Problem

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Rejzer

Problem

Post autor: Rejzer »

Witam, od dłuższego czasu nie grałem w FF X ale ostatnio postanowiłem odkurzyć grę i zagrać jeszcze raz. Mam pewien problem z dostaniem się do świątyni w Bevelle. Na Highbridge są dwaj ochroniarze jakiegoś tam summonera i mówią, że z powodu śmierci jakiegoś tam gostka świątynia jest zamknięta. Chciałbym się tam dostać i zdobyć ostatni skarb który mi pozostał do odblokowania Animy. Czy jest jakaś możliwość wejścia czy "kapota" i muszę zaczynać od nowa?
Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

O ile mnie pamięć nie myli to Bevelle nie jest wymagane do zdobycia Animy ze względu na to, że nigdy już się tam nie dostaniesz. Więc nie musisz zaczynać gry od nowa.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie tak.

Skarbu w Bevelle po prostu nie da się nie zdobyć. Skrzynia stoi po wjeździe "windą" na górę (jak już ten wjazd i tę windę odblokujemy). No chyba, ze ktoś stojącej tuz pod nosem skrzyni nie otworzy... LOL. Zakład, że brakuje ci innej skrzyni. Najpewniej tej z Zanarkand (bo tej najczęściej ludziom z takimi problemami brakuje). Do Zanarkand trzeba wrócić i odblokować WSZYSTKIE białe kwadraty btw.

Do świątyni w Bevelle trafia się tylko RAZ. Jak gra Cię tam wrzuca.
Rejzer

Post autor: Rejzer »

Właśnie brakuje mi chesta z Bevelle. Czyli muszę zacząć od wcześniejszego save`a.
Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”