Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

matiu222 - NAWET ty nie słyszałeś? no popatrz. Pogoda się zmienia w chwili gdy zmieniasz ogólny teren (nie cały westersand) a jaskinie nie należą do tego obszaru + jak nie zbierasz lootu to szybciej się chainuje, np. gdy zbierasz z każdego kościotrupa drop to 4lvl dropa bedziesz miał przy 60+ kill a nie zbierając będziesz miał przy +20, taka ciekawostka. ZATEM moderatorzy nie karajcie bo może się przydać komuś.
Ja zbierałem wszystko, a entite nie jest tak łatwo zabić gdyż ma dużo życia. Zawsze można również wyłączyć gambity to nie będą go atakować żeby zabić.
przecież napisałem że nie zabijać a okradać :| jak go okradniesz to da Ci jakiś syf przeważnie - wyjdziesz do następnej lokacji i wrócisz to znowu go możesz okraść i wkońcu da przedmiot upragniony, geez, 230+ godzin twoich poszło na marne IMO.
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Jakie 230 godzin na marne, co ty pleciesz. Z drugiej strony szkoda, że wcześniej tego nie wiedziałem to wtedy może by było znacznie szybciej.
Z tą zmianą pogody to nie masz racji, albo zapomniałeś że ważne jest to jaki teren opuszczasz, bo to ma podstawowe znaczenie czy zmieni się pogoda. Można cały obszar po kilkadziesiąt razy opuszczać, a pogoda będzie taka sama.
Z tym okradaniem to mówisz że jak za pierwszym razem nie ukradnie się tego co chce to może trochę odejść i od tego samego potwora znowu kraść, a sądziłem że to musi być inny, a nie ten sam.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TO JEST TEMAT DO ODPOWIADANIA NA ZADANE PYTANIA.
Chcecie sobie ucinać pogaduszki, idźcie z tym do odpowiedniego tematu, a najlepiej na PW.
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

przepraszam a czy FFXII będzie diałać na PC i jakie by były wymagania :?
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

O ile się orientuję, gdzieś temat o emulacji ps2 jest na forum :?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na 95% nie będzie.
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

Uuuuuuuu... :( szkoda, ale dzieki
Micz

Post autor: Micz »

Moi drodzy podpowiedzcie mi proszę, którędy mam iść żeby z Mt. But-Ominasce dojść do Nalbina Town ??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

A nie prościej się teleportować? Jak nie masz jeszcze Nalbina Fortress w spisie, to teleportuj się do Rabanastre i stamtąd przez Esterland wejdź do Nalbina Fortress... Będzie szybciej, niż:

Mt. But-Ominasce -> Paramina Rift -> Golmore Jungle -> Ozmone Plain -> Giza Plains -> Esterland -> Nalbina Fortress
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

uzyj Gate Crystalu?? :roll:
Micz

Post autor: Micz »

Dzieki :D
MMPET

Post autor: MMPET »

Jak zdobyć Fomalhaut'a na Cerobi Steppe? Biegałem tam z diamond armletem po wszystkich obszarach pewną ilość czasu, ale w urnach znajdowałem zazwyczaj Knot of Rust'y i Kasę.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

zależy gdzie ponieważ masz 2 skrzynki na cerobi steppe z tą strzelbą - the northsward i crossfield - szansa na pojawienie się skrzynki w obydwu lokacjach wynosi 50% a szansa na to że będzie tam ów broń - 5% i 4%.

http://i181.photobucket.com/albums/x199 ... field1.jpg pod 4ką jest ta skrzynka


http://i181.photobucket.com/albums/x199 ... sward1.jpg pod 9 jest ta skrzynka

edit: raczej na cierpliwość :D jednak olej broń tam i wykonaj antlion hunta - skrzynka z bronią, w miejscu gdzie jest hunt, ma szanse na spawna 50% z 50% szansą na zawartość broni - posiadanie 3 sztuk broni w moim przypadku to jakieś 8min.
Ostatnio zmieniony wt 29 sty, 2008 20:53 przez Rusty, łącznie zmieniany 1 raz.
MMPET

Post autor: MMPET »

Dzięki. Widze, że jak zwykle trzeba się zdać na szczęście.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Mam problem ze zdobyciem sztyletu Main Gauche. Szukam tam, gdzie ponoć jest (czyli North Spur Sluiceway) i... kiszka. Ma być w dzbanku (no przecież to nie jest skrzynka :D ) na końcu lokzacji z prawdopodobieństwem 1/2... chyba 5-ty raz otwieram i non stop dostaję Mage Masher-a.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”