Zodiac spear

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Zodiac spear

Post autor: Rikkux33 »

Czy ktos mogłby/mogłaby zamieścić tu link do mapki z Necrohol of Nabudis, ale z zaznaczonym roomem z Zodiac Spear. Z góry będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

dodam to czego nie znalazlem w zadnych opisach. Nie radze korzystac z diamond armlet podczas otwierania skrzynek. Fakt, dostaniemy duzo dark matter, ale na 100% nie dostaniemy zodiac speara. Bogu dzieki za EPSX2 i freezesave :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krychu4k pisze:Nie radze korzystac z diamond armlet podczas otwierania skrzynek.
W podanych powyżej linkach jest to podane. Na mapce jest napisane, ze z Diamond Armlet będzie coś innego (nawias).
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Załamałam sie, bo ide, otwieram drugą skrzynie, biore włócznie i jak wracam to najczęściej zgon od tych przeciwnikow pod schodami. . Combo prawie 5k(czary /Ga+ jakiś odpowiednik Lunge, Goblin attack). Więc chyba nawet jak dojde do archades to tego nie zrobie :(
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja próbowałam 3 razy. Za 3cim mi się dopiero udało. Biegałam pojedynczo. Na początku buffujesz wszystkie postacie. (regen, protect etc.) Potem bierzesz 1. Wykuj mape na pamięć. Tak, żebys biegnąc nie zabłądziła. Najważniejsze to nie zatrzymywać się (biegnij na flee bez względu na wszystko). Jak ci postać padnie, bierzesz kolejną i biegniesz dalej. U mnie tym sposobem poszło dość sprawnie. Powrót tym samym sposobem.

Mnie czeka zdobywanie włóczni w Henne Mines :)
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Ok, ale tak szczerze to po co? :) Jak ma sie dobrze poustawiane gambity, to zodiac wcale nie jest wymagany :) Z tego co pamietam, to do Giruvegan biegalem z toporkami i mackami ktore walily po 2k-5k obrazen i ani razu nie widzialem napisu game over :)

Chyba, ze chodzi o "prestiz", ze sie zdobylo zodiaca na 2X poziomie, to co innego :)

Nie powiem, sam tak robilem, ale na 2X poziomie juz mialem 3 x bubble belt (od clan provisionera, bodajze 2 ranga. Kasa zdobyta w henne mines na flanach). Taktyka byla prosta, na gambity float, zalozone bubble i dzida do komnaty. Ladujemy kolejna mape, to znow float i lecim dalej. Pamietam, ze tylko raz padla mi Ashe, bo Libra sie skonczyla i wlazlem w fullisade trap :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Po co? Bo to oficjalnie najlepsza bron w grze. Poza tym zdobycie Zodiaca wcale nie jest takie trudne. wystarczy mieć podpakowane postacie. Krychu4k, nie rób offtopa. To jest help.
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Go Go Yubari pisze:Krychu4k, nie rób offtopa. To jest help.
Krychu4k pisze:na 2X poziomie juz mialem 3 x bubble belt (od clan provisionera, bodajze 2 ranga. Kasa zdobyta w henne mines na flanach). Taktyka byla prosta, na gambity float, zalozone bubble i dzida do komnaty. Ladujemy kolejna mape, to znow float i lecim dalej. Pamietam, ze tylko raz padla mi Ashe, bo Libra sie skonczyla i wlazlem w fullisade trap :P
To wlasnie miala byc moja podpowiedz, taka taktyka zdobylem zodiaca.
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

To tylko ja nie mam bubble, a mam 36 lvl party i rangę Headhunter ; (

P.S. Yubari dzięki za technike, w koncu 2,5k dmg piechota nie chodzi :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”