BOSS : Sin (head) FFX

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

ssj5goku
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 22 sty, 2010 13:48

BOSS : Sin (head) FFX

Post autor: ssj5goku »

Hej ho, mam problem z rozwaleniem tego bossa śmiesznego którego nazwęęę podałem w temacie. Nagrałem filmik jak wygląda walka bo mi sie nie chce opisywać za bardzo, poza tym myślę że lepiej będzie wszstko pokazane. Wybrałem akurat nie za dobrą walkę do nagrania, ale najczęściej wygląda ona tak że zostaje mu około 70 000 HP potem ładuje mu się LIMIT do pełna no i koniec gry tralalalalalala... Proszęęęę o informacjęę co robić żeby pokonać ten Łeb.
Jak coś to pytaććć, a oto link do filmika: pozdro.

http://www.youtube.com/watch?v=AAmzVsWA-34

Rikku sobie leczy czasem, Cloud wali (po 2000...), Kimahri też sobie czesem wali + Armour Brake.

[ Dodano: Czw 06 Sty, 2011 15:48 ]
o nie chyba zel postawilem tego postta nie tu nie zabijajcie prosze mam dziecko i zone. przeniescie go gdzies prosze!!!! aaaaaaaa

[ Dodano: Czw 06 Sty, 2011 15:49 ]
aha i jeszcze Cloud czasem limit sobie wali po 1000 ponad i 5x taki strzzal.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

ssj5goku pisze:Cloud
Cloud = Tidus? Hahahahahahahahahaha!!! To mnie rozwaliło! Haha... :lol:

Co do walki, Wakka to podstawa do obicia pyska Sinowi zanim Cid do niego doleci. Najlepiej wymień Rikku na Wakkę i Tidusa/Kimahriego na Aurona. Drugą podstawą jest Hastega. Jeśli dalej sobie nie radzisz, to zdobądź dla Wakki Attack Reels (zakładam, że go jeszcze nie masz) i wtedy Sin nie będzie miał szans.
ssj5goku
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 22 sty, 2010 13:48

Post autor: ssj5goku »

Lepiej, ale i tak SINowi naładowywuje się OVERDRIVE i mnie zabija. Wakka uderza hity max 2000, a Auron 1500. No i co to jest Attack Reals (w poradniku nie znalazłem).
I jeszcze jedno, jak wyłączyć to coś nad głową latające, któro powoduje że postać sama bije i to jeszcze swoich?

[ Dodano: Czw 06 Sty, 2011 20:11 ]
Aha... Attack Reals to OVERDRIVE Wakki, który można zdybyć jedynie poprzez wygranie Blitzzball?, którego wogóle nie powinno być w tej grze. Rezygnuje...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wszystkie aeony z naładowanymi paskami OD + wszystkie postacie z naładowanymi paskami OD. Eh. Sin jest przecież taki banalny. Widać leniłeś się trochę w expowaniu. Warto też rzucić okiem na ekwipunek.
Geralt z Rivii pisze:ssj5goku napisał/a:
Cloud

Cloud = Tidus? Hahahahahahahahahaha!!! To mnie rozwaliło! Haha...
To tak obciachowe, że aż sama nie mogłam uwierzyć...
ssj5goku pisze:Aha... Attack Reals to OVERDRIVE Wakki, który można zdybyć jedynie poprzez wygranie Blitzzball?, którego wogóle nie powinno być w tej grze. Rezygnuje...
Pewnie mówisz tak, bo nie potrafisz w niego grać...

Attack Reels to nie jedyne wyjście. Wystarczyło po drodze zatrzymywać się na dłużej w lokacjach i/lub dopakować team w Omega Ruins i/lub na Monster Arenie.

LEŃ!
ssj5goku
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 22 sty, 2010 13:48

Post autor: ssj5goku »

Rzeczywiście nie umiem grać w Blitzball. Nawet nie próbowałem się uczyć. Tak na prawdę to zastanawiam się po co w ogóle gram w tą część FF, bo nie znam języka angielskiego i co sie z tym łączy nie znam fabuły gry... Jest sobie jakiś Tidus..., Yuna jakaś... no i sobie biegają razem po wirtualnym świecie i zabijaja potworki. I tutaj macie kolejny pretekst żeby się ze mnie pośmiać.Gram chyba tylko żeby mieć kolejną część gry za sobą. Co do mojego lenistwa zgodzę się, nie chce mi się biegać i w kółko robić to samo: walić, walić, walić, Zzz... Gram już w FFX 65 godzin nie jestem przyzwyczajony do tego, bo na swoje umiejętności przeciętnie grę przechodzę po 15-20 godzinach i jestem zmęczony (wyjątkiem jest Final Fantasy VII, tam zamknął mi się nawet licznik czasu gry, a gralem conajmniej 120 godzin).


Okej, co do tematu: Opcja Attack Reels odpada; Co do expienia w Omega Ruins ciężko mi idzie. Niektóre stworki sprawiają mi taką trudność i mam wrażenie jakbym bił się z jakimś bossem; A na Monster Arene ten dziadek nie chce mnie chyba wpuścić. Nie mam opcji wyboru walki. Mogę tylko kupić od niego itemy i lapać stworki(chyba). Specjalnie nagrałem filmik, bo i tak pewnie nikt by mnie nie zrozumiał. ( pokazuję też status postaci i umiejętności)


http://www.youtube.com/watch?v=EInxxvTRAFg
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

To zabrzmi tak, a nie inaczej, ale kurczaki.

Po co marnotrawisz swój i nasz czas na coś, czego nie rozumiesz?
Nie dziwne, ze plujesz się na grę, która Ci nic nie daje. Fabuły w ogóle nie łapiesz. Nie wiesz pewnie w ogóle czym jest Sin i po co go bijesz. Nie mam pojęcia po co grasz w tę grę. Psioczysz na blitzball, a nawet się nie wysilisz, aby pojąć zasady tej gry.
ssj5goku pisze:Gram chyba tylko żeby mieć kolejną część gry za sobą.
ssj5goku pisze:Co do mojego lenistwa zgodzę się, nie chce mi się biegać i w kółko robić to samo: walić, walić, walić, Zzz...
Zamykam temat.

Odpuść sobie.

To jest zbyt żenujące.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”