FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Z wymaksowaną obroną, po założeniu na wszystkie postaci Protecta i zbroi z def+20%, Obliteration nie powinien Cię zabijać. Najważniejsze, to w pierwszej kolejności ubijać ręce, bo one wprowadzają największe zamieszanie. Protect, non stop leczenie, Quick Hity, i powinno być dobrze. Do składu proponuję Tidusa, Wakkę i Rikku. Postacie muszą być na Auto-Haste, wiadomo dlaczego:). Korzystaj też z umiejętności Cheer, co podniesie jeszcze Twoją obronę. Może te kilka luźnych porad Ci pomoże.

BTW, jest szybszy, łatwiejszy i o niebo bardziej lamerski sposób. Pierwszą postać, która dostanie ruch, zamieniasz na Yunę, przyzywasz Yojimbo, tem macha Zanmato. O dziwo, wchodzi za każdym razem. Ale wnioskuję, że odpuścisz sobie tę drogę:). Powodzenia!
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

zanmato - heh sprawdzilem i pokonalem dziada ( 4m poszlo sie kochac ) no ale to jakos malo ciekawe rozwiazanie. Wiec teraz z nim walcze w normalny sposob.

Moj team to dokladnie rikku ( mix rzadzi ) , tidus ( Blitz ace jest w porzadku i bardziej efektywny niz np tornado aurona ) i Wakka ( AR jest bezkonkurencyjne ).

Moj rekord to okolo 30 minut walki i gdy odpadla ta dolna czesc ubil mnie jakims nowym atakiem... Egh , nie daje rady...
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Sposób pewny masz tutaj:
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=71
Sprawdzony trzykrotnie. Naprawdę warto czasami skorzystać z poradników na stronie głównej.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

frajerek pokonany , w sumie jedynie zainwestowalem w HP dla tidusa ( on jako jedyny ma break hp limit ) i sie okazalo ze przez cala walke nawet raz nie zginal. Auto-phoenix dzialal idealnie , w drugiej czesci walki jedynie musialem zdejmowac breaki Cala walka zajela mi godzinke z hakiem . Jestem zadowolony jak cholera , dzieki za wszelkie pomoce!!! Teraz tylko czeka mnie lapanka tonberrych ( 3 ) i pokonanie nemezisa...
www.ttadvance.ca - let's play
okasik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 16:34

Post autor: okasik »

Nie moge trafic na Yojimbo, gdzie jest to Cavern of the Stolen Fayth?może ktos mi pomoże ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

okasik pisze:może ktos mi pomoże ?
Może...

Jak wychodzisz z Calm Lands i masz mostek w takiej małej lokacji w drodze do Mt. Gagazet (tam, gdzie zostajesz zaatakowana przez takich niemiłych ludzi z maszynami). Jak ich pokonasz nie idź do Mt. Gagazet, tylko w prawo. Za mostkiem jest ścieżka. ścieżka Cię poprowadzi. Niech moc będzie z Tobą.
okasik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 16:34

Post autor: okasik »

Dzięki ogromne :)) znalazłam :)
Akito
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 gru, 2009 16:47

Post autor: Akito »

Mam dosc glupie pytanie lecz po zdobyci airshipa i powrocie na calm land nie moge znalesc trenerki chocobo szukalem wkolo sklepu jak i w miejscu gdzie byla za pierwszym razem...
Wie ktos gdzie ona jest?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Akito pisze:Wie ktos gdzie ona jest?
Przy wejściu z Macalanii, tudzież na skraju zachodniego klifu.
Awatar użytkownika
Rikku
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 30 wrz, 2009 16:43
Lokalizacja: Polska :D

Post autor: Rikku »

mam jedno pytanie... czy możliwe jest wygrać grę nie ulepszając wogule "HP"?
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 10:53 przez Rikku, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja własna strona internetowa! Zapraszam:
http://www.miedzygrami.tnb.pl/news.php
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Ludzie przechodzą grę bez ulepszania Sphere Grida wię bez HP raczej da radę :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Da radę, na upartego, ale po co sobie utrudniać życie? Podstawową linię fabularną przejdziesz. Będziesz się wpieniać przy niektórych bossach, ale nie ma to jak wyzwania... na Monster Arenie, nie masz szans. Pomijając już Dark Aeony.
okasik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 16:34

Post autor: okasik »

Chcę zdobyc mercury sigil dla Rikku-niestety nie uczyłam sie nigdy angielskiego a muszę wejść na pustynie z kaktusami.Byłam przy tym kamieniu, gdzie podaja wsazówke jak tam wejsc ...ale za diabła nic z niej nei rozumiem.
Pomóżcie :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

1) Słownik - cudowny wynalazek.
2) Zlituj się, po coś opracowywaliśmy te poradniki... http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=23
okasik
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 16:34

Post autor: okasik »

Po pierwsze :użyłam słownika i translatora, wyszły takie pierdoły, że ciężko sie domyslić czegokolwiek
Po drugie :czytać proszę kolego to ja umiem, a poradnik jest dla kogos kto gra w finala pierwszy raz istną magią <co pewnie wydaje ci się nieprawdopodobne>
Po trzecie: nie wiem po co istnieje ten dział, jeśli nie można po prostu zapytać o to czego sie w tej grze nie rozumie
A po czwarte to dzięki za tak konkretną pomoc i nie mam zamiaru się nad nikim litować ..
A po piątę szczęśliwego nowego roku panie yubari...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”