FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Oczywiscie, ze tak :)
Wszystko na tej samej zasadzie.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Flarus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 20:00

Post autor: Flarus »

Witam, mam 2 pytania.

Po 1 kiedy próbuje dać send/receive email wysakakuje mi po chwili error code:POL-0404 (Mail server authentication failed. Please check your user ID and mail password and try again.) jak się tego pozbyć ?

Po 2 czy jest taka możliwość, by gdzies zachować kase i itemy , usunąć chara, zrobić nowego i odebrać owe pieniądze i przedmioty ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Flarus pisze:Po 2 czy jest taka możliwość, by gdzies zachować kase i itemy , usunąć chara, zrobić nowego i odebrać owe pieniądze i przedmioty
HAHAHAHAHAHA....
No zrób kolejny Content ID i przeslij rzeczy z jednej postaci na drugą, a potem skasuj starą.
Inaczej się nie da ROTFL.

Co do POLa - I have no idea.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Wprowadziles albo zlego maila @pol albo haslo
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
100licad
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 13:39

Post autor: 100licad »

Mam pytanko - jak gram na xboxie to mogę tym samym kontem grać na PC ? Ile zajmuje na PC pełne FF XI ?
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Możesz, całość ~9GB.
Black Mage
Awatar użytkownika
evangelion00
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 23:22

Post autor: evangelion00 »

Mam pytanie, kupilem ostatnio FFXI complete (z czterema dodatkami) i 30-dniowym graniem za darmo, jednak, gdy daje play i potem znow play, to wyskakuje mi, ze musze zalatwic sobie content id, ale przeciez to trzeba kupic za 12,95$ a ja chce wykorzystac ten miesiac za darmo, co zrobic, zeby go wykorzystac?
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Za utworzenie Content ID sie nie placi. POL bedzie wiedzial, ze to nowe konto i oplaty pobierze dopiero po miesiacu. A bez Content ID niczego nie zdzialasz, wiec do roboty :P
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
evangelion00
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 23:22

Post autor: evangelion00 »

No wlasnie sie kapnalem juz wczoraj^.^ ale thx, na ktorym servie gra najwiecej Polakow? Ale nie polaczkow, tylko Polakow xD bo chcialem grac tam gdzie kuzyn, czyli na Odinie, ale tam nie wpuszczaja newbie bo za duzo ludzi ...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Teoretycznie na Ramuhu gra najwiecej polakow, ale mnie osobiscie ten serwer nie przypadl do gustu. Gralem na innym.
Awatar użytkownika
evangelion00
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 23:22

Post autor: evangelion00 »

Ok, no a wiadomo kiedy by Odin otworzyli dla nowych graczy? na oficjalnej stronie nic nie pisze...
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Nie prędko, tam jest tyle ludu, że na siłę ich chcą stamtąd wyrzucać.
Black Mage
Awatar użytkownika
evangelion00
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 23:22

Post autor: evangelion00 »

No a macie jakas Polska gildie na ramuhu czy co?
I czy nie da sie zrobic sterowania tak, ze klikasz i on tam idzie, czy caly czas trzeba trzymac 8 albo LPM? A i opodczas walki czemu kamera nie chce sie obrocic o 360 stopni oraz czemu po walce kamera zostae taka jak byla podczas walki( troche nizej, patrzy sie w gore) a nie taka jaka sobie ustawiles i ciagle trzeba to zmieniac...
A i czy jak sie zdobedzie level, to cos trzeba wykorzystac, zeby dodac do np. str albo dex? czy rozdziela sie samo... ? Jezeli wlasnorecznie, to gdzie jest taka opcja?
I gdzie sie kupuje konia(chocobo) i od jakiego lvlu sa?
Oraz czemu z mobow nie leci gil ?:P
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

No a macie jakas Polska gildie na ramuhu czy co?
a no mają
evangelion00 pisze:I czy nie da sie zrobic sterowania tak, ze klikasz i on tam idzie, czy caly czas trzeba trzymac 8 albo LPM?
to nie jest diablo czy inny darmowy mmo, wyobraź sobie, że grasz na konsoli.
evangelion00 pisze:A i opodczas walki czemu kamera nie chce sie obrocic o 360 stopni
wciśnij podczas walki / albo * na numerycznej (już nie pamiętam jaki dokładnie)
evangelion00 pisze:A i czy jak sie zdobedzie level, to cos trzeba wykorzystac, zeby dodac do np. str albo dex? czy rozdziela sie samo... ? Jezeli wlasnorecznie, to gdzie jest taka opcja?
do 75 lvlu samo się rozdaje, później masz merity ale do tego jeszcze masz daleką drogę
evangelion00 pisze:I gdzie sie kupuje konia(chocobo) i od jakiego lvlu sa?
quest na 20lvl w jeuno, a później wynajmujesz w miastach
evangelion00 pisze:Oraz czemu z mobow nie leci gil ?:P
cała zabawa polega na tym, żeby sobie inaczej załatwić :P
Black Mage
Awatar użytkownika
evangelion00
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 23:22

Post autor: evangelion00 »

Hm to w takim razie lepszym rozwiazaniem bedzie kupic sobie przejsciowke z pada ps2 do PC ?
Co do gil, to jak w takim razie go zalatwic? ^_^
A jak mam do tej gildii dolaczyc, jak nie ma na tym forum o niej tematu?^^ Jakies nicki itp.
I najwazniejsze, dlaczego mapa sie otwiera na caly ekran? Nie ma jakiejs mini mapy albo co? lub zmniejszyc ta glowna... I jaki jest skrot na mape? bo ciagle musze myszka naciskac...
A jak jest z umiejetnosciami? skille tez sie same dodaja? xD
Dzieki za pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”