FFX POMOC, część 3

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Sharin
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009 21:27

Post autor: Sharin »

Rikku twoja strategia za działała ;d thx :D
Awatar użytkownika
Rikku
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 30 wrz, 2009 16:43
Lokalizacja: Polska :D

Post autor: Rikku »

wiem że zadziałała sama go tak pokonałam :) xD
Moja własna strona internetowa! Zapraszam:
http://www.miedzygrami.tnb.pl/news.php
samson19
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 paź, 2009 22:10

Post autor: samson19 »

Mam maly problem.
Pokonalem wszystkie Dark Aeony. Chce przystapic do walki z tym calym Penancem ale nie moge go nigdzie znalezc. Podobno ma byc w Calm Lands ale jestem tam i nie ma go nigdzie.
Mozecie mi powiedziec jak sie do niego dostac?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Pojawia się jako nowa lokacja w menu Airshipa.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Rikku
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 30 wrz, 2009 16:43
Lokalizacja: Polska :D

Post autor: Rikku »

uuuuuuuuu...
Dark_raven zmieniłeś sobie avatara :D

Ale na waszej stronce widziałam że są 2 fazy walki z penancem :P
więc o co chodzi? :(
Moja własna strona internetowa! Zapraszam:
http://www.miedzygrami.tnb.pl/news.php
Choody
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 16:30

Post autor: Choody »

Witam :)

Chciałbym zauważyć że na krypcie nie ma opisane jak zdobyć skarb z Zanarkand a właśnie mi go brakuje :(. Więc może ktoś opisać jak go zdobyć? Będę wdzięczny
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Najczęściej zadawane pytanie w historii k-ff. Odpowiedź na nie znajduje się srednio co 2 strony. Wystarczy poszukać. Nie chce się, jak rozumiem.

Żeby zdobyć skarb w Zanarkand, trzeba pokonać bossa, wsiąść do Airshipa i wrócić do Zanarkand. Sprytne, nie? Potem musisz odkryć białe kwadraty (zarówno w małej, jak i dużej sali). Nigdy się nie zastanawiałeś do czego one służą? Kiedy Ci się to uda, dostaniesz skarb. Proste, logiczne i banalne.
Niech Ci tylko nie przyjdzie do głowy odwiedzać Dark Bahamuta przy okazji.
Choody
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 16:30

Post autor: Choody »

Jedyna odpowiedz to to ze się sam szybko domyśle (jakoś nie cenie swoich umiejętności rozwiązywania zagadek) :) znam kryptę od deski do deski i jestem pewien ze wprost nie jest nigdzie napisane, myślę że warto dopisać tam gdzie to powinno być
psychosocial
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 20 wrz, 2009 13:29

Post autor: psychosocial »

Jakimś cudem zapomniałem w Besaid zebrać sekretu ze świątyni.. przez co nie mogę zdobyć animy... Wchodząc do besaid, oczywiście atakuje mnie Dark Valefor. Jest inny sposób dostania się do środka? Na razie mam za słabą drużynę żeby z nim walczyć...
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

psychosocial pisze:Jakimś cudem zapomniałem w Besaid zebrać sekretu ze świątyni.. przez co nie mogę zdobyć animy... Wchodząc do besaid, oczywiście atakuje mnie Dark Valefor. Jest inny sposób dostania się do środka? Na razie mam za słabą drużynę żeby z nim walczyć...
Zanmato, albo cofnięcie się do wczesnego zapsu w grze (i dlaczego niemal do samego początku? :) )
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

to teraz ja.... Hmm mam problem z dark Yojimbo. Mam go juz dosyc.... Staty mam wrecz idealne ( wszystko 255 , procz luck w okolicach 50 ) , gdy juz normalnie walcze to i tak trafiam go 2 na 10 prob. Mam celestian weapon , ale gosciu jest nie wyjety . Wszystkie inne dark aeony mam pokonane tylko on mi zostal... Moze ktos zna przyczyne mojwj slabej trafnosci?? Jak pomoc aby z nim wygrac??? I nie chce nic slyszec o zanmato bo wole sprawy zalatwiac recznie a nie na latwizne...
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Oray80 pisze:wszystko 255 , procz luck w okolicach 50
Podnieś luck do około 90, to powinno bardzo pomóc. Swoją drogą dziwię się, jak przy takim luck trafiałeś dwie szczuplejsze siostrzyczki?
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

no ok sbrobuje , ale narazie mam dosc walk z earth eaterem i g.sphere... Wiec dam sobie spokoj na jakies 2-3 dni ( pogram w inne jrpg _) , a siostry??? Nie wiem , fart , pamietam ze jak walka sie zaczela to udalo mi sie odpalic delta attack , pozniej bawilem sie quick hit ( kilka razy dostaly i odpadla ta najmniejsza _) pozniej anima i dokonczenie spraw AR i BA i jakos poszlo... ALE Yojimbo , normalnie go chyba znienawidziwilem :)))
pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

podniesienie luck musi pomóc wiem po sobie ja miałem w okolicach 180 i zawsze trafiałem ale jak yojimbo zaczął od wakizashi (nie wiem czy dobrze pisze) to był game over praktycznie a przed siostrzyczkami to nawet nie uciekałem tylko od razu aeon a potem AR, overdrive tidusa i jeszcze jedna kolejka i już po jednej wiec byłem bezpieczny ale moim zdaniem najgorszy był dark bahamut
jak chcesz walczyć z penancam to musisz podnieść luck musowo ja miałem dwie postacie z pełnym luck i jedna w okolicach 180 trafiałem zawsze ale w drugiej części walki przy pełnym zastosowaniu do porad z krypty kilka pierwszych prób walki przegrałem ale w końcu się udało
teraz gram drugi raz na poziomie expetr grid czy jakoś tak i przy maksowaniu statystyk chce zainwestować w hp rezygnując z evade i mam pytanie czy ktoś tego już próbował
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

No , yojimbo pokonany okolo 60 razy i w koncu trafilem zbroje z ribbon dla yuny ( w koncu mam komplet dla wszystkich ribbon+auto-haste+auto-phoenix+cos dodatkowego ) , moja taktyka byla prosta w pierwszej walce yuna ( ona miala first strike ) i jesli rikku nie miala napelnionego overdrive to poswiecalem aeona , a jesli tak to zmiana na rikku i hypermighty guard. pozniej prosta rozwalka i po kolesiu. Walczylem z nim aby uzbierac na ribbon dla yuny no ale go dostalem ( kiedy mialem 94 dark matter !!!! - to jest pech ).

No a teraz problem z pencae... wszystko ok ale jakos trafiam ze akurat gdy tamten wali obecostam to jakas lapa sie odradza i lipa. gdy zadziala auto life to i tak automatycznie dostaje po ryju:). i znow game over. Moge powiedziec jedno dobry jest...

Staty - wszyscy wszystko maja po 255 , luck roznie Rikku ma 230 , Tidus 200 , Wakka 190 , reszta ... egh ledwo ruszone czyli w okolicach 50. Juz wiecie jaka mam druzyne :)
www.ttadvance.ca - let's play
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”