Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Hmm, możliwe, że pomyliło mi się z Hermes Sandals, które dają Haste.
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

Mam jeszcze jeden problem, może na to ktoś mi odpowie...

Gdzie jest ten sklep w Necrohol of Nabudis? W jakiej lokacji i gdzie szukać dokładnie :?:

No i ponawiam prośbę o opis questów...:!:

[ Dodano: Czw 23 Sie, 2007 17:13 ]
eltar2 pisze:nie wiem jak dostac sie do nastepnego pomieszczenia a mianowicie otworzyc brame w barheim passage/the lightworks pewnie odpowiedz jest banalna ale ja siedze tam juz 30 minut i nie moge znalesc na to sposobu, bardzo prosze o szybko odpowiedz. pozdrawiam
Rozumiem że chodzi o początek gry :?: Jeśli tak to musisz pogadać z kupcem który siedzi na dole przy bramie, da ci on TUBE FUSE, którą trzeba włożyć w filar na samej górze (powinny się pokazać wykrzykniki nad twoją głową). Teraz na dól koło kupca jest przełącznik, jak go naciśniesz brama się podniesie. Oto cała filozofia :D
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Venom pisze:Gdzie jest ten sklep w Necrohol of Nabudis? W jakiej lokacji i gdzie szukać dokładnie
O ile pamiętam, w miejscu niewidocznym na mapie, zaznaczonym tu na czerwono. W miejscu gdzie jest X, w rogu pomieszczenia stoi słup. Trza na niego kliknąć, i pojawi się sprzedawca.
Obrazek
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

Ok dzięki serdeczne :)
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Venom pisze:No i ponawiam prośbę o opis questów...:!:
Zapomniałem, że zaistniało coś takiego: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=624

Na samym dole są dodatkowe questy.
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

thx mati :)
kontrat

Post autor: kontrat »

1. ile orbow trzeba zebrac w Pharos (1st costam) zeby waystone zadzialal ?

2. wiem z w Pharos jest esper (chyba ostatni ktorego mi brakuje), pojawi sie w fabule czy jest specjalnie ukryty i trzeba kombinowac zeby go znalezc ?

3. jaka nagrode dostane za quest z przeprowadzeniem przez rzeke cluckatrice w Eastersand ?

4. dostaje o polowe mniej exp, to przez to, ze Reddas jest w druzynie ?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kontrat pisze:4. dostaje o polowe mniej exp, to przez to, ze Reddas jest w druzynie ?
Tak. Im wiecej osób w zespole tym mniej exp na postać (bo całość dzielona jest równomiernie na wszystkich).
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

kontrat pisze:2. wiem z w Pharos jest esper (chyba ostatni ktorego mi brakuje), pojawi sie w fabule czy jest specjalnie ukryty i trzeba kombinowac zeby go znalezc ?
Fabułowy.
kontrat pisze:4. dostaje o polowe mniej exp, to przez to, ze Reddas jest w druzynie ?
O połowę to nie, ale liczy się jak jeszcze jedna osoba w drużynie, i exp który on dostaje przepada.
kontrat pisze:3. jaka nagrode dostane za quest z przeprowadzeniem przez rzeke cluckatrice w Eastersand ?
Koga Blade.
kontrat

Post autor: kontrat »

koga blade przyda sie do walki z Yiazmatem ?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Wszystjie miecze ninja mają element dark, więc będzie dobre, ale najlepszy jest Yagyu Darkblade.
kontrat

Post autor: kontrat »

Yagyu juz mam, zdobywalem go chyba ponad tydzien po kilka godzien dziennie, ale w koncu wypadl, to potrzebuje jescze:

1. co zrobic z tymi orbami/ ile ich zebraz zeby isc dalej ?
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

kontrat pisze:1. co zrobic z tymi orbami/ ile ich zebraz zeby isc dalej ?
na 1st Ascent w pharos potrzebne jest tyle black orb ile jest tych kapliczek czy co to tam jest :) czyli chyba 3 sztuki ale nie jestem teraz pewien jak to wygląda.
Tutaj masz opis z krypty tam wszystko powinno być :) http://k-ff.com/Finalf12/index.php?n=7



A tera moja (kolejna :?) sprawa: mianowicie w Sochen Cave Palace są zamknięte drzwi ( w lokacji Mirror of the Soul). Jak do nich podejdę nie można otworzyć, jak przeczytam napis na nich to mam coś takiego:
"From the Heart look North to Heaven
From the Heart step South to Earth
Walk in Time's Footfalls to open the Way"

I moje pytanie brzmi: jak otworzyć te drzwi :?: Co zrobić żeby można było tam wejść i co za nimi znajdę :?:
kontrat

Post autor: kontrat »

jesli chodzi Ci o drzwi w centralnej czesci mapy to musisz przejsc "slimakiem" przez ta lokacje, zawezajac krag, rysunek jak to zrobic masz w (chyba) 3 stronie opisu na krypcie, w skrzynce bedzie Koga Blade (67 atk dark element) i chyba jakis rare game
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

dzięki właśnie o te drzwi chodzi :)

[ Dodano: Sob 25 Sie, 2007 17:08 ]
Wie ktoś może co zrobić z tymi skrawkami tekstu, który mam za rozbite butelki :?:
Niby mam iść z tym i z Matamune do South Bank Village i łowić rybki, a po kilku perfectach (5) powinien mi się odblokować wyższy poziom...
Powinien bo ja nic nie mam :?
Jak te skrawki połączyć w cały tekst :?:
Bo już mnie normalnie ku..ca bierze :?

HELP PLEASEEEEEEEEEEEEEE :!: :!: :!:

[ Dodano: Sob 25 Sie, 2007 17:40 ]
kontrat pisze:w skrzynce bedzie Koga Blade
Tak konkretnie to Iga Blade :) Ale charakterystyki ma takie same jak Koga Blade :) Więc spoko :)
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”