastukać,nieźle potrafili oni zdenerwować człowieka odcinając główkę...I znowu od początku...Nemeczek sam to nie sprawiał tam za dużo problemów.Grałem Mikhailem i Carlosem w tej operacj,może jest ktoś kto działał Nicholaiem :D :?: Jego nóż to naprawdę potężna broń była...Bo ten jego pistolecik to szybko tracił żywotność.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

E tam, jakieś filozofie, panzerfaust w rękę i na Nemka atak!! :D

[ Dodano: Wto 12 Lip, 2005 ]
A może to był rocket launcer........................... łatewer ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nienormalny_PS2 pisze:może jest ktoś kto działał Nicholaiem
..mnie jakos nigdy nie pociagaly takie wyzwania..o patrze,tu lezy nastepna gierka do przejscia,no to tzreba sie za nia zabrac :) ale z SH zrobilam wszystko bo po prostu bardzo mi sie ta gra podobala i po zrobieniu malej przerwy nawet nie czuc deja vu...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nienormalny_PS2 pisze:polowało się na Gatlinga albo Infinite ammo
Upolowałam w końcu, spędzając kilka dobrych godzin na grze i ginąc pod koniec tej samej lokacji... cierpliwość się opłaciła, bo gra z nieskończonym magazynkiem jest łatwa, lekka i przyjemna XD tylko że wkrótce po tym grę musiałam oddać znajomemu i sobie nie pograłam za długo.. Nie mam żadnego RE w tym momencie: Może ktoś tu chciałby się pozbyć jedynki, dwójki, albo CV po rozsadnie niskiej cenie? ^^
Ostatnio zmieniony śr 13 lip, 2005 01:59 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

< patrzy na swoja orginalna kolekcje RE> ...hmm..one juz sie tutaj tak zakurzyly,ze chyba nie chca zmieniac wlasciciela :) ...tut mir leid,maybe sb else :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ivy pisze:Może ktoś tu chciałby się pozbyć jedynki, dwójki, albo CV po rozsadnie niskiej cenie? ^^
Garnet pisze:patrzy na swoja orginalna kolekcje RE> ...hmm..one juz sie tutaj tak zakurzyly,ze chyba nie chca zmieniac wlasciciela
Ja cokolwiek mam związanego z graniem - nigdy tego nie sprzedam.Gry,czy karty pamięci,pady czy sama konsola - uznaję to za część mnie.Miałbym po prostu smutne myśli jakbym czegoś się pozbył :).
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

co do 5...wszedzie tylko czytam ze ps3 i xbox360..czyzby capcom opusiclo nintendo?????

a screeny miodzio :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

co do 5...wszedzie tylko czytam ze ps3 i xbox360..czyzby capcom opusiclo nintendo?????
:lol: A ja się nie mogłam nadziwić, jakie cuda potrafią zdziałać Japończycy na PS2.. A tu trza się za PS3 wkrótce obejrzeć ^^' Jeszcze czas na dozbieranie. Piękne screeny, szkoda że filmik w kiepskiej jakości..
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Capcom announced they will release Resident Evil 4 Premium Edition for PS2 in US on October 25, the game will come with The Making of RE4 DVD; limited Laser Cell from Ada Wong and Resident Evil Prologue from Brady Game.

edit

przypominam,ze juz wyszlo RE4 na ps2 :>> japonska wersja ma wyjsc 1 grudnia

aha RE Outbreak ma tez podobno wyjsc na PSP..ja jesli mam byc szczera to mnie outbreak troche rozczarowal..wole tradycjonalizm..do 2 mnie narazie nie ciagnie..chociaz podobno poprawili loading :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”