Blitz Ace

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gudis
Kupo!
Kupo!
Posty: 49
Rejestracja: sob 19 gru, 2009 16:00
Lokalizacja: Poznań

Blitz Ace

Post autor: Gudis »

Pytanie odnośnie ostatniego OD Tidusa - Blitz Ace.
Na kilku filmikach (youtube) widziałem już to OD, i zawsze piłkę podawała Tidusowi Yuna.
U mnie zaś jest to Lulu (co mi w sumie bardziej odpowiada, ale nie w tym rzecz ;]).
Jak jest u was? Od czego to zależy? Da się to jakoś zmienić? Rzucała kiedyś Rikku?:>
Tonberry - Moogle - Cactuar fan!
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Rzucała.

Nie wiem dokładnie, od czego to zależy, chyba od tego, która z żeńskich postaci jest w drużynie/poza nią. Pokombinuj z ustawieniami drużyny i zobacz, kto Ci będzie piłkę podawał.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

nie mam pojecia od czego to zalezy , i chyba jestem szczesciarzem gdyz u mnie rzuca Rikku :) , chociaż zdazylo sie aby rzucała lulu czy Yuna
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

Zamień Lulu i Yunę w kamień, może Rikku przyjdzie na pomoc. :P
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Gudis
Kupo!
Kupo!
Posty: 49
Rejestracja: sob 19 gru, 2009 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Gudis »

Pozamieniam je w kamień i spróbuje ^^
A ze składami drużyn już kombinowałem i nic.
I jeszcze takie coś... przed walką z Sinem jak Tidus wygłosił jedną z tych swoich super-płomiennych-star-of-the-zanarkand-abes-przemów Lulu rzuciła coś takiego:
Lets go! Just you and me! A Tidus podrapał się tylko po głowie.
Może mi się zdaję, ale jak wcześniej przechodziłem grę to tego nie powiedziała (takie coś bym raczej zapamiętał). Jak się wam chce to możecie sprawdzić co kto powiedział u was :P
Dodam jeszcze tylko, że na skuterze jechała z Tidusem Rikku.
Tonberry - Moogle - Cactuar fan!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Mały wyciąg z przewodnika na IGN:
To, kto podaje piłkę do Blitz Ace'a, zależy od poziomu sympatii (affection levels), która łączy Tidusa i pozostałych członków drużyny. Piłkę podawać będzie zawsze kobieta z najwyższym AL. Jeśli ta postać jest martwa, z jakichś powodów nieobecna w scenariuszu, etc., piłkę podaje następna z kolei osoba. Jeśli wszystkie dziewczyny są martwe, spetryfikowane, etc., piłka pojawi się znikąd. Jeśli walka odbywa się pod wodą, a AL Rikku jest niższy, niż Yuny i Lulu, piłka też pojawi się znikąd.
Żeby podnieść poziom sympatii, należy być miłym w stosunku do wybranej postaci: gdy jest okazja, żeby porozmawiać po kolei ze wszystkimi członkami drużyny, zawsze rozmawiać z nią jako pierwszą, wybierać stosowne opcje dialogowe w niektórych momentach, używać magii leczącej, wskrzeszać w razie potrzeby, stosować umiejętności takie jak Guard czy Sentinel. Analogicznie, żeby dana postać znienawidziła Tidusa (przez co inna może wybić się na pierwszy plan), można ciągle atakować ją podczas walki, odmawiać leczenia, kiedy jest ranna, etc.
Ostatnio zmieniony czw 11 lut, 2010 21:31 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gudis
Kupo!
Kupo!
Posty: 49
Rejestracja: sob 19 gru, 2009 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Gudis »

Czyli jednak są te niewidzialne love pointsy :P Ok,k no to dzięki za odpowiedź na moje pytania.
Tonberry - Moogle - Cactuar fan!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gudis pisze:Czyli jednak są te niewidzialne love pointsy
To działa identycznie jak w Macalanii, gdy jedziesz z Lulu lub Rikku.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”