FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

igor
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 20:19
Lokalizacja: Z.G. / Ennis
Kontakt:

Post autor: igor »

Proszę o poradę:

chcę zdobyć Animę (a co z tym idzie Magus Sisters), ale brakuje mi treasure spheres w paru miejscach (grrr, jak mogłem je olać wcześniej?) jako że pierwsza na przeszkodzie stoi dark Shiva, czy powinienem jakoś poważniej się przygotować? Tj. Wypełnić całe sphere grid (używam podstawowego), zdobyć pewne ataki itp.?

Dzięki z góry za odpowiedź
Wiem wszystko i nic poza tym - blog
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na litość ZUSu... http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=68

To nie jest walka, na która idziesz ot tak sobie. Skoro olałeś skrzynki cierp i uberuj postacie.
igor
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 20:19
Lokalizacja: Z.G. / Ennis
Kontakt:

Post autor: igor »

Dzięki, chodziło mi o Valefora akurat, mea culpa.

Ale chyba zamiast tego pomęczę się z Celestialami najpierw...

no nic... dzięki - zobacze czy lepiej rozgryzać dychę do końca czy przejść x-2...
Wiem wszystko i nic poza tym - blog
Wyvern
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 15:51

Post autor: Wyvern »

Igor, Valefora pokonasz bez żadnych przeszkód, wystarczy wypełnić całe sphere grid, walisz po 99k z ataku załóżmy. Idziesz na Valefora, robisz atack reels Wakką, tylko musisz zrobić 2x2x2x, zabierasz mu 1.2mln hp i Valefor żegna się z tobą;], a jak będziesz walczył z shivą, to chyba jeszcze będziesz musiał zrobić atack reels+atack załóżmy Tidusem.
bartek123

Post autor: bartek123 »

Mam problem w Omega Ruins a mianowicie chodzi o to ,że jak otwieram te skrzynki żeby zdobyć Warp Sphere to znikają mi niektóre skrzynki.Dzieje się to w pomieszczeniu w którym są 3 skrzynie,są dwa takie pomieszczenia(chodzi mi o to pomieszczenie dalej od wejścia).Dokładnie wygląda to tak ,że gdy otwieram jedną z skrzynek w tym pomieszczeni 2 pozostałe znikają :shock: .Od razu mówię że podczas otwieranie pierwszej skrzynki nie"wyskakuje"z niej potwór tylko dostaje przedmiot.Miał już tak ktoś z was?Jeśli tak to proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

bartek123

Post autor: bartek123 »

Czytałem to wszystko ale nic nie pisze co zrobić gdy skrzynki znikają jak im się podoba.Jest tam napisane ,że otwarcie jednej skrzyni z potworem powoduje, że znikają wszystkie pozostałe w danym pomieszczeniu..Ja jednak otwieram skrzynkę z przedmiotem a pozostałe znikają.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

bartek123 pisze:Czytałem to wszystko ale nic nie pisze co zrobić gdy skrzynki znikają jak im się podoba.
Bo to wygląda na jakiś błąd, choć takowe mają tę cechę, że dużo częściej pojawiają się na piratach. Być może w tym jest problem.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
bartek123

Post autor: bartek123 »

Tylko właśnie chodzi o to ,że ja mam oryginał.Mimo wszytko znalazłem rozwiązanie problemu,męczyłem się z tym trochę w nocy ale warto było.Nie wiem dlaczego ale skrzynki znikają wtedy gdy w tamtej komnacie zaczynam otwieranie od środkowej skrzynki.Próbowałem też różne kombinacje w innych komnatach i okazało się ,że w innej też się tak dzieje.Najciekawsze jednak jest to ,że podczas pierwszego przechodzenia gry nic takiego się nie działo.
avid
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 17:57
Lokalizacja: z Gdyni

Post autor: avid »

ja też mam problem
ominąłem Al Bhed Primer X
teraz juz mam AirShipa i kiedy wchodzę do Mushroom Rock Road ataują mnie jakieś owady z OD
jeden zadaje mi 9999dmg razy 10, i jedna osoba pada
następny overdrive zabiera 99999DMG razy kilka i kazdej osobie co zabija pozostalych dwoch

macie jakies pomysly jak ich przejsc ? ominąć sie nie da bo to filmik
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ja też mam problem
Z dużymi literami i interpunkcją? To widać.
avid pisze:teraz juz mam AirShipa i kiedy wchodzę do Mushroom Rock Road ataują mnie jakieś owady z OD
Dark Magus Sisters, rozumiem...
avid pisze:macie jakies pomysly jak ich przejsc ?
Och, mamy cały opis. Serio!
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=75
avid pisze:ominąć sie nie da
Na pokonanie ich też masz raczej marne szanse.
avid
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 17:57
Lokalizacja: z Gdyni

Post autor: avid »

Wybacz. Zapomniałem o zasadach interpunkcji i dużych liter.
W każdym razie, dzięki za opis.

Sprawdziłem :). Wydaje mi się, że nie ma co się męczyć xd.
Wolę sobie przejść wątek główny i za FFX-2 się brać.

PS: Nie wiem czy to odpowiedni dział i odpowiednia osoba, by odpowiedzieć, ale w głównym poradniku napisano, że będzie dział "Questy". Jest jakoś ukryty, pracują nad nim czy zapomnieli?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

miał być, ale Krakers, czyli autor, stwierdził że wszystkie osobne opisy Celestiali, Monster Arena etc. są już opisami subów, więc nie ma sensu powielać dla osobnej sekcji.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
CorteXPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 21:05

Post autor: CorteXPL »

W żaden sposób nie umiem pokonać Sanctuary Keeper walę wszystkimy aeonami po overdrivie a gdy mu już spada hp. do ok. 5000 (i zostaje mi ostatni aeon) to wtedy on nawala w curagę...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Rzuć na niego reflect. Wal go fizycznie i aeonami, a leczyć będzie Ciebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”