Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

ziober666

Post autor: ziober666 »

Kurcze mam problem, mam mianowicie mapkę : http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/44213

ale nie moge wejsc do wszsytkich miejsc bo trzeba klucze. Skad wziasc klucze i jakie questy trzeba zrobic zeby miec dostęp do calej tej lokacji która jest na mapie? (Henne Mines)
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Trzeba zabić hunta Mindflayer i mieć 10 Esperów. Potem idziesz do Jahary i gadasz z kolesiem, geomancer chyba sie zwał. Oczywiście trzeba jeszcze przejść wątek fabularny tego miejsca. Wtedy reszta Henne Mines będzie dostępna.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:16 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
ziober666

Post autor: ziober666 »

Jestem juz przed ostatnim bosem wiec watek fabularny nie stanowi problemu ;-) no i mam z 11 esperow takze czas najwyzszy tam wejsc ;-) ok dzieki, bede kombinował

Kurcze, znowu nie mam skrzynek nigdzie :/ ktos wie o co moze chodzic?
Ostatnio zmieniony pt 22 cze, 2007 18:52 przez ziober666, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek

Post autor: Tomek »

Mam problem nie mogę znaleźć Embroidered Tippet wiem, że jest w skrzynce w Mosphoran Highwaste ale nie wiem dokładnie w którym miejscu bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

Tomek już ci to mówiłem jutro ci pomoge to przejśc. Teraz moje pytanie rare game monsters z którymi można ciągle walczyc to <normalne> czy <trophy> :?:
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

karollo pisze:Teraz moje pytanie rare game monsters z którymi można ciągle walczyc to <normalne> czy <trophy>
Normalne... A ja mam ciekawostkę.... http://www.youtube.com/watch?v=tFjaDXgSc9U Czy jest możliwe to w europejskiej wersji?
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

mam pytanie.Posiadam 10 esperów i pokonałem mindfleyer ale nie mogę wejsc do lepszej części henne mines.Teleportuje się tam podchodzę do kraty a tam jest napisane the gate is close.Co mam zrobic :?: Może podchodze ze złej strony :?: Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

karollo pisze:mam pytanie.Posiadam 10 esperów i pokonałem mindfleyer ale nie mogę wejsc do lepszej części henne mines.Teleportuje się tam podchodzę do kraty a tam jest napisane the gate is close.Co mam zrobic :?: Może podchodze ze złej strony :?: Proszę o pomoc
Musisz iść do Jahara i porozmawiać z Geomancer (siedział tam gdzieś po prawej po wejściu do wioski) i on ci powie dopiero że znaleziono nową część Henne Mines
ziober666

Post autor: ziober666 »

Mam problem, zrobilem hunta przy ktorym dostalem site key 3, ale z tego co widze to nie wszystkie klucze w lhusu mines, site 1 ten szczeniak mowi ze zgubil, da sie go gdzies znalezc? no i jeszcze bodajze site 2 key gdzies jest a nei mam pojecia gdzie, kolejna sprawa jest taka ze przy huncie z diabolus czy jakos tak kolunio mowi ze w danej lokacji dostane klucz (jakas tam prywatna rezyde3ncja w bhrujerba) ide tam i zadna z osob nawet nei wspomina o nim, o kluczu nr 1 nawija tylko ten malolat co go zgubil. Jezeli ktos wie jak zdobyc wszystkie klucze, zeby miec 100procentowy dostęp do kopalni to prosze o pomoc ;-) z góry dzieki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

ziober666 pisze:Mam problem, zrobilem hunta przy ktorym dostalem site key 3, ale z tego co widze to nie wszystkie klucze w lhusu mines, site 1 ten szczeniak mowi ze zgubil, da sie go gdzies znalezc?

O ile dobrze pamiętam to klucz jest do zdobycia na Phon Coast, leży obok leżącego gościa w południowo-zachodniej częsci lokacji.
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

co muszę zrobic żeby w nechrochol of nalbadius pojawił się potwór OVERSOUL :?:
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

zabij 20 przeciwnikow to sie pojawi Oversoul. potem 15 ,10 , 5 itd
w miedzyczasie pojawiaja sie rare monstery (takie koniki)
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

dzięki.Jeszcze jedno mogę z nim walczyc ciągle :?: czy gdy zabije 5 potworów i go załatwie to się już potem nie pojawi :?: kiedy znowu zabiję 5,15,20 czy się pojawi ponieważ potzebuje go do soul of thomasa do tournesol'a
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

karollo pisze:dzięki.Jeszcze jedno mogę z nim walczyc ciągle :?: czy gdy zabije 5 potworów i go załatwie to się już potem nie pojawi :?: kiedy znowu zabiję 5,15,20 czy się pojawi ponieważ potzebuje go do soul of thomasa do tournesol'a
Będzie się pojawiał nadal, ale tylko po uprzednim opuszczeniu i powrocie do tej lokacji.
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2007 19:16 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

acha dzięki
:wink:
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”