FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Madtrax

FF XI POMOC

Post autor: Madtrax »

Temat zostal przyklejony.
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:48 przez Madtrax, łącznie zmieniany 3 razy.
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

To ja mam pierwsze, kto tutaj grał w tego FF ?
Madtrax

Post autor: Madtrax »

To jest watek pomocy, wiec wybij sobie z glowy pytania tego typu!
Zadnego off topu.
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Jak mam się zarejestrować na playonline ?? Zainstalowałem wszystko jak kazali w instrukcji, wpisuje date urodzenie, a to ***** każe mi sie wylogować i zarejestrować razem z rodzicem. OK ALE NAWET Z RODZICAMI NIE JESTEM W STANIE SIE ZAREJESTROWAĆ. Czy ktoś między 13 a 17 rokiem zycia sie zdążył zarejstrować ?? PLZ HELP!! :evil: :evil:
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

mam visa electron . Bedzie działać ??
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Madtrax pisze:To jest watek pomocy, wiec wybij sobie z glowy pytania tego typu!
Zadnego off topu.
Pytałem nie bez powodu, chcem wiedzieć czy ktoś opiera się na praktyce czy tylko z teorią będzie odpowiadał.
Offtopa pilnuj we wszystkich tematach i każdego forumowicza skoro się już obudziłeś.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nic mnie to nie obchodzi czego probujesz sie dowiedziec - rob sobie to na gg.
Durnowate pytanie - czy ktos gral. Guzik Cie to obchodzi jezeli pomaga Ci w problemie.
Sprawa nie podlega dyskusji - pytania maja dotyczyc problemow z przejsiem gry.
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Z jakich potworów w pobliżu miasta Sandoria można uzyskać fire crystals ??
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

Pozato potrzebujesz Karty Visa lub MasterCard której zapewnie niemasz
to tez chyba zalezy nie tylko od karty, ale i od konta bankowego. np, ja mam electrona, i nie moge robic zakupow przez net podajac nr karty, bo cos tam z moim kontem w banku nie tegos (CHYBA, kiedys probowalem, i mi nie wyszlo, jako uzasadnienie wyjasnili mi w ten sposob :/ ). tutaj tez wystepuje takie ograniczenie?
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Musisz użyc kart, która ma cyfry, z tyłu w miejscy na podpis. Niestety moja visa electron tego nie miała i Jestem zmuszony korzytać z konta Tatusia :twisted:
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ja mam inne pytanie: Jako że jestem słabiutki z angielskiego a instrukcja do gry została wydana w takowym języku to czy ma ktoś może albo wie skąd ściągnąć takową :?:
Z rejestracją w Play Online dam sobie radę.
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Jesli chodzi ci o Polską instukcję to raczej jej nie znajdziesz. Mogę ci wytłumaczyć większość rzeczy na gg albo w samej grze.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

A wie ktoś może coś na drugi temat z mojego postu ale osadzonego w innym miejscu (sorki że pierwsze się powtórzyło - nie zwróciłem na to uwagi) :?:

Mój post ale z innego miejsca: http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=647&start=90


THANKS
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Czy ktoś z was zapisał się może do gangu Nanaa'y Mihgo??
Torciec

Post autor: Torciec »

Lord_Deshter pisze:Z jakich potworów w pobliżu miasta Sandoria można uzyskać fire crystals ??
Z orkow... to sa potwory 4-7lv. Od 7ego powinienes przeniesc sie do Ghelsba polnocny-zachod WRonfuar.

Pewnie myslisz, ze to dobry pomysla na zrobienie duzej kasy w krotkim czasie. To teraz wybij sobe to z glowy :-). Nie sprzedawaj nawet jednego krysztalu. Na poziomie 20 bedziesz mogl zrobic licencje na chocobo. Wtedy pojedziesz do Bastoku i tam zaczniesz jedez z craftow przynoszacych Gil. Proponuje blacksmith. Na poziomie 30 bedziesz w stanie zarobic 100k w jeden dzien. Co do twoich potrzeb zwiazanych z pieniedzmi to: do lv 20 mozesz zadowolic sie sprzetem za konquest points (kupujesz sprzet od guarda co rzuca signet... przy bramie), na 20 musisz juz miec lepszy sprzet ale wtedy juz mozesz ruszac do Bastoku uczyc sie rzemiosla. Na 30 praedopodobnie RSE bedzie dobrym wyborem. Jak masz kolege na poziomie 45-50 to w jeden dzien uda ci sie zrobic caly zestaw. No i od tera zaczynaja sie schody. Na przyklad smn 50 potrzebuje sprzet za 1.5mil i to jest wlasnie moment w ktorym widzisz dla czego nie mozna sprzedawac krysztalow.

Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”