FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

BlackBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 lip, 2009 09:51

Post autor: BlackBu »

No wlasnie nie, po oderwaniu dolnego czlonu postacie nie maja zalozonego zadnego breaka sa w pelni zdrowe mam 255 defa, 9999 hp w zbroi auto-protect i def +20%, wiec wedlug tego co jest napisane na krypcie nie powinno byc problemu, jednakze immolation zadaje mi 11k obrazen.

I naprawde Go dokladnie zastosowalem sie do zalecen na ta walke wg kypty, stad moje zdziwienie i tamten post.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Coś robisz źle. Przy całkowitym zastosowaniu się do porad na Krypcie Immolation nigdy mnie nie zabiło. Bez Break HP Limit. Sprawdź jeszcze raz.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Samurize
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 18:28

Post autor: Samurize »

BlackBu pisze:dokladnie zastosowalem sie do zalecen na ta walke wg kypty, stad moje zdziwienie i tamten post.
Na bank dokładnie?

Nie męczyłem się z Penance, więc zbyt wiele na ten temat nie mam do powiedzenia, ale wydaje mi się, że chyba wiem gdzie tkwi problem: Cheer? Korzystając z niego zwiększasz obronę, więc to pewnie to...
BlackBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 lip, 2009 09:51

Post autor: BlackBu »

Zle to ujolem, chodzilo mi o to ze przeczytalem poradnik przed przystapieniem do walki i po tym jak przegralem, lecz nie zauwazylem bym o czyms zapomnial. Dlatego zapytalem tutaj majac nadzieje, ze ktos bedzie mogl mi wytknac to co przeoczylem.

Cheer ? To moze byc to ;p
Adam
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 18 cze, 2009 10:43
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Adam »

Gdzie w planszy SUNKEN CAVE NAJCZĘŚCIEJ znajduje sie stworek o nazwie TONBERRY?
Adura
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lip, 2009 13:45

Post autor: Adura »

ja jego najczesciej spotykam w Omega Ruins :grin:

[ Dodano: Wto 21 Lip, 2009 22:12 ]
i od razu mam pytanko...juz 3 dzien mecze sie z tymi durnymi motylkami w macalanii...i nic...
powiedzcie mi...ktora mapke trzeba zrobic najpierw i czy hmmm trzeba je zrobic podrzad bez pomyłki ? :cry: bo mnie juz nerwica bierze :evil:
yakuzamember
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 13 lip, 2009 23:06

Post autor: yakuzamember »

Witam. Mam kolejne zapytanie. Wygralem wszystkie OD'y Wakki i w ostatniej gralem tak aby po zakonczeniu ligi wyjsciu i ponownym wejsciu odrazu wylosowaly mi sie nagrody do turnieju i ligi. Ku mojemu zdziwieniu zamiast Merkur-Siegel za nagrode w lidze ujrzalem Dunkelkristall i inne badziewia. Co zrobilem zle i czy duzo mnie bedzie czasu kosztowac jeszcze zdobycie ostatniej czesci na celesta Wakki??
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Po wygraniu ostatniego meczu dajesz exit, a nie continue blitzball, savujesz i dopiero wchodzisz - wtedy losuje ci nagrody - zatem albo reset blitza, albo przejscie ligi/turnieju (nie pamiętam gdzie jest ta nagroda)
Adura
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 lip, 2009 13:45

Post autor: Adura »

a czy mi ktos odpowie na moje pytanie co do tych tempych motylkow ?
Awatar użytkownika
Samurize
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 18:28

Post autor: Samurize »

Adura, ja zrobiłem oba pod rząd, a dokładniej:
Airship do Lake Macalania - biegiem do lasu - dróżką idąc kolejno zbierałem te małe, denerwujące motylki. Po zebraniu ich na tej drugiej mapce (tak, udało mi się to za pierwszym razem przechodząc oba) otrzymałem pożądaną nagrodę ;)
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Specjalnie dla ciebie zrobiłem dzisiaj motylki (chciałem je zrobić duuużo puźniej xD).
Łapałem je w odwrotnej kolejności co Samurize. Po złapaniu wszystkich motyli ekran powinien zaświecić się na zielono (nie cofnie cię do początku lokacji), na drodze powinna leżeć skrzynka z Teleport Sphere. To samo w drugim przebiegu, tylko że w skrzynce będzie Saturn Sigil.

Kolejność biegu nie ma znaczenia, może nie zebrałaś wszystkich motylków?
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Odnośnie motylków nie zrób tak jak ja kiedyś, czyli z rozpędu po złapaniu wszystkich motylków wbiegłem do następnej lokacji zanim pojawiła się nagroda i musiałem ponowie je łapać ^^
Jeśli chodzi o motylki gdzie nagrodą jest sigil to nie możesz się ani razu pomylić. Po prostu latasz aż wyrobisz sobie automat :P
Paradox
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 15 lip, 2009 09:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Paradox »

Mam takie pytanko dot. Nemezisa:
Mam już wszystkie stworki z Area conquest,Species conquest i z Original creations (oprócz nemezisa) no i pokonuje wszystkich od nowa z tych 3 grup i nie odblokowywuje mi sie nemezis na monster arenie. Wiecie może co mogę zrobić?

czy może chodzi też o to ,że mam złapać wszystkich przeciwników po 10? :f
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Paradox pisze: czy może chodzi też o to ,że mam złapać wszystkich przeciwników po 10? :f
Tak.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Paradox
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 15 lip, 2009 09:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Paradox »

Mam takie pytanie. Czy istnieje cos takiego jak secret ending w ffx bo widzialem pare razy na necie ale nie wiem czy to ffx2 czy ffx. Podobno (tak gdzisz przeczytalem) ze trzeba ukonczyc gre w 100 % czy to prawda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”