FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Cały tournament się skończył, czy tylko pierwsza kolejka?
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

chyba cały nie znam się na blitbolu po prostu pare razy nacisnalem x i się skończyło

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2009 14:13 ]
dobra dałem se rade później normalnie weszło ale mam poważniejszy problem chciałem zdobyć attack reels ale przegrywam 4 zero pomuszcię ja nawet nie rozumiem co to te wszystkie sh bk i takie tam
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Masz Tutorial od tego. :roll:

Nawet nie wiedziałem, że tam da się tyle przegrać :lol:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

no poprostu nie umiem grac w to juz wiem co i jak ale dalej przegrywam
Awatar użytkownika
Squdow
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 19:31
Lokalizacja: wiesz ?

Post autor: Squdow »

zwerbuj lepszych zawodników
Ci z Besaid sa ciency jak bolki
prawdę powiedziawszy zestaw ze statku wystarczy...
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Squdow pisze:zwerbuj lepszych zawodników
Ci z Besaid sa ciency jak bolki
prawdę powiedziawszy zestaw ze statku wystarczy...
Ja gram oryginalną drużyną z Besaid z dodatkiem: Brotherem, który jest połową mojej drużuny. Pod koniec ligi miał na liczniku prawie 80 goli. W Blizballu się jednak bardziej liczą umiejętności, będąc słabym graczem za dużo nie zdziałasz...
Btw. masz rację, mimo wszystko trzeba zwerbować lepszych zawodników, chociaż zje Ci to kawałek portfela :)
Animak

Post autor: Animak »

Na pewno gdzieś to jest napisane ale nie chce mi się czytać ponad 200 str w archiwum więc do rzeczy. Gdzie najczęściej w Sunken Cave jest tonberry bo nie mogę go za cholerę złapać _^_ a chce dostać 99x dark matter.
Awatar użytkownika
zl64c
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: czw 05 mar, 2009 18:25

Post autor: zl64c »

tonberry sa rozmieszczane losowo, ale ponoc w miejscu gdzie podloze jest zielone mozna czesciej spotkac.
breakcore brain!~
http://www.lastfm.pl/user/zl64c Klik!
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Zawsze łapałem je na samym końcu jaskini, przy teleporcie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Animak

Post autor: Animak »

Dzięki właśnie zdobyłem Ultima Buster i teraz mam kolejne pytanie żeby zdobyć Nemezisa trzeba pokonać wszystkich boosuw ze special aren i orgi ale czy po zdobyciu Ultima Buster ?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Musisz pokonać wszystkich bossów i zdobyć po 10 sztuk każdego potwora, nieważne w jakiej kolejności.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Animak

Post autor: Animak »

Dzięki już mi się nie dobrze robi jak pomyśle o tych wszystkich Tonbery do łapania -_-".
Veldon
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008 03:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Veldon »

Witajcie...
Mam następujęcą sprawę. Mianowicie jak to jest, że walcząc np. z Earth Eater w składzie: Tidus, Auron, Yuna, poza Tidusem wszyscy zadają maksymalne obrażenia? Tidusowi co drugie, trzecie uderzenie udaje się zadać obrażenia w wysokości 99999. Wszyscy mają wymaksowane charekterytyski, poza Luck, oczywiście :wink: ...?
Następna sprawa: zrobiłem nową broń dla Yuny, żeby uzyskać cechę Evad&Counter, gdyż jej Nirvana nie posiada owej cechy, i co się okazało? Że o ile Nirvana w każdym przypadku zadaje maks. obrażenia, o tyle jej nowa broń razi w okolicach 25000. Co zrobić z tym fantem...?
Z Auronem natomiast mam problem tego typu, że nie leczy mi się na maksa, tylko do jakichś 8500- 9000. Co może być tego przyczyną?
Jestem tuż przed walką z Penancem, podbijam właśnie żmudnie Luck, i wolałbym nie popełnić pomyłki poprzez zły dobór postaci do tej walki, bo o ile Rikku i Aurona już mam pewnego, to teraz się waham, czy wziąć Tidusa czy Yunę. I tak naprawdę to żadne z nich mi nie pasuje, chyba że coś z tymi broniami mi wyjaśnicie. Natomiast za dużo zainwestowałem w te postacie i chciałbym którąś z nich wykorzystać.
O czym nie wiem...? Oświećcie mnie, proszę...
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Veldon pisze:Mianowicie jak to jest, że walcząc np. z Earth Eater w składzie: Tidus, Auron, Yuna, poza Tidusem wszyscy zadają maksymalne obrażenia? Tidusowi co drugie, trzecie uderzenie udaje się zadać obrażenia w wysokości 99999.
A jaką ma broń? Jeśli ma Celestiala to bedzie zadawał największe obrażenia przy pełnym HP. Podobnie z Yuną - jak ma Celestiala i pełne MP wtedy zadaje największe obrażenia.
Veldon
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008 03:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Veldon »

mati90 pisze:
Veldon pisze:Mianowicie jak to jest, że walcząc np. z Earth Eater w składzie: Tidus, Auron, Yuna, poza Tidusem wszyscy zadają maksymalne obrażenia? Tidusowi co drugie, trzecie uderzenie udaje się zadać obrażenia w wysokości 99999.
A jaką ma broń? Jeśli ma Celestiala to bedzie zadawał największe obrażenia przy pełnym HP. Podobnie z Yuną - jak ma Celestiala i pełne MP wtedy zadaje największe obrażenia.
Po pierwsze dzięki za zainteresowanie się tematem i odpowiedź.
A sprawa wygląda tak:
Tidus nie ma Celestiala, ma broń "samoróbkę". I tu jest pewna prawidłowość, bo Yuna Celestialem zadaje maksymalne obrażenia, a z kolei "samoróbką" nie... Ale z kolei jej nowa broń, zrobiona przeze mnie, ma jedną ważną cechę, której nie ma Celestial. Czyli tylko Celestiale zadają zawsze najwyższe możliwe obrażenia...? To wszystko jest gdzieś napisane? Mnie z kolei obiło się o uszy, że Tidus zadaje większe obrażenia, jak ma mało HP. Czy to prawda? Bo jeżeli tak, to jak by to było z leczeniem podczas walki z Penancem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”