Lhusu mines

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

@UP:Expisz w Overlooking Ethernity? Świetnie tam idzie, z embroidered tippet postac(solo!) dostaje 8k expa. Jak jestes po Giruvegan, to zapraszam ponownie do lokacji The Great Crystal po Excalibur. Expienie bedzie o wiele szybsze majac co chwile 9999(happy numbers XD)dmg. Mape znajdziesz na gamefaqs(nie dam Ci linku bo z telefonu pisze posta). Na ok. 85 lvl zapraszam do 2 czesci Henne Mines. Ciezko tam sie expi jedna postacia, ale wystarczy dac jej bufki, bubble,berserk, i po 3 nietoperzach dostajemy 3x18k expa :P
@UP2:Jedna postac dostaje 3x wiecej expa niz 3 postacie bo exp dzieli sie pomiedzy nie.
Krys

Post autor: Krys »

ja sie zastanawiam jak dojsc do czesci lusu mines- ''site 6 north'' na mapie nie ma zadnego bezposredniego polaczenia zadnej dziury w scianie ani nic. to miejsce jest widoczne na mapie dopiero po zdobyciu site 11 key gdy zmierzamy do drogiego starcia z gilgameshem. prosze o pomoc
sephiroth17
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 13:32
Lokalizacja: Nibelheim

Post autor: sephiroth17 »

ale od 80 lvl expienie staje się monotonne a gdy solujesz postacie nie dosyć że jest ciekawiej to szybciej leci lvl.
ja wiem że to nie ma różnicy w expie ale myśle że do 75 powinno się expić 3-ma postaciami a od 75+ jedną postacią na zmiane oczywiście z amuletem podwajającym exp
Final Fantasy VII (PSX) Forever
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”