Zertinan caverns Problem :(

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

wojpatr
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:46

Zertinan caverns Problem :(

Post autor: wojpatr »

Witam.
Mam problem w lokacji Zertinan caverns.
Otóż chcę odkryć całą mapę ale z każdej strony z jakiej wejdę drogę zagradzają mi lecące z sufitu jaskini piaski :(
Co zrobić żeby przestały lecieć? Proszę o pomoc :sad: :sad: :sad: :(
Chciałbym dodać że jestem właśnie po pokonaniu bossa Garuda w Tomb of Raithwall
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Ciut za wcześnie na tą lokację. Dostaniesz się tam z innej strony (Ozmone Plain), jak podgonisz z fabułą, ale też radzę najpierw podpakować, bo mogą pojawić się spore problemy dla słabo podpakowanych postaci.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Co do pakowania, dodam tylko, że genialnym miejscem jest Giza Plains w porze deszczowej. Z palcem w uchu dobiłam wszystkie postacie do 35 lol. Solując je. Polecam. do 40 chyba nawet podgonie, co by mieć spokój na jakis czas. 1 hit = hiena ubita = 440 exp średnio. 1-2 hity i po ropusze - 800+ expa. 2-3 hity - owłosiony aligator (?) martwy = 1200 expa. Na 35 soluję Balthiere thunder elementale. Raz porządnie wykonana seria quickeningów = martwy element (ten mniejszy, dużego unikaj) = 5500 expa. Boskie miejse. Jak już się zanudzisz ciągłym deszczem, polecam Golmore Jungle. tez cacy do solowania, ale bez Larsy (bo zżera exp).
Powodzenia XD

PS: Fartowny miecz ze skrzynki w Grobocu bardzo sie przydaje do solowania w Giza Plains ^^
wojpatr
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:46

Post autor: wojpatr »

Ja już mam 40lvl :)
Raz przeszedłem tą grę ale postanowiłem przejść po raz drugi ale tym razem wyciskając z tej gry wszystko co możliwe :)
Dziękuję za pomoc :wink:
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”