FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

normalnie wrzuca cie na losowy serwer [ilekroć tworzyłam postać zawsze wrzucało na Fairy], aby dostać sie do tego swiata do którego chcesz musisz przy tworzeniu postaci wpisać nazwę świata oraz hasło do niego czyli tzw world pass. nazwe swiata wpisujesz na sam koniec tworzenia postaci, kiedy bedzie "world:not specifed"
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Acha, dzięki Kairi :) A skąd wytrzasnąć WorldPass do Fairy?
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

na włoskich/hiszpańskich/amerykańskich forach albo poprosić mnie o kupno :>
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmmm... podejrzewam, że nie ma innej metody ^^
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

world pass do Fairy: 8288019103

[kosztowało mnie to 1921 gilów :> głupi włosi przesyłają sobie world passy tylko na PW >< ]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Dzięki :)

[ Dodano: Sob 23 Kwi, 2005 ]
BTW. Fajni strażnicy :) Zabawniejsi niż tam gdzie trafiłem za pierwszym razem :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kairi & Erelen - mój Zantetsuken chętnie wykona na kimś egzekucję. Proszę mniej small talk, a więcej HELP ^^.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Dobra, więc oto pytanie. Czy takie statsy jak siła, Zręczność, itd. rozwijają mi się wraz z levelami czy poprzez specjalny trening u specjalnej osoby?
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

wraz z levelami... no i jeszcze jako bonusy w ekwipunku

[ech... treningi... ech morrowind... <wspomnienia znowu dreczą, wiążą do łóżka i biczują Kairi-chan> ]
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Statystyki rozwijają się wraz z levelami ale ich ilość zależy w głównej mierze od joba i troszkę od rasy. Dodatkowo statyskyki modyfikuje ekwipunek oraz jedzenie i picie (z naciskiem na jedzenie i picie). Są gracze, którzy wywalają z party osoby, które olewają foody.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Acha, dzięki :) Czy do foodów zalicza się też miód?
BTW. Krzysiek daj jakąś porządną stronę o FF XI, bo na tym twoim forum ciężko jest znaleźć potrzebne informacje ^^
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

No przecież dwa razy dawałem link do mmorpg -> FFXI.

Final Fantasy 11 - Forum CrazyChocobos LS i nie tylko

Tu znajdziesz praktycznie wszystko co dotychczas zostało zrobione przez Crazy Chocobos LS i HNM LSy.

Allakhazam

MysteryTour

Ja info czerpię w głównej mierze właśnie z Alla i Mystery ale nie należy tym stronom ufać. W kilku miejscach się przejechałem. Ale jako info o sprzęcie, misjach i questach to są świetne.

Sorki za link do mmorpg ale tutaj można się dowiedzieć wszystkiego o wszystkich fajnalach prócz właśnie FFXI. A ja jeszcze mało wiem o tej grze, żeby tu się rozpisywać. Na pytania ludzi nie grających niema problemu - mogę odpowiadać bo to są proste pytania. Ludzie co zagrają zadają trudniejsze i tam łatwiej o odpowiedź.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Właśnie o to forum mi chodziło. Stron jest tyle, w dodatku admini niezbyt dbają o porządek (zamknięte tematy powinny być na samym końcu, tematy zamknięte, lub powtarzające się 15 razy powinny być po pewnym czasie kasowane). Jakimś cudem przebrnąłem przez 30 stron i znalazłem sporo potrzebnych informacji, choć jestem pewien, że drugie tyle przegapiłem. Jakkolwiek dzięki za linki :)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Erelen_Galakar pisze:Acha, dzięki :) Czy do foodów zalicza się też miód?
Tak, miód też. Każdy item w plecaku jeżeli jest w kolorze żółtym to możesz go użyć na sobie bezpośrednio. Do tych itemów należą kryształy (do craftów - tworzenia innych przedmiotów) i właśnie foody. Pozostałe itemy są w kolorze białym. Ale foodem narazie sobie głowy nie zawracaj. Na początku najważniejsze jest zdobycie kasy na ciuchy. Foody to od 10 levelu minimum kiedy to się idzie na Valkurm Dunes (lub ewentualnie Korrolka Tunel - ale to tylko mało popularna alternatywa) na pierwsze exp party. Tam poziom mobków znacznie wzrasta i food się przydaje.

Ja osobiście zacząłem foody używać jak już miałem subjob. Wcześniej ciężko z kasą na foody. Na początek jak już będziesz miał minimum 6 level to możesz się wybrać do Zeruhn Mines (wejście z Bastok Mines) pokopać do kopalni. Copper Ore możesz od razu przerabiać na Copper Ingoty (Fire Crystal+ 4x Copper Ore) a resztę Ore sprzedawać na AH. Jak mnie wena weźmie to niedługo napiszę coś dla Krypty odnośnie AH (Auction House) i niezbędnych działań na początku gry.

[ Dodano: Sob 23 Kwi, 2005 ]
Erelen_Galakar pisze:Właśnie o to forum mi chodziło. Stron jest tyle, w dodatku admini niezbyt dbają o porządek (zamknięte tematy powinny być na samym końcu, tematy zamknięte, lub powtarzające się 15 razy powinny być po pewnym czasie kasowane). Jakimś cudem przebrnąłem przez 30 stron i znalazłem sporo potrzebnych informacji, choć jestem pewien, że drugie tyle przegapiłem. Jakkolwiek dzięki za linki :)
Hehehe jak ja tam zajrzałem pierwszy raz to były tam 63 strony (teraz jest 45) :D
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Krzysiek, THF i RNG musi używać jakieś foody? Jeszcze nigdy nikt mnie z party nie wyrzucił za brak fooda... nikt nawet nie upomniał... w ogóle nie widziałam by ktoś kogoś o to upominał. a jak widziałam ze ktoś cos je to tylko magowie :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”