Final Fantasy XII - POMOC cz.2

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

sephiroth17
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 13:32
Lokalizacja: Nibelheim

Post autor: sephiroth17 »

nie wiem czy to tylko w japońskiej wersji czy jakiś haker to zrobił ale wyczaiłem filmik na yt w którym gość zdobywa red chocobo i zabiera mu atakiem ponad 15k życia.
sami popatrzcie
http://www.youtube.com/watch?v=9EUZYiit ... re=related
Final Fantasy VII (PSX) Forever
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

sephiroth17 pisze:nie wiem czy to tylko w japońskiej wersji czy jakiś haker to zrobił ale wyczaiłem filmik na yt w którym gość zdobywa red chocobo i zabiera mu atakiem ponad 15k życia.
sami popatrzcie
LOL, do tego na poziomie 1-2 ma po 3000-3500 HP, to naprawdę dziwne, w komentarzu napisał:

"it stands for FF12 International Zodiac Job System. It was only realesed in Japan."

tak więc to podobno wersja, tylko dostępna w Japonii, ale jeśli na poziomie 1-2 można mieć tak potężny arsenał to po co w ogólę expić, gra w tym momęcie jak dla mnie nie miała by sensu, bo nawet każdego bossa kilkoma (jeśli nawet nie jednym) ciosami się pokona
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 14:50 przez andchaos, łącznie zmieniany 1 raz.
sephiroth17
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 13:32
Lokalizacja: Nibelheim

Post autor: sephiroth17 »

Ale jednak mi się podoba koncepcja zlikwidowania limitu obrażeń.
Final Fantasy VII (PSX) Forever
Awatar użytkownika
marcinar
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 15 paź, 2010 20:38

Post autor: marcinar »

Jaki jest patent na pojawienie się lv.99 czerwonego kurczaka? Wiem, że występuje gdzieś na Ozmone Plain, ale gdzie konkretnie?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

musisz przejsc Giruvegan i zdobyc Treaty-Blade.to jesli chodzi o fabule,wczesniej sie nie pojawi.lokacja tuz przed wejsciem do Jahary,czyli Haulo Green.szansa na pojawienie sie zamiast kazdego chocobosa wynosi 1/256 czyli niezbyy duzo.polecam biegac miedzy 2 grupami chocobosow jakie sa w tej lokacji i breakowac ich(czyli zamieniac w kamien za pomoca magii Break).ja przy okazji ich usypiam zeby przez te kilka sekund zanim licznik doleci do zera nie walily we mnie non stop.jak jedna grupa znika biegniesz do tej 2 i robisz to samo.i tak w kolko,przygotuj sie na niezly maraton...
Awatar użytkownika
marcinar
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 15 paź, 2010 20:38

Post autor: marcinar »

Dzięki bardzo za pomoc, tylko.....podszedłem do ptaszka na tak zwanego ligta i wysypał mi kometką team:) Czy berserka na niego zadziała?
Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

Co do International Zodiac

1. Jest tam tzw. Trial, po nim dostajemy low-level mode. Zaczynamy na lv. 1, 2, 2, 3, 3, 3 i nie wbijamy expa tylko LP. Progi są ostro zawyżone, więc na początki zadajemy dmg prawie 800 dmg.
2. Można sterować summonami(można nawet nimi chodzić i odpalać DeathBlowy)...
3. Złamany jest limit obrażeń(20k? Lajt...)
4. Staty zależą od wybranego Joba(knight z tą samą bronią co priest będzie zadawał kilka razy więcej dmg omg)
5. Po ukończeniu gry dostajemy tryb gry, w którym zaczynamy każdą postacią na 90lvl...

Tak żeby offtopu nie było, na R. Chocobo nie działają ŻADNE zmiany statusu.
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Rikkux33 pisze:R. Chocobo nie działają ŻADNE zmiany statusu
Podatny jest na berserk
sephiroth17
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 13:32
Lokalizacja: Nibelheim

Post autor: sephiroth17 »

Ja dzisiaj ściągnąłem FF XII IZJS po angielsku i chciałbym się zapytać czy wszystkie bronie się zdobywa tak samo??
Jeśli nie proszę o informacje na temat tych broni z klasycznego FF XII i tych nowych które zostały dodane.
Z góry dziękuję.
Final Fantasy VII (PSX) Forever
Awatar użytkownika
naitmer
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 13:43
Lokalizacja: zanerkand

Post autor: naitmer »

Witam potrzebuje pomocy. właśnie dostałem Barheim Key i niewiem co dalej by dojść do Zalery , gdyż w pierwszej lokacji po otworzeniu drzwi i zabiciu Bloodwinga (wracając się z powrotem do drzwi) idę w górę i na prawo mając przed sobą 2 lokację do Zalery i przede mną staje brama :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: której nie mogę otworzyć. Co robić dalej ? Może jest ukryte przejście ? Jeśli ktoś coś wie pisać na Priv. albo na etrom@vp.pl.

HELP!!!!!!
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Nie za bardzo rozumiem, dlaczego po zabiciu Bloodwinga gdzieś się cofasz i idziesz gdzieś do góry? Od miejsca, w którym pokonałeś tego netoperka, idź dalej na zachód. W następnej lokacji znajdziesz save crystal, a zaraz za nim Zalerę. Dla ścisłości, Bloodwing znajduje się na drodze do Zalery.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
naitmer
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 13:43
Lokalizacja: zanerkand

Post autor: naitmer »

Oki Oki teraz widzę :smile: . Dzięki
adam1111
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 20 lut, 2011 10:03

Post autor: adam1111 »

sephiroth17 pisze:Ja dzisiaj ściągnąłem FF XII IZJS po angielsku i chciałbym się zapytać czy wszystkie bronie się zdobywa tak samo??
napisz skąd pobrałes, bo nigdzie nie mogę znaleść.

Pochwalcie się jakie najdłuższe Quickening udało wam się zrobić. Ja dopiero się uczę to robić,raz 6hit który zabrał ponad 22k pkt. a za drugim razem 9hit który zabrał 10k pkt.
Napiszcie mi w jaki sposób zrobić najdłuższe i najmocniejsze combo.najlepiej opiszcie to tak na chłopski rozum.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

adam1111 pisze:napisz skąd pobrałes, bo nigdzie nie mogę znaleść.
Na twoim miejscu nie zaczynałbym dyskusji o piractwie na tym forum, bo to zawsze źle się kończy.
W kwestii lansu, to mogę powiedzieć, że mój rekord 41, choć wiedząc, że jestem ułomny w kwestii zręczności, to pewnie rekordem krypty nie będzie.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
adam1111
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 20 lut, 2011 10:03

Post autor: adam1111 »

Napisz dokładnie w jaki sposób to robisz, krok po kroku. Jaką postać po jakiej czy ta sama kilka razy? I w jaki sposób używa się R2?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”