Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

soniq17 pisze:Gdy podejdziesz do jednego Gate Switch'a i go wciśniesz to możesz otworzyć tylko jedną bramę o tej samej nazwie
to wiem tylko co zrobic zeby sie nie zamykaly (nie wolno wychodzic dalej jak kilka platform czy cos takieg??) albo poprostu napisz ktore walczac i w jakiej kolejnosci by dostac sie do zodiac escutcheon

soniq17 pisze:W niektórych pomieszczeniach znajdziesz dużego black orba który po zebraniu zawiera kilka - kilkadziesiąt black orbów (ja trafiłem na takiego co zawierał ponad 150 black orbów ale limit itemów dał mi tylko 99 ^^)
z moim szczescie to nie znajde zadnego a jak juz bym znalazl to da mi najwyzej trzy orby
:D a tak powaznie to one sa w skrzyniach i trzeba miec zalozony diamond armlet czy zostawiaja go potwory??


no i jeszce te mapy
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

soniq17 pisze:moge znalezc.
W niektórych pomieszczeniach znajdziesz dużego black orba który po zebraniu zawiera kilka - kilkadziesiąt black orbów (ja trafiłem na takiego co zawierał ponad 150 black orbów ale limit itemów dał mi tylko 99 ^^)
Z tego, co się orientuję, te duże orby składają się z pomniejszych, których nie zebrało się w czasie walki. A więc jeśli nie rozglądasz się za nimi i jedynie ubijasz potworki, w końcu natrafisz na wielkiego orba zawierającego właśnie te pominięte.
mephisto69 pisze:a tak powaznie to one sa w skrzyniach i trzeba miec zalozony diamond armlet czy zostawiaja go potwory??
Unoszą się przez jakiś czas przy większości ubitych potworów, naciśnij 'x' by je podnieść.
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Faris pisze:Z tego, co się orientuję, te duże orby składają się z pomniejszych, których nie zebrało się w czasie walki. A więc jeśli nie rozglądasz się za nimi i jedynie ubijasz potworki, w końcu natrafisz na wielkiego orba zawierającego właśnie te pominięte.
Heheh to już wiem o co biega... Te ponad 150 znalazłem później podczas szukania jakiegoś Rare Game ^^
mephisto69 pisze:albo poprostu napisz ktore walczac i w jakiej kolejnosci by dostac sie do zodiac escutcheon
Korzystając z gamefaqsowej mapy idź kolejno (od waystona XIII):
1. Włącz Switch Sagittarius i przez bramę Sagittarius 2nd
2. Włącz Switch Leo i przez bramę Leo 2nd
3. Włącz Switch Libra i przez bramę Libra 2nd
4. Włącz Switch Capricorn i przez bramę Capricorn 1st
5. Włącz Switch Virgo i przez bramę Virgo 1st
6. Włącz Switch Aquarius i przez bramę Aquarius 1st
7. Włącz Switch Taurus, Switch Capricorn i przez Capricorn 2nd dojdziesz do bramy Taurus 2nd
Droga wolna :)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Lukasz_9119

Post autor: Lukasz_9119 »

Witam. Mam dwa pytanka.

1. Broń tormensoul to najleprzy miecz. Można go kupić na bazarze. Czy jest możliwość mieć dwa takie miecze?
2. Czy w lhusu mines oprócz hunta "gilgamesh" jest tam coś wartościowego?
Ostatnio zmieniony pn 14 maja, 2007 22:44 przez Lukasz_9119, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Lukasz_9119 pisze:Czy jest możliwość mieć dwa takie miecze?
Yaqub próbował mieć trzy ale wyszedł mu tylko jeden (chociaż lootu miał na 3)... Więc chyba się nie da.
Lukasz_9119 pisze:2. Czy w lhusu mines oprócz hunta "gilgamesh" jest tam coś wartościowego?
O ile dobrze pamiętam to można tam zdobyć Yagyu Darkblade, (wypada po zabiciu Rare Game "Bombshell") czyli świetną broń do walki z Yiazmatem.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Lukasz_9119

Post autor: Lukasz_9119 »

Co do 1. to szkoda. Fajnie by było pomachać takimi trzema mieczami.
do 2. na youtube widziałem jak jakiś koleś zdobywa ten miecz. Jak narazie to nie na mój lvl. Są tam silne potwory.
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

mam 26 pine chopow i nie moge ich wymienic na sandalwood chopa poniewaz 2 mi brakuja, skad wytrzasnac te brakujace 2 chopy?? robilem wszystko tak jak w opisie na krypcie!!
Senir

Post autor: Senir »

Co do tych chopow to proponuje gadać z każdym w mieście (na ulicach bo w sklepach ich nie ma) a na pewno się znajdą ci dwaj :P

Teraz ja mam pytanko: bo często widzę, że aby coś dostać trzeba zabić hunta i dostaje się potrzebny loot, i tu nasuwa się pytanie: "czy jeśli przypadkiem sprzedam potrzebny itemek z hunta (z czegokolwiek) to nadal będę mógł wykonać dany qest?"
papaj000
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007 17:43

Post autor: papaj000 »

raczej tak. jak przedmioty sprzedales to mozna je zdobyc od rary game, albo wypadają rzadko z jakis potworkow

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 15:32 ]
jesli sprzedalem godslayer bange czy jakos tak to mam szanse na wyrmhero blade czy nie i dlaczego ten miecz jest taki wolny??
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

na czym polega dzialanie czaru decoy?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Kopek pisze:na czym polega dzialanie czaru decoy?
Powoduje, że wszyscy przeciwnicy będą atakować tylko tę postać, która jest pod wpływem tego czaru. Dobre w połączeniu z Reverse.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:09 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

papaj000 pisze:raczej tak. jak przedmioty sprzedales to mozna je zdobyc od rary game, albo wypadają rzadko z jakis potworkow

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 15:32 ]
jesli sprzedalem godslayer bange czy jakos tak to mam szanse na wyrmhero blade czy nie i dlaczego ten miecz jest taki wolny??
gra zapamietuje sprzedane itemy,wiec sprzedaj reszte i powinno byc ok.a miecz jest wolny,bo ma 99 CT(dla porownania ZS ma 26,Tournesol ma 30)
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

yaqub pisze:mephisto69, ad 5 http://www.gamefaqs.com/c...le/459841/46736
dzieki ale chodzilo mi o urne z mapa :) (w grze)
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

Post autor: Ciddus12 »

Macie jakąś taktyke na diabolosa? Rzuca takie statusy na postaci, że ręce opadają. A co jest w tej okrągłej komnacie na końcu lusu mines? Bo wygląda wręcz idealnie na jakiegoś bossa.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”