Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Thompson pisze:Inni poprawiają - ja nie mogę ^^ ??
moich nie mozesz :] :wink: < swego rodzaju joke:]> ...mi osobiscie to starsznie dziala na nerwy jak jeden drugiemu bledy wytyka...


Thompson pisze: jedzenie węży
wlasnie to...jest rzecz..ktora mnie jeszcze przetrzymuje przed kupnem 3...


co do pan to imho wolf chyba byla najladniejsza :wink: a misterem....zostaje Vamp :D z Raidenem na 2 miejscu :D < :lol: nagi Raiden to jest to :D>

wlasnie czy w 3 znowu mamy golego i wesolego bohatera? :D :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Chodzi ci o to, że trzeba polować na zwierzaki? Nie jest to trudne...
Raz strzelisz, ciachniesz węża nożem i po sprawie.. gorzej z krokodylami :) tam trzeba po kilkanaście razy... Nie jest tak źle... szkoda tylko, że jedzenie po prostu gnije... Mi na przykład już wszystko zgniło... :( ale dobrze, że jestem w jaskini to sobie nałapie jakichś pajączków i innych.. ^^
Gamertag: Szalony Szkot
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

Garnet pisze:jedzenie węży
wlasnie to...jest rzecz..ktora mnie jeszcze przetrzymuje przed kupnem 3...

osobiscie uwazam, ze fajnie, ze dodali nowa rzecz, a nie bez sensu kopiowali stara, bez zadnych zmian. poza tym, garnet, przyznaj sie: nie chcialabys sie wgryzc w jeszcze ciepla wiewiorke? :D albo, zamiast patyczka od lizaka, to zeby z ust wystawal ci ogonek weza? :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Thompson pisze:Chodzi ci o to, że trzeba polować na zwierzaki? Nie jest to trudne...
nie tlye ze chodzi mi o to czy to trudne czy nie...tyle o to samo polowanie :/ ..snake eater..brrr... :]

kojima zamiast dalej szerzyc te swoje poglady moralne tutaj niezle... :twisted:

Thompson pisze:jedzenie po prostu gnije.
niezle..biedny croc...

:]

acid_sliver pisze:poza tym, garnet, przyznaj sie: nie chcialabys sie wgryzc w jeszcze ciepla wiewiorke? n albo, zamiast patyczka od lizaka, to zeby z ust wystawal ci ogonek weza? n
to nie meijsce na to co chem/badz chcialabym, a co nie :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Sephiroth Nova pisze:mgs 3 łaaaaaaaaaaaaa al super zajefajna gra mega dopracowana i ultra zarąbista
Regulamin:
8 ) Zanim napiszesz post typu "zgadzam się" lub "popieram", bądź," X jest cool", "X jest spoko" pobiegnij do sklepu po bułki. Jak to mozna znaleźć w niektórych netykietach: "Jeśli wyraziłeś swoją opinię - zamknij się; Jeśli nie udało Ci się wyrazić opinii - zamknij się; Jeśli nie masz opinii do wyrażenia - nawet nie zaczynaj"
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Dużo nie grałem raptem 30 miunt ale gra mi sie spodobała,fajny jst motyw ze skradaniem sie w krzaczkach i to w jakim stpniu przeciwnik cie widzi.Pogram wiecej to i wiecej napisze,na razie koniec transmisji.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Jestem przed walką z The Fear... sprawa jest taka, że w tym laboratorium znajduje się łazienka w której podobno można znaleźć Fly Camo... ja nie znalazłem... (w łazience są jedne drzwi zamknięte ale nijak ich otworzyć) - jakieś rady może się znajdą? :P
Gamertag: Szalony Szkot
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

Krakers pisze:Jakiś czas temu przeraziłem się gdy przeczytałem o tych dżunglach, jedzeniu zwierząt itp. Ale w grze się to sprawdza, i co więcej, jest to coś zupełnie nowego, nigdy nie wykorzystanego w innych grach
ff8, devour... :roll:
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Mnie ta gra strasznie denerwuje pod względem fabuły. SPOILER Ten cały Jack jest naiwny i nie wie że na wojnie nie ma przyjaciół, lata z jakąś głupią Evą i sie z nią bawi nie powiem co a ta szmata go zdradza , dodatkowo jest słaby dlatego pod względem fabuły wole starsze części Liquid, Solid i Solidus rządzą :grin:. Jack Snake potem jest fajny gdy staje sie zły i zabija jako BIG BOSS ( wcześniej miał tylko taki przydomek ) i tworzy Metal Geary wtedy dopiero jest fajny :]. Ale w MGS 3 to cienias i naiwniak :grin:. KONIEC SPOILERA
Ostatnio zmieniony pt 25 mar, 2005 12:41 przez Dyzio, łącznie zmieniany 1 raz.
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

spojler na spojlerze ^_^
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Poprawiłem już Acid Silver :-)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

ięki Krakers.. już sobie poradziłem.. ale The Fear mnie denerwuje... nie mam na niego żadnego sposobu... Starałem się grać na czas i "zabijać" wszystkie grzybki po drodze by ich nie jadł ale i tak zawsze coś znalazł... zdarzało się też, że wziął coś zatrutego.. szybko spadała mu wtedy stamina ale potem zjadł coś znowu i odrazu 4 paski staminy... taka gra na czas mogłaby być skuteczna (jakby wszystko zjadł:P) ale niestety Thermal G. szybko się rozładowują.. Help me :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Dzięki, przyda się :)
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Co do jedzenia zwierząt Garnet to nie jest to wymagane, owoców na drzewach też jest sporo. Bossowie wymiatają i są, chyba, najlepsi w serii. Serio Garnet podaruj se Vampa, to buc i kmiot. Przy Volginie Liquid i Solidus mają dobre serce i są harcerzykami, ten facet to kawał śmiećia, sadysty i chyba najbardziej wredny charakter w historii serii. Polecam do obejżenia końcowy pościg Volgina.
Co do Dyzia
Mnie ta gra strasznie denerwuje pod względem fabuły.
Skończyłes Zjadacza?
A co do Evy to nie powiem co do tej zdrady - animacja na szczycie Krasnogorje :lol:
No to wszystko. Najpierw skończcie a potem dyskutujcie o fabule SERIO SERIO.
ps. Ocelot rula, "Way of fall" też rula i oczywista ostatnia gadka po napisach :lol:
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Coś odnośnie mgs:
http://www.newgrounds.com/portal/view/173404 - zobaczcie motyw z głuchym strażnikiem(scena 2)
http://www.newgrounds.com/portal/view/49432 - so true :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”