Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

Nie wiecie moze jak zdobyc wszystkie czesci amuletu ktory otwiera wrota w Necrohol of Nabudis ???
kontrat

Post autor: kontrat »

Mam 2 pytania:

1. Jak natknac sie na Orthrosa (hunt) w Garamsythe Waterway ? W clan primer jest napisane ze pojawia sie w sczegolnych warunkach. Probowalem wchodzic i wychodzic z miejsca w ktorym ma byc ale nic z tego. Co trzeba zrobic ?

2. Mam klucz do Garamsythe Waterway. Poprzestawialem śluzy zgodnie z listem z rezydencji w Lowtown (przyjalem, ze stojac plecami do wejscia tej lokacji gorna dzwignia po prawej to east a dolna po prawej to southeast - analogicznie z lewa strona), nie mam pojecia co te śluzy ukrywaja, probowalem po ich ustawieniu (nie wiem czy dobrze je ustawilem) sprobowac dostac sie do zamku ale drzwi sa zamkniete.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kontrat pisze:1. Jak natknac sie na Orthrosa (hunt) w Garamsythe Waterway ? W clan primer jest napisane ze pojawia sie w sczegolnych warunkach. Probowalem wchodzic i wychodzic z miejsca w ktorym ma byc ale nic z tego. Co trzeba zrobic ?
Wejdź do lokacji drużyną złożoną z samych kobiet :)
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

kontrat pisze:2. Mam klucz do Garamsythe Waterway. Poprzestawialem śluzy zgodnie z listem z rezydencji w Lowtown (przyjalem, ze stojac plecami do wejscia tej lokacji gorna dzwignia po prawej to east a dolna po prawej to southeast - analogicznie z lewa strona), nie mam pojecia co te śluzy ukrywaja, probowalem po ich ustawieniu (nie wiem czy dobrze je ustawilem) sprobowac dostac sie do zamku ale drzwi sa zamkniete.

Jeżeli przyjąłeś, że górna po prawej to east, to wszystko na odwrót zrobiłeś. Musisz to zrobić stojąc twarzą do bramy ( bo przecież jak patrzysz w górę mapy, to patrzysz na północ). Po odpowiednim przełączeniu dzwigni włączy sie krótka animacja wskazująca, że coś leży na środku łuku. Jest to fragment jednego z trzech medalionów do questu z bramami w Necrohol of Nabudis.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:17 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
kontrat

Post autor: kontrat »

i tu nie masz racji bo probowalem wczoraj z 2 stron, plecami do bramy, zaladowalem ponownie gre i twarza do bramy, nie bylo zadnej animaji. Sprobuje raz jeszcze, jedna lampka jest u mnie standardowo zapalona na poczatku (west) czy tak powinno byc ?
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

w jaką stronę mam chodzic żeby otworzyły się drzwi do hell wyrma :?: mam już klucz ale nie mam pojęcia z której strony do której biegac :?: proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wchodzisz od prawej strony, i idziesz zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Obrazek

Niebieska linia wskaże Ci drogę.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Tomek

Post autor: Tomek »

Mam pytanie. Gdzie dokładnie znajduję się klucz do Lushu Mines wiem że jest w Phon Coast ale nie wiem gdzie dokładnie. Bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Leży na piasku obok gościa "Fallen Bhujerban".
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Nie no... Mam wszystki mapy tylko nie mam Subterry bo podobno takiej nie ma... Sky Pirate's Den - Dalan, też nie mam, a chyba powinienem! Jeszcze wszystkie Hunty wykonane, a Sky Pirate's Den - Ba'Gamnan, też brak! Czemu? O co chodzi?
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Squall pisze:Ba'Gamnan, też brak! Czemu?
Żeby odkryć jego figurkę trzeba zdobyć pełne informacje o każdym przeciwniku (gdy się przegląda bestiariusz to są tam obok niektórych cyferki oznaczające ile danych potworków trzeba zabić żeby mieć o nich pełne info)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

i tu nie masz racji bo probowalem wczoraj z 2 stron, plecami do bramy, zaladowalem ponownie gre i twarza do bramy, nie bylo zadnej animaji. Sprobuje raz jeszcze, jedna lampka jest u mnie standardowo zapalona na poczatku (west) czy tak powinno byc ?
Hmmm... A byłeś już w Nabreus Deadlands i Necrohol of Nabudis?
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:17 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
RBi

Post autor: RBi »

siemka, ej mam problem bo jak trafic na Urutan Exile z Rare game w ogir yensa sandsea?? bo pisalo ze trzeba miec 100 chainow i tak zrobilem i nic. w czym jest problem??
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

nie musisz miec pelnych danych o kazdym potworze,wystarczy ze przynajmniej raz zabijesz kazdego,zeby w ogole pojawil sie jego wpis w bestiary.policz czy masz 384 potwory.mapy Subterry nie ma,musisz po prostu wejsc do kazdej lokacji
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”