FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

Bo w poprzednich rozdziałach z nim nie pogadałeś.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Artoven
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 21:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Artoven »

Jestem w 5 Chapterze i w opisie jest napisane następująco:

"Pamiętasz człowieka z kamerą? Podejdź do niego i porozmawiaj z nim a zaoferuje ci możliwość podwiezienia do budowanej kwatery Youth League. Gdy tam się znajdziesz niewiele będzie widać, ale możesz posiłkować się mapą. Wymacaj skrzynię - znajdziesz w niej Invincible - przedmiot który pozwoli pokonać barierę 9999 punktów obrażeń."

Otóż wiem gdzie jest ten koleś z kamerą, ale jak do niego zagaduje to oferuje mi tylko oglądniecie tej kwatery przez jego kamerkę, nic poza tym, co robić?
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Invincible dostaniesz tylko po warunkiem, że zagadasz do niego w 1,3 i 5 chapterze- przynamniej takie info znalazlam w google ;)
pawel4
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 24 mar, 2010 11:12

Koncert nie zalicza :(

Post autor: pawel4 »

Witam!!!
Jestem w Chapterze 5 FFX-2 w lokacji Monflow gdzie mam oglądać koncert. Wszystko robię według opisu a Toblimi nie zalicza tego epizodu.
Proszę opomoc.
Pozdrawiam[/quote]
igor
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 20:19
Lokalizacja: Z.G. / Ennis
Kontakt:

Post autor: igor »

Przede wszystkim witam, kryptę śledzę od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się napisać - widziałem w innych wątkach, że całkiem wesoła ekipa tutaj jest :)

No więc zacząłem znowu grać w dziesiątkę-dwa i wygląda na to, że spartoliłem sprawę. Otóż nie skończyłem wszystkich zadań i w drugim chapterze poleciałem do Syndykatu Leblanc, chcąc wykończyć resztę zadań po załatwieniu spraw z tą różową idiotką... tymczasem zaraz po tym jestem zmuszony lecieć do Bevelle.

Już ciul z tymi procentami, ale nie zdobyłem Alchemista i Specjalnej Dressfery Rikku, a podejrzewam że przeoczyłem coś jeszcze.

W związku z tym, czy jest jeszcze szansa na wykończenie tych zadań, czy lepiej żebym zaczął grę od nowa? Do FFX-2 raczej nie wrócę (ciekaw jestem czy to w ogóle skończę), a że nie jest to połowa gry a (aż...) 15 godzin, czy powinienem zaczynać od nowa? Wkurza mnie ten podział w grze, wolałbym liniową rozgrywkę z poprzedniczki...
Wiem wszystko i nic poza tym - blog
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Mam pytanie, co do jakże popularnych questów z poszukiwaniem panny młodej i reklamowaniem Calm Lands. W chapterach 1 i 2 olewałem te questy. Dopiero w chapterze 3 się za nie wziąłem i w reklamowaniu (wybrałem Open Air Inc.) mam 71 punktów, a w szukaniu panny młodej 51. Czy mam jakąś szansę ukończyć te questy do końca gry, czy mam sobie odpuścić? Gram na New Game + i robię wszystkie questy do 100% gry. Wiem, że do reklamowania potrzebuję 400 punktów, a ile potrzebuję do panny młodej?
ChrupChrup
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: sob 03 kwie, 2010 08:10

Post autor: ChrupChrup »

Do panny młodej obojętnie. I tak znajdzie żonę.

Gorzej z reklamami. Jak nie masz już gdzie reklamować, to graj w ich gry. W piątych Chapterze za każde wydane 200 kredytów (2000 gil) dostajesz jeden punkt. Na szczęście można grać po więcej kredytów niż 10 (;.
Najszybciej wydawać w Sky Slotach z Open Air, Inc.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Czyli wygrywać nie muszę? Wystarczy, że kliknę byle jakie stwory i tak w kółko?
ChrupChrup
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: sob 03 kwie, 2010 08:10

Post autor: ChrupChrup »

Tak. Niekiedy opłaca się coś wygrać (jak masz mało Gil).
To może trochę potrwać.
pawel4
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 24 mar, 2010 11:12

Post autor: pawel4 »

Witam!!!
Jestem w Chapterze 5 FFX-2 w lokacji Monflow gdzie mam oglądać koncert. Wszystko robię według opisu a Toblimi nie zalicza tego epizodu.
Proszę opomoc bo dzięki temu zalicze ostatnie zadanie i dostane MASKOTA. BŁAGAM O POMOC Paweł pozdrawiam gorąco.
Pozdrawiam[/quote]
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Przed chwilą przeszedłem New Game + i się zawiodłem. Mam 99% na liczniku ukończenia gry. Nie chcę czytać tekstów w stylu, że zakończenie nie jest warte wysiłku. Zrobiłem wszystko i miałem wszystkie sceny (te z Airshipa, których niektórzy nie mieli, typu rozmowa Brothera z Barkeepem, też), wszystkie Episode Complete (łącznie z Via Infinito, Angrą, reklamowaniem Calm Lands i jaskinią na farmie Chocobo), wszystkie rozmowy z CommSphere ukończyłem i spałem na początku każdego Chaptera. Z wypowiedzi w tym temacie wnioskuję, że nie trzeba zaczynać gry dwa razy (czyli oddawać Spherę drugiej organizacji) tylko mieć 100% za pierwszym razem. Więc gdzie popełniłem błąd?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

A jakiej organizacji oddałeś sferę? Znalazłem coś takiego na Gamefaqs:
- If You Choose New Yevon In The Beginning Of Story Level 2, The Max Percentage Is 99.2%

Czyli jeśli wybrałeś New Yevon to musisz teraz oddać sferę Youth League (nie sprawdzałem tego).
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Oddałem ją Youth League, bo tak jest napisane w poradniku.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Za drugim podejściem trzeba oddać przeciwnej organizacji. To chyba ciut logiczne :roll:
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Tam bzdety piszesz jak zawsze w tym watku go go, w ogole nie w tym rzecz.
Geralt przeczytaj inny faq na gamefaqs.com (masa ich) i moze wylapiesz czego nie zrobiles. Czesto maja podsumowane skrotowo rzeczy ktore trzeba zrobic. Albo idz tu
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... 6&start=15
i pierwszy post sephiria przekleila moj. W tym temacie jest tez jego chyba szerze opisana wersja ale nie chce mi sie szukac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”