Manga & Anime

Wszystko co kojarzymy z kulturą: sztuka, język, subkultury & more

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

widziałem fajny filmik.... tak jakby odcinek po ostatnim z GT... Pam była babcia... pojawił sie nowy Goku który był cienki jak barszcz i niepotrafił sie bic... ale jak sie raz zdenerwował to odrazu sie zmienił w Super Sajadzina :p :p :p .....
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

A ogląadliście Kronikę Wojny na Lodoss? Miodzio! Tylko szkoda że u nas puścili czternaście odcinków...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Bardock

Post autor: Bardock »

Bonifacy_i_zdun pisze:Frezer był nawet dobry... właściwie to była pierwsza walka więc jakby najlepsze wrażenie ;)
pierwsza walka? hehe dobre dobre :) to byl zart prawda? :P :razz:
Izrail pisze:A ogląadliście Kronikę Wojny na Lodoss
pisalem wyzej ze ogladalem ale wlasnie niestety tylko kilka odcinkow :/
Mati-San

Post autor: Mati-San »

to raczej nie zalicza sie do dobrego anime
Mi się podobało :D Sprawa gustu ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jakie wam najbardziej przypadło do gusstu?
heh pamieta sie czasy polonii1 :D yattaman,gigi,sally,zorro itd...ale przede wszysktim moj kochany Daimos :D <wredt takie anime to sie podobaly;] i jak sie okazalo pol polski sie na tym wychowalo :D>
pozniej byly sailorki..i tu wlasciwie skonczylo sie moje ogladanie..pozniej jeszcze ogladalam rycerzy zodiakow na tvn7 jak akurat trafilam na to w tv...
mange raczej nigdy nie czytalam...raczej obrazki ogladalam ;)
teraz obecnie na vivie tam puszcaja ale deutsch..nei cierpie tego jezyka;/ -dobrze ze moja przygoda w szkoel sie z nim skoncyzla..choc w zyciu penwo nie ;/ anyway..patrzylam tam na angel santuary i niekiedy na hellsinga
..wlasnie sngel sanctuary na chwile obecna te anime lubie najbardziej (rosiel rox :D) mam pare man tego..bo aniem i tak wyszlo chyba tylko 5 czy jakos tak odcinkow...

jelsi ktos mialby adres do stornki gdzie mozna sciagnac Angel Sanctuary,Vampire Princess Miyu czy tez Vampire Hunter (w ktorym maczal palce sam Amano;]) czy tez nawet Helsinga,bylabym widzeczna-ale to jakby co to na pw;] ..narazie p2p mi zostaja ale i tka mam tam nawalone...
GiGi(nie wiem czy to taki tytul byl) ten maluch wymiata
heh od Sephirii dowiedzialam sie ze rywalizowal z psem o Anne :D -ja nie mam takiej dobrej pamieci ;) ale jeszcze jak krecilam tv to lecilao to :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

heh pamieta sie czasy polonii1 yattaman,gigi,sally,zorro itd...
hmmmmmmmmmmmmm aaaaaaaajutoooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
Bardock

Post autor: Bardock »

garnet pisze: yattaman,gigi,sally,zorro itd...ale przede wszysktim moj kochany Daimos :D
a wlasnie Daimos ostatnio lecial na polonii1 trafilem przypadkiem i ogladnolem wszystkie odcinki miodne anime :grin:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

A o reszcie klasyki to się już nie pamięta? Captain Tsubasa, Ranma 1/2, Akira, Ghost in the Shell, Fushigi Yuugi, czy Neon Genesis Evangelion(bvył zarówno serial jak i OMV), to tylko kilka tytułów z całejego zbiotu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Bardock

Post autor: Bardock »

a wlasnie ze sie pamieta ;) pisalem o Ghost in the Shell a reszta z tych co napisalas to badziewia jakies :grin: :P no moze nie wszystkie ale pan Tsubasa napewno :grin:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

A o reszcie klasyki to się już nie pamięta? Captain Tsubasa
Ja pamietam, pisałem na pierwszej stronie :D
Finalblade

Post autor: Finalblade »

Neon Genesis Evangelion
Heh jaby niebyło też o tym pisałem :razz:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Czego nikt nie wymienił Irii? Też czadowa była... :D

Heh, generał Daimos też cool.. Jak to się nazywało? Ognista pięść chiba, ale nie pamiętam za dobrze :(

No i oczywiście przecudny dr. Slump :!:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Bardock

Post autor: Bardock »

a jasne jeszcze Dr. Slump dobry rzeczywiscie ;) ale piosenke z Daimosa mam "Hujase hujase mahkhani hujase mikanu kokoroni himohikeno" buhahahaha :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dr. Slump
toż to takie prymitywne było...
glamorous vamp
Bardock

Post autor: Bardock »

prymitywne? no taa... lepszy kapitan Tsubasa nie? :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”