FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

To co pisze mati90 to akurat pierdoły bo jest to możliwe za pierwszy razem wiem to po swoim wyniku
swoja droga warto było ujrzeć te 100% na koniec
jeśli chodzi o punkty to pewnie tez możliwe jak by za każdym razem uzyskiwał max punktów a ja napisałem ze tylko gdzieś czytałem ze jest to wręcz nie możliwe
a opis na krypcie zawiera jak to już wiele osób pisało, wiele luk ja wyczytałem na krypcie 5 luk a sam zauważyłem jeszcze jedna podczas gry
wiec uQuad powiedz co za pierdoły pisze[/list]
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

pablo6dr pisze: pod koniec 3 chapteru i tyle punktów aż nie możliwe
pablo6dr pisze: jeśli chodzi o punkty to pewnie tez możliwe jak by za każdym razem uzyskiwał max punktów a ja napisałem ze tylko gdzieś czytałem ze jest to wręcz nie możliwe
Placzesz sie we wlasnych wypowiedziach. Pozatym jesli chcesz zeby cie traktowac powaznie pisz czytelnie, a nie jak dziecko z 1 klasy podstawowki. Pol biedy jesli sie mylisz (punktow jest w sumie 1000, na koniec 3 chapt. mozna miec 700.), ale przez ta pisownie nie chce sie nawet odpowiadac.
eot
qqqww
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 cze, 2009 20:08

Post autor: qqqww »

Siemka
Już raz bardzo pomocne było dla mnie forum za co bardzo dziękuje więc może teraz tez się uda:)
Zdobyłem ten świetny ponoć przedmiot - Cat Nip i rozumiem ,że bohaterka go posiadająca musi mieć mało życia, a czy jest może przedmiot, który powoduje ,że mam od razu z pełnym paskiem życia żółty kolor?? taka aura z FF VIII :-)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie ma tak fajnie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
qqqww
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 cze, 2009 20:08

Post autor: qqqww »

Witam ponownie
Postanowiłem trochę poczytać opis by zobaczyć czy mam szanse na 100%. Okazałosię ,że sporą ale... Na początku 5 rozdziału pokazują sie miejsca z hotspotami i nie miałem tylko w bevelle i calm lands. Oczywiście calm lands to punkty, to się udało, ale bevelle?? Przejrzałem cały opis i w zasadzie nic nie ominąłem. Czy można to jakoś naprawić bo jestem przed tremą i bez tych najlepszych strojów będzie ciężko go pokonać a co za tym idzie 100% przepadnie. Proszę byście tylko nie odpisywali ,ze jest new game + bądź zakończenie jest niewarte oglądania:)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

http://k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=14
Gdy spróbujesz zejść na mostek obejrzysz krótką scenką. Pierwszą rzeczą którą musisz zrobić to obejrzenie nowej sfery (Crimson Record 5). Gdy już to zrobisz to udaj się do Buddy'ego. Dowiesz się od niego o nowych Hot spotach na mapie. To chwila prawdy czy wszystko idzie zgodnie z planem. Hotspoty powinny pojawić wszędzie, może ich nie być w Bevelle i Calm Lands (jeśli nie masz jeszcze 400 punktów w misji reklamowania tamtejszych rozrywek).
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

pablo6dr pisze:pod koniec 3 chapteru i tyle punktów aż nie możliwe
ja nie miałem tyle na koniec gry
najpierw zdobyłem około 200 punktów a później kupiłem duuuuuuużo creditsów i grając w sky slots po prostu przegrywałem... jakieś 2 godziny grania w Sky slots i zdobyłem tyle punktów ;]

Gdzieś na Gamefaqs znalazłem ten sposób ;]
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Sharin
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009 21:27

Post autor: Sharin »

Nie wiem czy było juz to pytanie ale prosiłbym o pomoc ; /. W FF X-2 sa dane % i niestety przez mój błąd nie zdobyłem na początku kilku % bedzie jakas mozliwosc zdobycia ich czy trzeba grac od nowa ; / ? ( straciłem to że "Podczas pościgu pobiegnij do drugiego portu i "porozmawiaj" z Mooglem, który przycupnął przy jednej ze skrzyń, uleczy cię")
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

New Game Plus i tyle
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Palmityniansodu
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 12 sty, 2009 18:37

Post autor: Palmityniansodu »

A ja mam pytanie co do tego new game + ... Czy jeśli zabrakło mi niecałe 2% (stracone przy kampanii reklamowej i przy łapaniu Zaje*istego Kurczaka... No i doszedłem do Tremy, ale go nie rozwaliłem), to po włączeniu new game plus muszę przechodzić wszyściutko tak dokładnie, czy wystarczy doprowadzić do pojawienia się tych hotspotów w 3 i 5 chapterze? Kurcze zależy mi na posiadaniu Mascot Dressphere :(

Edit:
Ale nie tak bardzo, by znowu przechodzić wszystko na 100% :/
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Z tego co mi wiadomo to gdy odpalasz New Game + to masz procenty ze zwykłego save , znaczy to że procenty podrosną gdy doprowadzisz do scenek które Ci brakują w podstawowym save.

Krótko mówiąc idziesz na sztuke i odwalasz co tam masz do zrobienia i w końcu ujrzysz swoje upragnione 100% gry...
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Palmityniansodu
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 12 sty, 2009 18:37

Post autor: Palmityniansodu »

Czyli nawet nie muszę dbać o pojawienie się tych hotspotów i mogę po prostu jak najszybciej dojść do interesujących mnie chapterów?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Przechodzisz grę 1wszy raz. Potem drugi i po prostu robisz to, czego nie zrobiłeś wcześniej. Warto pamiętać o drzemkach na Airshipie, nie przewijaniu gadek dziadka i o oddaniu sfery drugiej organizacji tym razem.
Awatar użytkownika
Palmityniansodu
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 12 sty, 2009 18:37

Post autor: Palmityniansodu »

Go Go Yubari pisze:i o oddaniu sfery drugiej organizacji tym razem.
A to dlaczego? Dostanę jakieś extra procenty? Szczerze mówiąc nie pamiętam już, którą organizację wybrałem, bo ostatni save mam z marca 2009 :D Dopiero teraz, z okazji ferii postanowiłem jednak nadrobić te 2% i zdobyć Mascot Dressphere
Go Go Yubari pisze:Warto pamiętać o drzemkach na Airshipie, nie przewijaniu gadek dziadka
To wszystko już robiłem, więc chyba nie muszę powtarzać w new game +
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Palmityniansodu pisze:A to dlaczego? Dostanę jakieś extra procenty?
Tak. Oddanie sfery drugiej organizacji to kolejne %.
Palmityniansodu pisze:To wszystko już robiłem, więc chyba nie muszę powtarzać w new game +
Tak, ale imo nigdy nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”