Manga & Anime

Wszystko co kojarzymy z kulturą: sztuka, język, subkultury & more

Moderator: Moderatorzy

Spewak

Post autor: Spewak »

Heh widze ze rozmowa toczy sie na temat Capitan Howk czy jakos tak sie to pisalo :P Moja ulubiona bajka z dzieciecych lat :wink: Super bajka :D

Tylko jak teraz nad tym mysle to smiac mi sie chce :lol: szczegolnie jak sobie przypomne jak to boisko bylo niemalze okragle, z jednej polowy boiska nie bylo widac drugiej, jak to pare odcinkow po 30 minut zajmowalo im przebiegniecie z jednej strony boiska na druga! Masta bajka!

Ale Dzidzi Latrotola czy jakos tak (ten od bialych majteczek) kroloje jak o stare japonskie bajki chodzi! :evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ci co tworza takie anime to musza miec niezle wiry w bani :lol: - nie ma co :D
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Moja ulubiona bajka z dzieciecych lat
Moja też razem z Generałem Daimosem i Yattamanem. Kurcze na Polonii 1 leciała też taka jedna bajka z takim gostkiem z jojem co sie gryzł z Pięknym szatanem czy jakoś tak ale nie moge sobie tytułu ptzypomnieć...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kurcze na Polonii 1 leciała też taka jedna bajka z takim gostkiem z jojem co sie gryzł z Pięknym szatanem czy jakoś tak ale nie moge sobie tytułu ptzypomnieć...
Również jakiś czas temu myślałam o tym anime, ale też nie mogłam za Chiny przypomnieć sobie tytułu. Ten chłopak w sumie miał to jojo podobne do broni w Yattaman, a z Szatanem gryźli się o dziewczynę(a jakże by inaczej :wink:?)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

no własnie i jeszcze tenszatan miał za sługę takiego fajnego muchomora...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Bardock

Post autor: Bardock »

heh a pamietacie takie anime Yatto Dettaman znaczy tytul chyba inny ale Yatto Dettaman to glowny bochater :D byl ksiaze Sobota itp itd :) dobre to bylo :grin:
NeoBoala

Post autor: NeoBoala »

Ohohoho ja rowniez podobnie jak wy nie zapomne takich bajek jak Dzi-Dzi :P (sorry jak zle napisalem), czy Capitana Howka......achhh dzieki tej bajce wziela sie moja inspiracja do pilki noznej, ktora uprawialem rzecz mozna zawodowo przez wiele, wiele lat...
Tsubasa rulezz :twisted:
No, ale coczywiscie o Yattamanie tez nie zapomne:P
Yatta, Yatta, Yattamen:P
Echhh na chwile poczulem klimat i atmosfere tamtych lat...szkoda ze juz nigdy nie wroca, a dzisiejsze dzieci sa pompowane takim tanim i H***wym kiczem :(
Bardock

Post autor: Bardock »

NeoBola na poloni1 jeszcze puszczaja te anime mozesz sobie ogladnac :) jakos rano je puszczaja
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

chyba o 6.30 - a kto rano staje temu pan bóg daje :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
NeoBoala

Post autor: NeoBoala »

O 6.30 to ja jeszcze snie o dziewczynie :P
A tak na serio przegladalem wlasnie kanaly w moim Tv i ku mojemu wielkiem zaskoczeniu nie ma nigdzie Polonii 1 :!: Baa nawet zaczelem bawic sie w wyszukiwanie tego programu i nigdzie go nie ma........kurde a UPC ma go w swoim repertuarze :sad:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

To Polonia 1 jeszcze istnieje. Ja już dawno myślałem że jest w grobie :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

zdolność zatrzymywania czasu?
no sally czaordziejka moze by potrafila XD
To Polonia 1 jeszcze istnieje. Ja już dawno myślałem że jest w grobie
istnieje i ma sie dobrze XD orpocz anime,dalej wiedzie prym tv shop a na wieczor daja stare czarno biale,najczesciej wlaskie filmy :lol:
ostatnio widzialam to leciala tam ksiega dzungli :D

-------------------------
ostatnio scignelam mange Blood the last vampire...sciagam tez ztego anime ale te tempo :/
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

istnieje i ma sie dobrze XD orpocz anime,dalej wiedzie prym tv shop a na wieczor daja stare czarno biale,najczesciej wlaskie filmy ostatnio widzialam to leciala tam ksiega dzungli
lol? to przez cyfre, czy przez kablówkę? Ja pamiętam że na Polonii1 był kiedyś fajny program o grach, pamiętam jak Lare Croft pokazywali ...
glamorous vamp
Mati-San

Post autor: Mati-San »

istnieje i ma sie dobrze XD orpocz anime,dalej wiedzie prym tv shop a na wieczor daja stare czarno biale,najczesciej wlaskie filmy
No proszę, u mnie na satelicie nie ma :(
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

lol? to przez cyfre, czy przez kablówkę?
ja mam kablowke ale i tak nei mam tego programu na sowim tv :D na tv starych jest zaprogramowany ten program-mi osobiscie nie jest az tak potzrebny ;) zamiast tego mam tv trwam :lol: <joke> hmm..program o grach ja raczej nei kojarze..jdyny program o grach ktory pamietam to tilt to na tv4..ofkoz za dlugo nie polecial w naszej tv :/
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”