Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

pyslaw

Post autor: pyslaw »

mam pytanie jestem po tych posagach jak to mozliwe ze nagle posacie w dalszej czesci drogoi maja o 15 wiekszy level??ja mam 33 ile mozna trenowac??20 godzin?to absurd
Arfeus

Post autor: Arfeus »

mam proźbę
pomóżcie mi zdobyc leprze bronie
piszcie oczywiście na forum
ale to jest w miare pilne wienc proszę
o wysłanie wiadomosci o tym na 2092898
Ostatnio zmieniony ndz 26 lis, 2006 21:54 przez Arfeus, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Może byś sprecyzował pytanie? Dla kogo, jakiego typu, z jakimi bonusami najlepiej...
Fizoleczek

Post autor: Fizoleczek »

Dalej mam problem z zlokalizowaniem tej postaci czy moglbym prosic o jakas mapke w ktorej jasno bedzie wynikalo gdzie ona się znajduje?? Z gory dziekuje
Arfeus

Post autor: Arfeus »

miecze
ciężkie miecze
lance
maczugi
katany
Riken

Post autor: Riken »

Witam wszystkich !!
Po pierwsze sprawa Hunts.Niem moge znaleźć trzech typków:
Roblon nr. zlecenia 18,Lindwyrm nr. zlecenia 22, i Deathscythe nr. zlecenia ok25 :( Bardzo prosze o odpowiedz i ew.przetłumaczenie "haczyków" dzieki którym sie pojawią na mapie ;)

A po drógie jak moge zdobyć 11site key do bramy w Lhusu mines :?:
Z góry dzięki pozdro.

[ Dodano: Sro 29 Lis, 2006 11:19 ]
Fizoleczek pisze:Dalej mam problem z zlokalizowaniem tej postaci czy moglbym prosic o jakas mapke w ktorej jasno bedzie wynikalo gdzie ona się znajduje?? Z gory dziekuje
Wychodzisz z Galmoir Jungle i dajesz żolnierzowi potiona,teraz możesz skożystać z chocobo.Wsiadasz na ptaka i wjeżdzasz na Ozmone plains,na pierwszej lokacji na urwisku stoi inny chocobo,więc wiedź w te krzaki obok niego :!: Tam jest niewidoczna na mapie droga która zaprowadzi Cię do jaskini na końcu której znajdziesz Mjrn ;)
Mam nadzieje że objasniłem jasno.
Pozdro.
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

Izzy niemoge przejsc tego summona EXODUS jak ma juz mało energi i świeci na czerwono to wyświetla sie komunikat "IMMUNE" jak do uderzam :/ niczym niemoge mu zabrac energi !! pomocy !!

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 00:38 ]
OK przeszedłem go w koncu :D sorry za zawracanie gitary :D pozdrawiam :D
Arfeus

Post autor: Arfeus »

hehh :D Exodusa nie możesz przejśc :D poczekaj z jakiąś minutke max 2 to immunite zniknie

Lindwyrm znajdzesz na Tchita Uplands, Garden of Life's Circle musi byc pochmurno żeby się pojawił


Roblon znajdziesz na Tchita Uplands, Garden of Life's Circle

Deathscythe znajdziesz na Necrohol of Nabudis, Cloister of the Highborn
2 charakterków musi miec malutko hp tak żeby się świecili

11site key znajdziesz na PHON COAT w wiosce koło 2 gostków przy ścianie
Riken

Post autor: Riken »

Wielkie dzięki za odpowiedz ale tych trzech już zabiłem wczoraj :grin:
A co do tego klucza to możesz troche jaśniej, koło jakiej ściany-chodzi Ci o tych dwóch co stoją koło skał na zachód od save'a i jeden z nich ma na imię "coś tam Bujehrban" :?:
Łaże tam jak głupi ale klucza nie ma :cry: :cry: :cry:
Arfeus

Post autor: Arfeus »

No to tak
masz gostka w bujerhba czy jakos tak
ten co daje misje z diablosem
idziesz do niege on mówi ci cos o kluczu
czytaj dokładnie poda ci miejsce gdzie masz isc
a dokładniel plansze o bok będzie ikonka ludzika a miejsce będzie sie zwało ...residence
wlazisz do środka tam gadasz z 2 dzieciakami mówią ci cos o kluczu
Teraz idziesz na PHON COAT i mukasz 2 gostków przy scianie 1 stoi a 1 chyba siedzi koło nich jest klucz zaóważysz go będzie mrygał

jak czegos nie będziesz w stanie przejśc to pisz na 2092898 mój gg
Awatar użytkownika
Demon
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: ndz 19 lis, 2006 17:37
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Demon »

Jak zdobyć Zalhera?? Wiem że mam iść do Barheim, ale wejście jest zasypane, i nie mam pojęcia jak sie tam dostać ?? Ktoś z was już go zdobył ?? Co mam zrobić zeby tam wejść ??

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Jest jeszcze drugie wejście, ale żeby zdobyć do niego klucz musisz wykonać questa z żoną Dantro.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
seraphit

Post autor: seraphit »

Witam mam problem z jednym z potworów w hunt a konkretnie z Paradise Risen czy jakos tak jest napisane ze znajduje się w tracks of the beast podczas deszczu a nigdzie nie moge go znależć zgóry dzieki za pomoc :grin:
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

seraphit. Pora deszczowa, Giza Plains. Na nizinie znajdują się takie stare, spróchniałe drzewa które należy wrzucić do wody. Jak zetniesz/zestrzelisz wszystkie na południowo-wschodniej części utworzy się przejście do ukrytej lokacji. Tam podczas deszczu jest Gil Snapper.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
seraphit

Post autor: seraphit »

dzięki zaraz sprawdze
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”