FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Lucanus

Post autor: Lucanus »

Nie znalazłem mozliwości zmiany rozdzielczości. Czy możesz mnie pokierować? Czy ktokolwiek może ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=43
-> "Pytania i odpowiedzi odnośnie FFXI"
Flarus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 20:00

Post autor: Flarus »

Ja mam pytanko następujące. Jestem nowy i zastanawia mnie jak działa system płatności. Załóżmy mam 50 zł na koncie i co teraz ? Pobierają sami kase w złotówkach i zamieniają ją na dolary $ ? Dzieje się to samoczynnie, czy może muszę gdzieś wejść i coś zaakceptować ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Załóżmy mam 50 zł na koncie i co teraz ?
Teraz wpłać więcej :lol:
Flarus pisze:Pobierają sami kase w złotówkach i zamieniają ją na dolary $ ?
Na dzień dobry pobierają 1$, żeby sprawdzić, czy masz kasę. Ponoć potem to odliczają od abonamentu, nie wiem. Anyway - pobierają ci równowartość 12$ z hakiem. Dlatego ciesz się, gdy dolar tanieje, bo wtedy płacisz mniej.
Flarus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 20:00

Post autor: Flarus »

A czy banki pobierają jakąś prowizje za to, że SE pobiera od nas kase z konta ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Flarus pisze:A czy banki pobierają jakąś prowizje za to, że SE pobiera od nas kase z konta ?
E, nie wiem. To chyba zależy od banku? <ja się nie znam na bankach, umiem tylko sie pozbywać kasy z konta>
Spytaj TUTAJ w temacie od pytań.
Chaos LC

Post autor: Chaos LC »

Siemka mam zamiar zaczac grac na X360 czy ktos na ixsie gra.

A propo platnosci czy ktos korzysta z E karty w ING
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Siemka mam zamiar zaczac grac na X360 czy ktos na ixsie gra.

A propo platnosci czy ktos korzysta z E karty w ING
Czy to jest post odpowiedni do tematu "pomoc"? Może sprecyzuj w czym problem ... :roll:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Chaos LC pisze:A propo platnosci czy ktos korzysta z E karty w ING
Nie wiem. Musisz mieć kartę, którą się da płacić przez internet. Karta m-banku sie nadaje. Ja osobiście polecam Vise Electron Inteligo.
Chaos LC

Post autor: Chaos LC »

Orzepraszam zeczywiscie zbyt ogolnie napisalem :roll:
Wiec chodzi o:

1. Czy jako ze FF XI pobiera wlasne oplaty trzeba miec abonament Xbox Live GOLD wykupiony??
2. Czy w Polsce mozna kupic gdzies klawiaturke do pada z X-sa najlepiej kolor czarny?
3. Czy konto PlayOnline trzeba zakładać na kompie czy mozna wszystko z X-sa bezposrednio zakładać.
4. Czy ktoś wie ile instalka FF XI na dysku X-sa zajmuje?

nom teraz chyba lepiej :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

INTERPUNKCJA! Stosuj, albo nie pisz. Decyzja należy do Ciebie.

Chaos LC pisze:1. Czy jako ze FF XI pobiera wlasne oplaty trzeba miec abonament Xbox Live GOLD wykupiony??
Nie wiem, gram na PC i nie mam takich problemów.
Spytaj ->TUTAJ <-
Chaos LC pisze:2. Czy w Polsce mozna kupic gdzies klawiaturke do pada z X-sa najlepiej kolor czarny?
Może na Allegro. Poszukaj w sklepach internetowych i w dużych sklepach elektronicznych. Jeśli tam nie znajdziesz, sprawdzaj na stronach zagranicznych. Nie powinno być problemu, jeśli się wysilisz i skupisz.
Chaos LC pisze:3. Czy konto PlayOnline trzeba zakładać na kompie czy mozna wszystko z X-sa bezposrednio zakładać.
Na Krypcie raczej nie znajdziesz graczy FFXI (bo jest nas niewielu tutaj...chyba...), graj,acych na XShicie.
Chaos LC pisze:4. Czy ktoś wie ile instalka FF XI na dysku X-sa zajmuje?
Jak wyżej. Idx na forum podane w tym poście i spytaj w SPECJALNYM temacie do ZADAWANIA PYTAŃ.

Powodzenia.
Flarus
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 20:00

Post autor: Flarus »

Mam pytanie...19.08.2008 skończył mi się Free Trial. Chciałbym narazie przerwać grę w Final Fantasy XI i średnio wiem co robić. Zrobiłem cancel ID i Unsubscribe from PlayOnline, ale mimo tego nadal jestem w stanie wejść do gry. Moje pytania brzmią następująco, Czy pobiorą mi pieniądze z konta na nowy miesiąc, czy już nie ? Może musze zablokować im jakoś swoją kartę ? Czy pobiorą mi kase za te 12 dni po skończonym Free Trialu ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zrobiłem cancel ID i Unsubscribe from PlayOnline, ale mimo tego nadal jestem w stanie wejść do gry.
Bo gra jeszcze działa do końca miesiąca. Od 1wszego września już nie będziesz mógł.
Flarus pisze:Czy pobiorą mi pieniądze z konta na nowy miesiąc
Nie.
Flarus pisze:Czy pobiorą mi kase za te 12 dni po skończonym Free Trialu ?
To nie jest do końca Free Trial. Za pierwszy miesiąc nie biorą kasy, ale zabrali Ci 1$ przy rejestracji i tak.
Nie rozumiem, o czym piszesz.

Grałeś 1pszy darmowy miesiąc, zawieszasz grę przed końcem owego darmowego, to nie pobiorą. Kasę za kolejne miesiące pobierają na początku każdego kolejnego miesiąca.
Jeśli zacząłeś grać np. 15 lipca i zawiesiłeś grę przed 15 sierpnia, ok. Jeśli zrobiłeś cancel ID kilka dni później - zapewne Ci pobiorą kasę za te kilka dni.

Pewna nie jestem, zawsze zawieszałam grę 30tego.
Zerahat

Post autor: Zerahat »

Witam Serdecznie
Od wczoraj zacząłem swoją zabawę z FF XI i pomimo mojego długiego doświadczenia z grami tego typu FF przysporzył mi nie lada kłopotów.
Moje pytanie brzmi czy są może jakieś polskie stronki (lub angielskie) z opisem qestów,klas,etc.
Bo prawde mowiąc niewiem od czego mam zacząć .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”