Reklamowanie Calm Lands i Poszukiwania Żony

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Artoven
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 21:03
Lokalizacja: Malbork

Reklamowanie Calm Lands i Poszukiwania Żony

Post autor: Artoven »

Jak w temacie, cytuje solucje

"Tak tak, to już finałowy rozdział przygód tria Yu-Ri-Pa. Zaczniesz go na statku. Pamiętaj że ciągle możesz prowadzić kampanię PR, zachęcaj ludzi do odwiedzin Calm Land i szukaj panny młodej dla syna sprzedawcy."

Czy ktoś wie jak to ugryźć? Gdzie reklamować Calm Lands, kto się nadaje na żonę dla tego kolesia?
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Nie jestem pewien gdyz ffx-2 przerwalem w pewnym momencie aby zajac sie innym jrpg ale z tego co pamietam to gdy dolecisz/dojdziesz na calm lands bedziesz mogl zaczac 'reklamowac' jakas glupote. Chodzisz po miastach i kwadrat naciskasz , pozniej cos wybierasz itd. Pewien nie jestem ale jakos to bylo tak :) A co do poszukiwania zony to nieprzypominam sobie abym cos takiego nawet zaczal... Moze cos ominalem
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Taa, wystarczy biegać i zagadywać do ludzi naciskając kwadrat ;p po prostu jak zobaczyć jakiegoś "ludzia xD" naciśnij kwadrat i spróbuj go namówić ;) Napewno chłopak z Calm Lands znajdzie ową żonę xD
Celestial Weapon, to JA !
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Prowadzisz kampanię od 1 chaptera - polega ona na tym, ze podchodzisz do ludzi i naciskasz kwadrat, masz 5 opcji do wybrania - każda odpowiednio punktowana (możesz do nich podejść raz w każdym chapterze). W necie możesz znaleźć wskazówki dotyczące tego, do jakich osób podchodzić i jakie opcje wybierać, bo są najwyżej punktowane ;) (nie u każdej postaci jest możliwość promowania).
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Artoven
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 21:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Artoven »

Hmm trochę to masochistyczny quest, chyba go sobie odpuszczę, ale chętnie znalazł bym tą pannę młodą dla tego chłopa z Calm Lands, szukałem w necie ale nic nie znalazłem.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Chyba ci sie nie chcialo nawet szukac. gamefaqs.com i specjalnie napisany PR Missions faq.
Awatar użytkownika
Artoven
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 21:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Artoven »

Albo po prostu złe zapytanie w po angielsku skleciłem, dzięki za namiary tak czy siak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”