FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

wisien

Post autor: wisien »

Pewnie już to było pare razy dlatego sory że pytam ale nowy jeste:

1. Czy inteligo naprawde sie nadaje do oplat?
2. przy rejestracj wymagany jest dodatkowy 3 cyfrowy numer znajdujacy sie z tylu karty w miejscu podpisu. jesli go nie ma to skad go wziac?
3. Jak zrezygnowac z oplat i pozniej jak bede mial kase do nich wrocic?

Dzięki.

PS. Jak mozecie to piszcie odpowiedzi na mojego maila anxx@op.pl
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

wisien pisze:1. Czy inteligo naprawde sie nadaje do oplat?
Tak. Visa Electron w Inteligo jest uznawana przy płatnościach za FFXI (wiem, bo sama mam).

wisien pisze:2. przy rejestracj wymagany jest dodatkowy 3 cyfrowy numer znajdujacy sie z tylu karty w miejscu podpisu. jesli go nie ma to skad go wziac?
To zalezy od karty. O ile mnie pamięć nie myli to w przypadku karty z Inteligo sa to trzy ostatnie cyfry (nie w miejscu podpisu a w szeregu cyfr). Zauważ, ze z tyłu masz więcej cyfr niż z przodu. Te z tyłu to sa właśnie te, których Ci potrzeba.

wisien pisze:3. Jak zrezygnowac z oplat i pozniej jak bede mial kase do nich wrocic?
Zawiesić grę możesz w każdym momencie. Najlepiej zrobic to pod koniec miesiąca, tuz przed pobraniem przez SE opłat za kolejny miesiąc. wtedy najmniej tracisz. Jak zawiesic konto:
Wybierz "Content ID" -> [enter] ->"Cancel" -> [enter] ->i wybierz Content ID, które chcesz zawiesić. Możesz je w każdej chwili wznowić. Jeżeli tego nie uczynisz do czasu upływu 3ech miesięcy, Twoje ID (postać) zostanie skasowane.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ja też mam Inteligo i normalnie działa. Kod karty to 6 liczb 4-cyfrowych. Zostają trzy cyfry. To jest właśnie kod bezpieczeństwa. A jak go niema to kicha. Zostaje Ci zakładanie nowego konta albo.... rezygnacja z gry :/
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
wisien

Post autor: wisien »

Wielllllllkie dzieki. zamówilem juz inteligo i jak wszysto pojdzie ok to do zobaczenia w ffXI za ok 14 dni. Pozdro.

[ Dodano: Pią 04 Lis, 2005 23:10 ]
A jeszce jedno. Na jakich serwach gracie? Nadal wszyscy na raumach?
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Większość. Wiecej niz zsumowani wszyscy Polacy na innych servach.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Lista polskich graczy FFXI

Lista jest niedokładna. 1/4 graczy podanych jako grający już niegra a kilka osób z listy niegrających nadal się pokazuje. Czyli w rzeczywistości mamy teraz ponad 50 Polaków na Ramuhu. Perełki CC ma też kilku graczy spoza polski (mają polskie korzenie).
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
wisien

Post autor: wisien »

Ok a jak sie tam dostac? Czy worl pas z mmorpg.pl jest nadal aktualny?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

wisien pisze:worl pas z mmorpg.pl jest nadal aktualny
World Pass. Eh. Tak. Starają się cały czas dawać nowe = aktualne. Jak nie ma aktualnego, to prosisz, a wtedy możesz nawet kilka dostać. Lol.

Co do listy. Jest też zapewne wiele osób, które nie wiedza o istnieniu owego forum, lub ich to nie obchodzi /nie ujawniaja sie/ i nic o nich nie wiemy. No i jeszcze alty (służący/itemoskrytki/kasodajki niepotrzebne skreslić ;) ). Ja mam dwie postacie na Ramuh.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Alty się nie liczą. Niektórzy mają na forum podane 2 postacie ze względu na... skasowanie pierwszej lol.

Tak jak mówiłem spis jest rzadko aktualizowany.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
wisien

Post autor: wisien »

Ja mam wersje przywieziona ze stanow. Czy bede sie mogl wbic na serwer na ktorym wy gracie(europejski)?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie ma serwerów z podziałką na kontynenty. Jest jedynie ograniczenie miejsc.
wisien

Post autor: wisien »

Siema. Moze mi ktos powiedzic dlaczego nie moge sie zarejestrowac? Mam juz vise electron w inteligo i nic:(?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A masz cokolwiek na koncie? SE pobiera ok. 1 zł, zeby sprawdzić Twą wypłacalność.
wisien

Post autor: wisien »

Już wszystko ok. Musialem poczekac az moj bank przelew zalapie. Dzieki.

Jeszcze jedno pytanie: jak sie rejestrowalem to bylo napisane ze miesiac kosztuje 9.60 usd. wczesniej czytalem ze oplaty to 13usd. Cos sie zmienilo? czy to 9.60 to oplata tylko za ffxia reszta z 13 to oplata za playonline?
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Nie wystartowałeś na poczatku miesiąca tylko w trakcie. Bedziesz miał miesiąc darmowy i do zapłacenia 9,60USD za kolejny. 13USD jest za pełny a Ty będziesz miał częśc miesiąca w strefie darmowej. Później wszystko powróci do normy.

Za POLa (PlayOnline) się nie płaci.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”