Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Final Fantasy XII - POMOC

Post autor: Go Go Yubari »

Kk. Coraz więcej osób zasmieca temat FFXII zbędnymi pytaniami, to macie odpowiedni temat, w odpowiednim dziale. Przypominam o drugim punkcie regulaminu.
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:49 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 2 razy.
kendo

Post autor: kendo »

Mam problem na Feywood. Ciągle pisze że drzwi zamknięte są wielką magią i coś tam ble ble. Przechodzę od początku wychodząc zawsze tam gdzie świeci mi się to niby złudzenie i .... kiszka.
shintar

Boss

Post autor: shintar »

Witam,
jestem w Archades i taki gosc pomogl mi wejsc do srodka,
pozniej wchodze do takeigo palacu i jest filmik jak Vann itd... patrza i niema broni nigdzie,
nastepnie wjezdzam na pietra i wreszcie po tej szamotaninie dochodze do bossa,
Boss ma strzelbe a w kolo niego lataja takie robociki okragle, jak uda mi sie zabic robociki to boss mnie zabija;/. Niewiem moze da sie jakiegos skutecznego czaru na nich uzyc.W kazdym razie prosze o pomoc=]


Pozdrawiam i Dziekuje

Generalnie
kendo

Post autor: kendo »

Tym bossem jest Cid? Jeśli tak to najpierw szybko zabij te niby "robociki" a póżnie to raczej się lecz niż zabijaj bossa , bo i tak przed końcem walki ucieknie. Gdzieś jak będzie miał 75% obrażeń. Jeśli to oczywiście mowa o Cid-dzie. Ale chyba tak. Pozdro
Wojtexx

Post autor: Wojtexx »

Witam!
Ja utknolem na 25 godzinach grania uchh...gram na oryginale edycja kolekcjonerska w Ameryce :) ale mniejsz z tym przechodze do konkretow. Utknole w Mithsmith of Miriam prawdopodobnie jest mapa gdzie zdobywa sie 2 summona.Na mapie sa 2 zamkniete drzwi przelacznik ktorego nacisne wyskakuja mumie i nic wiecej sie nie dzieje oraz na koncu mapy jest teleport z ktorego nie moge korzystac pisze ze nic sie nie dzieje. A wiecp rosze o pmoc jak otworzyc albo jak uruchomic ten teleport z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Heh, musisz podejsc do tego piedestalu z przyciskiem, o ktorym mowisz i trzeba (musisz, bo inaczej nie mozna) zalozyc komus przedmiot, a dokladnie accesory Dawn Shard czy tam Dawn of Shard. Wtedy uruchom ten przycisk i juz Ci nie wyskocza zombiopedaly :lol:. Powinienes miec na 100% ten item :wink:
... thug life ...
mojoy

Post autor: mojoy »

Ja mam takie pytanie, a mianowicie - ile jedna postac moze miec Esperow i tych zdolnosci quickennings ?
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Quickeningów 3 a esperów dowolną ilość.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
mojoy

Post autor: mojoy »

Dzieki wielkie.
Jeszcze mam jedno pytanie - czy w ciagu gry druzyna dzieli sie np. na 2 grupy lub cos w tym stylu, bo nie wiem czy mam dac postacia z poza mojego team'u jakies Espery.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Nie, druzyna sie nie dzieli na 2 grupy. Sam sobie wybierasz jakimi postaciami w calej grze chcesz grac (ja, przykladowo caly czas gram skladem - vaan, basch i fran). Ale imo nie oplaca sie dawac 3-4 esperow na jedna postac, bo to wtedy jest bez sensu... Najlepiej zrobic 2 espery na jedna postac, wtedy kazdy bedzie mogl sobie przyzywac swojego summona :wink:
... thug life ...
shintar

Wood

Post autor: shintar »

Witam,
Niestety mam problem z FroyWodd(niewiem czy to dobra nazwa chyba cos pokickalem)
Wiec te (piedestaly) wszedlem na kazde z nich i wcisnolem jednak zostaly jeszcze 3 bodajze ktorych nieda sie wcisnac i jak podchodze pod brame to pisze ze chroniona jest potezna magia i cos tam dalej niewiem jak to przejsc meczylem sie nad tym 3 H i nic;/ Zonk jesli ktos moglby mi pomoc To piszcie do mnie na gg 3266449 z gory dziekuje.






Pozdrawiam Bartek
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Gigas Gate

Post autor: IzzY »

Lol? Kolejna osoba z tym pytaniem

Do wszystkich co mają z tym problem
Aby otworzyć drzwi z Feywood do Giruvegan, nazywające się Gigas Gate trzeba najpierw przyzwać Beliasa, a dopiero potem je otworzyć...
Jezu... musze streszczać się z przepisywaniem tego opisu bo nie wyrobie od takiej ilości tych samych pytań...
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
norek99

Post autor: norek99 »

Witam.Mam pytanie odnośnie jednej rzeczy w FFXII z którą męcze się już około tygodnia.Jestem w momencie gry w którym muszę coś zrobić w westersands.Na zachodzie jest jakiś save crystal i jakieś przejście przez które nie chcą mnie przepuścić strażnicy.Na północy też jest przejście ale zablokowane przez burze piaskową.Aha w angielskim opisie jest coś o veslerze który niby ma dołączyć do drużyny ale ja ten cały obszar mam odkryty i nie wiem co musze zrobić ppomocy
Pozdrawiam i dziekuje
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

To może powiedz co robiłeś ostatnio, to będe mógł powiedzieć co dalej.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
shintar

;/

Post autor: shintar »

Witam,
mam problem z misja w lokacji Pharos:dokladnie second Ascent
wszedlem na sama gore i sa takie altary do przelaczania.
1.Altar powoduje ze niemozna uzywac magii
2.Altar powoduje ze niemozna atakowac
3.Atlar powoduje ze niemozna uzywac itemow
4.Altar powoduje ze wszystko sie odblokowuje
i jest winda niedaleko tak w srodku i niewiem co zrobic
z gory dziekuje za pomoc.


Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”