FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

martro10
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 11:39

Post autor: martro10 »

Więc teraz mam do was kolejne pytanie jak można się dostać do Via Purifico ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie można. Już tam byłeś. To podziemia Bevelle. Nie ma tam powrotu. Poza tym Bat Eye CHYBA popuje w Zanarkand. I można sprawdzić Highbridge.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
martro10
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 11:39

Post autor: martro10 »

Sprawdziłem już Zanarkand Ruins i tam go nie ma a na highbridge nie ma żadnego potwora. Może jakieś inne propozycje ?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Poczytałem na GameFaqs i tego potwora nigdzie indziej nie ma, ale nie trzeba go łapać aby skompletować Monster Arenę.
martro10
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 11:39

Post autor: martro10 »

Wiec jak mogę walczyć z one eye ?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Floating Eye, Buer, Evil Eye, Ahriman, Floating Death. Złap 4 z nich to wtedy odblokujesz One Eye. Tu masz ich lokalizacje http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=12
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Grajac ponownie w FFX zapomnialem o Oace i Wantzu, da rade ich jakos "odzyskac"? Czytalem, ze nie, ale moze jednak.....

EDIT:
Moj blad, jednak mam Wantza :)
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Mam problem, próbuje zdobyć celestial weapon dla Kimahriego, ale tylko pierwszy posążek z cactuarem jest aktywny - świeci się i mogę coś z nim zrobić. Może mi ktoś pomóc?
Awatar użytkownika
Dziadu
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 24 lip, 2010 19:16

Post autor: Dziadu »

@Krychu4k - Wakke możesz wcielić do drużyny rozmawiając z nim ( kwadrat - gdybyś zapomniał ;) ) na mostku arship-a, jeśli dobrze pamiętam można go "zatrudnić" po pirwszym ataku na Sina, mogę się jednak mylić więc sprawdzaj go co jakiś czas

@Seyfer - aby zdobyć Spirit Lance musisz podejść do posążka "startowego" (jak dobrze pamiętam otacza go zielonkawa aura, jest to najpewniej ten posążek o którym pisałeś) i pomodlić się przy nim (kwadrat przy posążku) od tego momentu zaczyna się pościg, Twoim zadaniem jest pogoń za duchem Cactuara od posążku do posążku i modlitwa przy każdym z nich (oczywiście chodzi tylko o te posążki do których zaprowadzi cię cactuar ;) ) przy ostatnim posągu dostaniesz upragnioną broń :) ponieważ Tunder Plains jest dość ciemne a duch cactuara słabo widoczny zalecał bym ukończenie tego questu w nocy lub przy mocno zaciemnionym otoczeniu :)
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Mam jeszcze jedno pytanie, jak mogę uczyć mojej drużyny blitzballowej nowych skilli? Każda postać posiada już po 4 sloty na skille, ale tylko Tidus ma Sphare shoot i Jacht shoot (czy jakoś tak) a reszta nic
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie raczyłeś skorzystać z lekcji blitza, jak Ci gra ją oferowała, nie? -_-

1) Odpowiedni poziom zawodnika
2) "Mark" się ustawia do zawodnika z przeciwnej drużyny - ten jasno-niebiesko podświetlony jest tym, którego można się nauczyć.
Seyfer pisze:Jacht shoot
Dziecko, na litość boską. JECHT (jak ojciec) Shot.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Jacht, Jecht, whatever. Z lekcji blitzballa kożystałem, jakieś 60h gry wcześniej. Mark ustawiam, idzie się nawet domyśleć, ze nie bez powodu coś mi się na niebiesko "podkreśla, a lv moich zawodników wahają się od 13 - 16. Dlatego mnie dziwi, że jeszcze nic się nie nauczyli
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Przeciwnik musi wykonać dany ruch, żeby można go było skopiować, a i to zależy od lvl Twojej postaci i wciśnięcia x w odpowiednim momencie.
Seyfer pisze:Jacht, Jecht, whatever.
Sam jesteś whatever. Jecht jest dla fabuły gry niezwykle ważną postacią. W końcu to on ściągnął lolTidusa do Spiry -_- Koniec Jechtowego ot.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

dobra, koniec sporów o Jechta, właśnie tego "x" mi brakowało. Dzięki za pomoc
cayli
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 16 sie, 2010 18:30

blitzball

Post autor: cayli »

Jak można zdobyć Jecht Shot 2??????????????/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”