Bioshocki

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Bioshocki

Post autor: Go Go Yubari »

Na PS4 wyszła przed chwilą kolekcja "odrestaurowanych" (z PS3 na PS4 to drobny skok) Bioshocków i przyznaję - robi wrażenie.

Fanką FPSów nigdy nie byłam, do czasu, aż odpaliłam pierwszego Bioshocka i się wciągnęłam na maksa.

Drugi to praktycznie kontynuacja 1wszego, a Infinite jest tak inny klimatycznie, że może się w głowie zakręcić.

Nie będę się rozpisywała, bo nie mam ani zdrowia, ani dla kogo, ale jeśli ktos się zastanawia czy warto kupić wersję na PS4 - Tak! Koniecznie! Piękna gra <3
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Bioshock jakoś nigdy mnie nie wciągnął. W pierwszego grałem, gra dosyć fajna, ale czegoś jej brakowało. Nie wiem czy to wina estetyki czy rozczarowanie faktem iż to nie jest System Shock 3 jak miałem nadzieję zanim grę opublikowali.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Grałem tylko na PS3 i już było piękne, także na PS4 musi w ogole rozwalać głowy. Tak jak Gosia nie jestem jakimś fanem strzelanek, w sumie jak już w jakąś gram to głównie dla klimatu - patrz Stalker, Metro i właśnie Bioshock. No a klimat to zarówno Rapture jak i Columbia mają niepowtarzalny
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jest po prostu bajecznie. Zwłaszcza podwodne tunele, z których rozpościera się widok na "zewnątrz". Klimat jeszcze bardziej zyskuje. Cudo. Moim zdaniem warto bardzo <3
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Mam wszystkie od dawna na steamie i jakoś nie było czasu, żeby zobaczyć co to za gry :D ale kiedyś przejdę, wraz z całą kupką cyfrowego wstydu.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”