Manga & Anime

Wszystko co kojarzymy z kulturą: sztuka, język, subkultury & more

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

tak slayersi też byli fajni... ale tylko przez pierwsze 2 serie bo późzniej się kapucha zrobiła. Za to Dragon Ball GT to największy chłam wśród Anime... I w sumie dobrze że się na tym skończyło bo by Songo doszedł na 47 poziom mocy
Polski tytuł to był chyba Magiczni wojownicy. Też mi się wydaje że o te anime chodzi
otóż to :)

eeee...........Królowa Nehelenia? ................to była Melaksja chyba..... (Nehelenia?.. :? )

[ Dodano: Nie 05 Wrz, 2004 ]
eee a ta 12-letnia to była chyba mutacja córki Sailorki z księżyca.... Tchibiusa czy jak jej tam ...
a ta z poczatkowej serii z dlugimi ciemnymi wlosami to ktora to byla?
hmm........ może Raiuno ...czarodziejka z Marsa..... fajny miała atak odpędzający złe moce :lol:
glamorous vamp
Bardock

Post autor: Bardock »

garnet pisze:
a wlasnie Daimos ostatnio lecial na polonii1 trafilem przypadkiem i ogladnolem wszystkie odcinki miodne anime
jednak jeszcze leci ^_^
znowu to puszczaja? qrna znow bede musial ogladnac :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wyjaśnijmy nieco:

Garnet - w peirwwzej serii były rzeczywiście 2 królowe: Beryl(brunetka) i Metalia, która miała formę kokonu, ale potem połaczyła się z Beryl i miała ludzką postać.

Tchibiusa czyli Tchibi Usagi, zwana też Small Lady(Mała Dama).

Bonifacy - twoja "Melaksja" to z całą pewnością Galaksja, czyli Ostateczna Czarodziejka. To z lustrami moglo ci się pomylić, bo w początku serii Super S Galaksja uwolniła Nehelenię z lustra, w którym Usagi z resztą czarodziejek ponownie Nehelenię zamknęła. Uwolnienie Neheleni przyspieszylo powróc Hotaru, czyli Czarodziejki z Saturna, co było potrzebne Galaksji, by zabrać później Gwiezdne Ziarno Saturna.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

to Naruto jest o niebo lepsze od DB
AHAAAAAAAA!!! Gaara rządzi!
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

twoja "Melaksja" to z całą pewnością Galaksja, czyli Ostateczna Czarodziejka
nie nie... Wiem że ta moja "melaksja" to była w lustrze i miała królestwo zabawek takie a ta Galaksja to wiem że takie pomarańczowe kolorki miała....
no niech będzie Nehelenia ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Niedawno oglądałem Vampir Hunter D: Bloodlust... i musze powiedzieć że jest świetny! W moim rankingu od razu wskoczył na wysoką pozycję i myślę żę długo się na niej utrzyma
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

eee a ta 12-letnia to była chyba mutacja córki Sailorki z księżyca.... Tchibiusa czy jak jej tam ...
lol ...i na dodatek 'latala' za koniem Xd
hmm........ może Raiuno ...czarodziejka z Marsa..... fajny miała atak odpędzający złe moce
ja tam zawsze wolalam kibicowac 'ciemneijszej' stronie ;)
Garnet - w peirwwzej serii były rzeczywiście 2 królowe: Beryl(brunetka) i Metalia, która miała formę kokonu, ale potem połaczyła się z Beryl i miała ludzką postać
oki..oki..teraz zapamietam beryl :D...(i tak znam Twoj sekret skad to jeszcze pamietasz XD)
Love Hina - Tym razem główny bohater jest NAPRAWDĘ typowym męskim bohaterem anime. Okulary - są. Słaby - jest. Nieśmiały - jest. Leci na niego 6 lasek, w tym jedna po 30 i dwie małolaty - tak. Takie tam, na jednego strzała.
mialam kiedys jakies video z tego...lol :D <jednak wole inne rodzaje anime>
Akira - Co tu dużo mówić, jedno z najlepszych anime jakie widziałem i jedno z najlepszych filmów jakie widziałem.
to jest to co na vivie puszcaja?
nie nie... Wiem że ta moja "melaksja" to była w lustrze i miała królestwo zabawek takie a ta Galaksja to wiem że takie pomarańczowe kolorki miała....
a cos kojarze..jakis balon byl..chyba
Niedawno oglądałem Vampir Hunter D: Bloodlust... i musze powiedzieć że jest świetny! W moim rankingu od razu wskoczył na wysoką pozycję i myślę żę długo się na niej utrzyma
jak pisalam wczesniej jest na moim celowniku...wlasnie sciagam i od razu pytanko...czy to wyszlo tylko w formie filmu czy odcinki tez?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

hm... mi się zdaje że był tylko film( a właściwie to kilka filmów :P )
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

no mi to sciaga w 2 odcinkach filmu..ale znwou gdzie indziej 4 tzn bloodlust i movie osobno..anyway i tak najpierw zobacze kiedy mi sie sciagne...co u mnei zawsze jest baaardzo dlugo,bo neistey kompa non stop wlaczonego nie mam
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

a cos kojarze..jakis balon byl..chyba
ich bazą był cyrk, potem Melaksja( ee znaczy się Nehelenia) była pokazana w tym lustrze, potem ona na takiej zielonej sofie była, potem doszło do zniszczenia części cyrku i Nehelenia jakoś straciła swą moc i stała się okropnie brzydka, potem te resztki cyrku się unosiły wraz z Nehelenia, czarownicą z księżyca i tchbiusą, dalej z kolei nhelenia wys. w powietrzu wywaliła Tchibusę i wiedźma z księżyca za nią wyskoczyła a Nehelenia z powrotem wróciła do lustra i odzyskała młodość kosztem życia z kimś w przyjaźni........ potem znowu powróciła i zatruła ludzkość jakimiś kryształami która do oczu wpadywały i wtedy taksido był coś tam opanowany i wleciał przez lustro do nehelenii i był motyw że czarownica z saturna się pokazała wóżąc nadejście złych dni...

Ojj dużo tego było... Garnet pamiętasz już trochę? :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, ale taka Viva nie miałaby problemów z pocięciem filmu(Bo serial nie istnieje, chyba że coś przegapiłem), i puszczaniem go w odcinkach - profanacja...
ee...teraz tak mysle ze to jednak cos innego...bo psiales ze ambitne a to co mam na mysli raczje ambitne nie jest XD tzn widzialam pare momentow tamtego anime..a tytul jest jakos pdodobny..tez na a...
Ojj dużo tego było... Garnet pamiętasz już trochę?
oj no troche :D ...ten motyw z krysztalami kojarze blizej :P ...kto by pomyslal ze tyle tego tam bylo..ale jak sie ejst dzieckiem to takie reczy kreca :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Bardock

Post autor: Bardock »

ostatnio ogladnolem sobie kilka odcinkow Kapitana Howka i musze powiedziec ze.... nadal uwazam ze to szajs :!: :grin: jedyna fajna postac to ten bramkaz z czapka z daszkiem ale imienia nie pamietam :/ no i fajna piosenka jest na poczatku :lol:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

ja za niedługo będę sobie musiał skombinować całą kronikę wojny na lodoss, ale najpierw muszę ściągnąć całego Naruto, a jestem dopiero przy 62 odcinku... auuu...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ten bramkarz nazywal sie "wakabajaszi" :P - fonetycznie bo nie wiem jak sie to pisze. Pamietam, ze odbijal sie od slupkow :lol:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Dokładnie Genzo Wakabayashi :D
A ten drugi to Ken Wakashimazu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”