FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

orinoco
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: orinoco »

No mozliwe, ze masz racje. Moglem zle zrozumiec mea culpa. W sumie nigdy nie mialem takiego problemu bo lapalem potwory kompletem, nawet nie zwracalem za bardzo uwagi na nagrody.


____________________________________

I believe when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains. Go anywhere in the station, when it is quiet, and just listen. After a while, you will hear the echoes of all our conversations, every thoughts and words we've exchanged. Long after we are gone our voices will linger in these walls.

B5 4VR...
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Go Go Yubari pisze:Jemu chyba chodziło o to, co za każdym razem dostanie za każde 10.

Po 1 - odblokowujesz potwory na MA => Możliwość walki z Penance (m.in.)
GGY jak moglas :) Penance jest po wszystkich Dark Aeonach, a Nemezis jest po zebraniu kazdego monstera 10x, oraz pokonanie wszystkich bossow z MA :)

Cius, cius :584:

GGY: No cóż, nie ma ludzi nieomylnych.
Ostatnio zmieniony pn 06 wrz, 2010 11:31 przez Krychu4k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Siber
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sie, 2010 16:55
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: Siber »

Witam. Mam pytanie względem Clestial Weapon od Yuny ( Nirvana ). A dokładnie chodzi mi o zdobycie `Moon Sigil`. Na krypcie jest napisane że trzeba najpierw zdobyć wszystkie Aeony. I tu jest moje pytanie, czy `wszystkie` oznacza wszystkie z fabuły +Anime+Yojimbo+Magus Sisters? Czy chodzi tylko o Aeony `fabularne`?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wszystkie = wszystkie. Jakby było "podstawowe tylko" to by nie było "wszystkie" -_-'

TAK, WSZYSTKIE.
Awatar użytkownika
Siber
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sie, 2010 16:55
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: Siber »

Hmm, no to dlaczego nie mogę aktywować ostatniej `statuy` w Baaj Temple ? Wg opisu z krypty statua odpowiada Zanarkandzkiemu Cloister of Trials. Szedłem wg opisu, i jedyne co znalazłem to część do CW Tidusa po zabiciu Yunalescy. Czy jest jakiś `inny` skarb który muszę mieć z tego CoT ? ( teraz tam jest Dark Bahamut - na miejscu Yunalescy - póki co nie do pokonania dla mnie )
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

A zapaliłeś wszystkie białe kwadraty?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Musisz podświetlić wszystkie (w obu pomieszczeniach) białe kwadraty w Cloister of Trials. (przyda się jakieś makro albo skrypt do tego pytania :lol: )
Ostatnio zmieniony wt 07 wrz, 2010 20:33 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Siber
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sie, 2010 16:55
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: Siber »

Ok. Anima zdobyta. Dzięki za info.

[ Dodano: Czw 16 Wrz, 2010 13:43 ]
Hm, mam pytanie związane z Blitzball`em. Chciałem pograć w tą grę i pozdobywać Wakkce OD etc. No to chciałem sobie zwerbować zawodników z Al Bhed Psyches tylko że oni mają wszyscy kontrakty na mecze jeszcze, no to pomyślałem że chwile pod pakuje postacie etc wrócę później i ich zwerbuje, ale nadal mają np `4,10.24` mecze do rozegrania i nie zauważyłem żeby im to spadało. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Czemu tak jest, i co mogę zrobić by ich zwerbować?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Liga nie gra bez Ciebie. Graj kolejki w lidze, wtedy oni też grają mecze i im spada. Ale zawsze mogą odnowić kontrakt, poza tym nie trzeba ich mieć żeby wymiatać, Tidus, Wakka i Brother w zupełności wystarczą.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

Dokładnie, ja wymiatam bez wakki i brothera, gram składem podstawowym takim jak od początku gry i zawsze wygrywam, swoja drogą świetna gra to znaczy mini gra.
Awatar użytkownika
Siber
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sie, 2010 16:55
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: Siber »

Ja w zasadzie nie lubię tej gry, nie kumam jej do końca i czasem jest irytująca. Lecz muszę przynajmniej A.R Wakkce odblokować. Więc chcąc nie chcąc muszę.. Tak czy owak, dzięki za odpowiedz.

[ Dodano: Pon 27 Wrz, 2010 12:32 ]
Witam, znów mam pytanko :P, a w zasadzie dwa :

1. Aby walczyć z Penance muszę pokonać wszystkich bossów z wszystkich aren? ( tj Area Conquest; Species Conquest; Orginal )

2. Czy mogę walczyć jeszcze raz, albo dwa, trzy itd, razy z pokonanymi wcześniej Dark Aeonami? Jeśli tak, to gdzie je znajdę ? ( bo w miejscach gdzie były po raz 1 nie ma ich w tym momencie.. )
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Nie da się walczyć z dark aeonami ponownie.

Kod: Zaznacz cały

Pod koniec gry będziesz jedynie walczył ze swoimi aeonami z wyglądem dark aeonów, ale z takimi samymi statystykami, które miały przed walką
.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Siber pisze:Aby walczyć z Penance muszę pokonać wszystkich bossów z wszystkich aren? ( tj Area Conquest; Species Conquest; Orginal )
Nie, to (plus zapełnienie MA) odblokowuje Nemesisa, do Penanca potrzebujesz pokonać wszystkie dark aeony.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Jedyny dark aeon z ktorym mozna walczyc kilka razy to dark joyimbo, przynajmniej dopoki nie rozwalisz go 5 razy przed wyjsciem z jaskin :)
Awatar użytkownika
Siber
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: czw 26 sie, 2010 16:55
Lokalizacja: Nibylandia

Post autor: Siber »

Ano tak, właśnie mi jego `brakowało`, po prostu walczyłem z nim pierwszym razem tylko 4 razy, moje przeoczenie. I nie było Penanca w CL. Ale zrobiłem to i Penance pokonany :)). Thx
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”