Lhusu mines

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Lhusu mines

Post autor: Rikkux33 »

Mam pytanie, jestem po walce ze zdrajca, w Rabbanastre, czy mozna jakos wrocic do Lhusu? Calkiem niezle tam kasa leciala, a jej mi wlasnie brakuje :(
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Możesz się teleportować do Bhujerby przecież :roll:

Podexpujesz trochę (i zgarniesz kasy) po drodze do Tomb of Raithwall. Na razie nie przejmuj się tak kasą.

warto dobrnoąc do momentu z Giza Plains w porze deszczowej. Mobki się zabija uber sprawnie (soluj postacie), skrzynek jest sporo i dropów dużo. warto zostać tu na dłuzej. I lepiej zapisuj grę na terenie Plains, nie wiem czy jak zapiszesz w Rabanastre to pora deszczowa nie minie. I broń boże nie idź do Ozmone Plain nim będziesz pewna, że masz wszystko czego ci trzeba (exp, gile).
Aha i pamiętaj, ze jak pada deszcz to popuja thunder elementale. na nie tylko przyzwoicie odpalone quickeningi. jak jest burza, to nawet quickeningami lepiej nie ruszać wielkich kul thunderowych (widoczne z daleka). Jak nie pada, nie ma w ogóle thunder elementali. Good luck. Ja na Giza expowałam do 40 i pewnie expowalabym dalej, bo exp przedni, ale już miałam dosyć deszczu lol.
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

A mogłabyś mi jeszcze powiedzieć skąd wziąć teleport stone? Bo juz zmarnowałam wszystkie :P. A tak przy okazji, jaki miałaś poziom w Tomb of Raithwall, bo zapewne Ty ubiłaś Demon wall, bo ja 21 i nie mogłam :P, a zamierzam tam wrócić po Demonsbane.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Solowałam je w Lhusu do 26. Potem podexpiłam po drodze do Tomb do 28. na każda ze scian starczyła mi jedna porządna seria quickeningow. Po ok. 12 udanych.

Porób hunty, za nie się często dostaje teleport stones. Koleś na bazarze w Rabanastre je sprzedaje, ale nie wiem, od którego momentu. Pamiętaj, że to Final Fantasy - nie żałuj czasu na expowanie. trzymaj się tez naszego opisu przejścia. Nie ma sensu ciągle sie teleportować tam i z powrotem. Ja dopiero w Jaharze po raz pierwszy skorzystałam z teleportu.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

W Airshipach chyba sprzedawali Teleport Stonesy, poza tym możesz nimi polecieć do Bhujerby z każdego miasta.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
cycore
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: wt 02 lut, 2010 11:31

Lhusu mines

Post autor: cycore »

Jesli chodzi o te kopalnie to nie wiem czy nie popełniłem błedu. Zeby wejsc w głąb kopalni walczylismy bhujerba .po czym obuscila sie brama w shaft entry i tu wlasnie jert gate switchboard którego włączyłem chyba nie potrzebnie bo brama sie podmiosla , a opusciła się ta w glab kopalni blokujac przejscie na drugi most nie moge tego cofnac
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

cycore pisze:Zeby wejsc w głąb kopalni walczylismy bhujerba
Eee... nie rozumiem. Jeżeli chodzi ci o ten pierwszy przełącznik przed pierwszym mostem, to z tego co się orientuję, to jest niemożliwe, żeby zablokował ci wejście do drugiego mostu O_o
cycore
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: wt 02 lut, 2010 11:31

most na którym nabijałem punkty i level

Post autor: cycore »

Równolegle do nie go, jest drugi most nieco dłuższy .
Jeszcze na nim nie byłem ,
jeśli da się tam wejść , bo ja nie mogę widocznie coś zrąbalem.
I własnie o ten przełącznik chodzi
Ostatnio zmieniony pn 30 sie, 2010 19:14 przez cycore, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Ahh, no jeszcze jedno pytanie :P

Czy jak nie robie huntow, co wiąże(dobrze napisałam?) się z odpowiędnią rangą w klanie, to nie będę mieć takich czarów jak Bubble i Bravery??

P.S. Teleport stone mozna kupic podczas 'Leisure ship'(luźnego lotu) u shop assistanta. A i Giza Plains jest świetne, szczegolnie jak sie ma 2x BroadAxe i Demonsbane; o

@UP Zrozumialam tylko druga część wypowiedzi... I nie wiem o jaka dźwignie Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Hunty nic nie maja do czarów. LP i dostępność czaru w sklepach.
Rikkux33 pisze:szczegolnie jak sie ma 2x BroadAxe i Demonsbane; o
Marnotrawstwo czasu 3ma postaciami. Bierzesz jedną, dajesz jej demonsblade i dobry sprzęt obronny i solujesz. W pewnym momencie hieny padają po 1 hicie = 450 expa około.
Tym sposobem idzie szybciej. Potem remove i equipujesz innej postaci. Polecam dobic do ok. 35 (nawet do 40) tym sposobem. Kolejnym dobrym przystankiem do expowania jest Golmore Jungle (tez do solowania).
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

cycore pisze:Równolegle do nie go, jest drugi most nieco dłuższy .
Jeszcze na nim nie byłem ,
jeśli da się tam wejść , bo ja nie mogę widocznie coś zrąbalem.
I własnie o ten przełącznik chodzi
Spokojnie, ta krata od początku była zamknięta. Droga dalej otworzy się podczas wykonywania kolejnych huntów w Lhusu.
cycore
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: wt 02 lut, 2010 11:31

Post autor: cycore »

to spoko . A juź myslałem. Wchodzadz na most jest mniej tych szkieletuw. To mówie najwyzsza pora . Ale dzięki
O i jeszcze mam problem z ta pierwsza ścianą którą chce nas zgniesc w Tomb raithwall. Musze jeszcze podszkolic druzyne zeby na licencji wykupic wszystkie Quickeny czy jak bede miał wszystkie to dam rade ? A moźe jest jesze jakis atak na sciane. Gdzie kupic Ether

[ Dodano: Wto 31 Sie, 2010 16:05 ]
no i po scianie
sephiroth17
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 13:32
Lokalizacja: Nibelheim

Post autor: sephiroth17 »

myślę że najlepiej się soluje w tchita uplands.

niezły loot z mobów,ponad 2,3k za 1 moba (solując) na malboro king.

solowałem tam do 89 lvl i poszedłem do nabreus deadlands.(tam do 96 lvl.) :D
Final Fantasy VII (PSX) Forever
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jakoś nie bardzo rozumiem sens "solowania", skoro do sensownej gry (głównie walk z trudnymi przeciwnikami) potrzeba trzech zawodników, a doświadczenia zawsze dostajemy tyle samo, z tą różnicą, że podzielonego przez ilość zawodników w drużynie. Zatem wysolowanie trzech zawodników zajmuje dokładnie tyle samo czasu, co walcząc trojgiem naraz. Do tego co trzy bronie to nie jedna, nawet na niższym poziomie, więc ubijanie mobków zwykle idzie szybciej.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z Zodiac Spear i itemem, co podwaja exp, wysolowałam w 15 minut postać na szkieletach w Nabrudis Deadlands z 60 na 64. To jest dla mnie większy fun, niż bieganie trzema postaciami. Może to i bez różnicy, ale po co mam biegać 3ma postaciami, skoro 1 zabija przeciwnika 1-2 hitami szybciej, niż wróg zdoła się w ogóle zorientować wtf.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”