FF XI POMOC

Szukasz pomocy przy FF XI? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziękuję ^_^ Po tym jak wzięłam się za FFF naszło mnie na FF11. No proszę^^'
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Krzysiek dzięki za dobre chęci :) Sam sie w końcu zoorietnowałem (kasowanie jest prostsze niż dodawanie, a wszystko co jest proste sprawia dużo problemów :D).

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2005 18:39 ]
Dobra kolejne głupie pytanie (Krzysiek jak ty to wytrzymujesz, ja gadając z takim głupkiem jak ja, dawno bym nie wytrzymał i nakazał mu iść precz ^^): Czy da się SA ustawić jako makro?
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Czy można kogoś usunąć z listy przyjaciół i jeśli tak to w jaki sposób?
w POLu można. wchodzisz do Friend List, klikasz na imieniu gracza i wyświetla sie menu. klikasz 'delete' i finito
Czy da się SA ustawić jako makro?
/ja "Sneak Attack" <me>
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Zadam takie jedno pytanie przyszłościowe: Czy jak chcę zmienić serwer na inny, to moja postać się kasuje czy mogę ją jakoś przenieść, np. z Fairy na Ramuha?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Erelen_Galakar pisze:Czy jak chcę zmienić serwer na inny, to moja postać się kasuje czy mogę ją jakoś przenieść, np. z Fairy na Ramuha?
Właściwie to, który serwer jest najlepszy? Erelen gadał mi, ze fairy, ale widać chce zmienić na Ramuha :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Erelen, to już było walcowane kilka razy - tworzysz postać na danym serwerze = możesz nią grać tylko na tym serwerze, na którym ją stworzyłeś. A zdaje się, że na zmianę serwera będziesz potrzebował World Pass.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Tak, będę potrzebował, ale np. ostatnio była akcja przenosin na Hadesa, przenosiłeś swoją postać ze statsami, chyba tylko imię trzeba było zmienić. Interesuje mnie, czy są takie akcje przenosin, np. na Ramuha czy to był jednostkowy przypadek. Sephi wiem o co się pytam :P
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Do każdego serwera można dostać się albo fartem albo WorldPassem.

Niemożna przenosić postaci między serwerami. Postać jest przypisana do serwera a nie do samej gry.

Obecnie najbardziej doświadczeni polscy gracze są na Ramuhu (ja to pikuś prz nich). Najważniejsze to mieć kontakt z jakimś doświadczonym i chętnym do pomocy graczem. Ja do 30 levelu i misji na rank 5 mogę pomagać w miarę. Dalej po prostu niewiele wiem.

Obecnie jeden z Polaków na Ramuhu (Saitou) jest liderem LSa zajmującego się jednymi z najtrudniejszych wypraw - Dynamisami (alternatywny świat VanaDiel - bardzo silne potworki chodzą po miastach).

[ Dodano: Sob 11 Cze, 2005 ]
Erelen powiedz kto się przenosił to popytam wśród "moich" ludzi. Ale sądzę, że to plota jakaś.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmm... dzięki Krzysiek, czyli wczorajsza i dzisiejsza akcja była tylko wyjątkiem.
[Edit] Gdy logowałeś się na Fairy był wielki transparent "Akcja emigracja (czy jakoś tak)". Z tego co się dowiedziałem od bardziej doświadczonych graczy, polega ona na przenosinach z jednego serwer na drugi (w tym wypadku z Fairy na Hadesa] zachowując swoją postać i uzbrojenie.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Zapodałem wątek na forum CC LSa. Możliwe, że to tylko działa na drodze Fiary -> Hades ale zgaduję tylko. Zobaczymy co powiedzą ludzie z CC grzebiący na zagranicznych serwisach i forach. Cierpliwości.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Gość

Post autor: Gość »

Kilka razy do roku (chyba 2 razy) SE robi migrację postaci. Trzeba aplikację jakąś wypełnić ale co i jak to narazie niewiem.
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

SE poprostu przenosi niektórych chętnych na mniej zapełnione servery. Aktualnie wygląda tak:

Z Shivy, Valefora, Caitsitha, Sylpha, Ragnaroka można migrowac do Midgardsomr

Z Bahamuta, Odina, Siren, Unicorn, Gilgamesha, Asury Do Remory

Z Phoenix, Carbuncle, Fenrir, Ifrit, Diabolos, Fairy Do Hadesa

Postac przenosi sie z całym doświadczeniem, levelami, statsami, ekwipunkeim, ale rzeczy wystawione na aukcje i w delivery box zostają skasowane.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Wielkie dzięki Lordzie Deshterze :)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Erelen gadał mi, ze fairy, ale widać chce zmienić na Ramuha
pffff.. bo męska duma Erelena została pogwałcona i sie chłoptaś obraził T_T
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kairi od FF11 jest odpowiedni dział. Skupmy sie tutaj na pomocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”